logo

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی | ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی برای افرادی که می خواهند بدون آزمون وارد دانشگاه شوند در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد برای تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه علمی کاربردی تنها مدرک دیپلم کافی میباشد و نیازی به شرکت در آزمون نمیباشد.

رشته های مجاز به ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

کلیه رشته ها مجاز به ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بدون آزمون میباشند. بسیاری از داوطلبان درباره اینکه با دیپلمی که دارند چه رشته ای در دانشگاه علمی کاربردی می توانن ثبت نام کنند و بدون اینکه رشته های دانشگاه علمی کاربردی را بدانند ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی را انجام می دهند در حالی که ممکن است رشته های بهتری وجود داشته باشد که بیشتر به دردشان بخورد.

در دانشگاه علمی کاربردی شما می توانید هر رشته ای که می خواهید بخوانید.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی فرصتی برای افراد شاغل

دانشگاه علمی کاربردی با توجه به این که بدون آزمون و کنکور ورودی دانشجو می پذیرد برای افراد شاغل این فرصت را فراهم می آورد که حتی با وجود شاغل بودن بتوانند در مقاطع کاردانی و کارشناسی ادامه تحصیل دهند و بدون نیاز به آزمون و بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی ادامه تحصیل نمایند.

 ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی فرصتی برای داوطلبان کنکور

برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی دانش آموزان فارغ التحصیل نیز میتوانند سریعا وارد دانشگاه شده و بدون کنکور ادامه تحصیل نمایند. دانشگاه علمی کاربردی زمینه ای فراهم آورده است که کلیه رشته های موجود در بازار کار را پوشش می دهد.

داوطلبان برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی و اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی می توانند با مشاوران مرکز تماس بگیرند.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع مختلفی می باشد که شامل ثبت نام بدون آزمون کاردانی علمی کاربردی، ثبت نام بدون آزمون کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی، ثبت نام بدون آزمون کارشناسی علمی کاربردی میباشد که هر مقطع شامل لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی، لیست رشته های بدون آزمون کادانی علمی کاربردی، لیست رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی، لیست رشته های بدون آزمون کارشناسی علمی کاربردی می باشد.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو ترم انجام می گیرد که شامل: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ترم مهر و ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ترم بهمن می باشد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر 95 انجام پذیرفت.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر در دو مقطع کاردانی و کارشناسی بود که پذیرفته شدگان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نهایی خود را انجام دادند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 هم مثل هر سال انجام می گیرد.

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بهمن 95 باید اطلاع داشته باشند که ثبت نام بهمن ماه علمی کاربردی در دو مقطع می باشد که شامل :

ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی بهمن 95

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی بهمن 95

دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بهمن 95

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 دارای شرایط خاصی می باشد که در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 منتشر می شود.

در واقع دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 شامل:

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95

لیست مراکز علمی کاربردی و آدرس دانشگاه های علمی کاربردی

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 و زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 می باشد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95

دانشگاه جامع علمی کاربردی برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرایط خاصی دارد. شرایط ثبت نام دوره های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 بدین صورت می باشد:

  • فارغ التحصیل دیپلم یا دوره کاردانی
  • کسب حداقل معدل قبولی
  • بومی بودن
  • شاغل بودن یا داشتن سهمیه شاغل

برای قبولی در ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی،معدل یکی از مهم ترین ملاک در پذیرش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می باشد. یعنی داوطلبانی که قصد شرکت در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دارند و مایل به قبولی در رشته مورد علاقه خود می باشند باید موقع انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 بسیار آگاهانه عمل کنند.

لینک های مفید

رشته های علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

اعلام نتایج علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی

مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی