logo

ثبت نام تیزهوشان-سامانه سمپاد-azmoon.medu.ir

ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام تیزهوشان

مدارس تیزهوشان در سال های اخیر توجه بسیاری از دانش آموزان و والدین را به خود جذب کرده اند. مدارس استعدادهای درخشان یا سمپاد یا تیزهوشان بدلیل سطح علمی بالاتری که دارند و همچنین آمار قبولی بالایی که در کنکور سراسری دارند سبب شده اند بسیاری از دانش آموزان و والدین بخواهند فرزندان خود را در این مدارس ثبت نام کنند. ثبت نام تیزهوشان به صورت اینترنتی صورت می گیرد.

برای مشاوره ثبت نام مدارس تیزهوشان و انجام ثبت نام توسط کارشناسان می توانید با مشاوران مرکز در ارتباط باشید.

9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

ثبت نام تیزهوشان 96

ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 نیز همانند سال قبل به صورت اینترنتی و در دو مقطع صورت می گیرد. ثبت نام تیزهوشان در دو پایه صورت می گیرد.

1- ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم

2- ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم

یک نوع دیگر ثبت نام آزمون تیزهوشان وجود دارد که به صورت کشوری نمی باشد و اصطلاحا میان پایه نامیده می گردد که به صورت جداگانه برای بقیه پایه ها صورت می پذیرد.

زمان ثبت نام تیزهوشان 96

زمان ثبت نام تیزهوشان هر سال متفاوت از سال قبل است ولی معمولا از اواسط بهمن ماه ثبت نام تیزهوشان شروع می گردد که والدین و دانش آموزان باید دقت کنند تا زمان ثبت نام را از دست ندهند. برای اطلاع زمان دقیق ثبت نام در صورت اعلام می توانید از مشاوران مرکز یاری بگیرید.

شرایط ثبت نام تیزهوشان 96

شرایط ثبت نام تیزهوشان 96

برای ثبت نام تیزهوشان دانش آموز باید شرایط خاصی را داشته باشد و هر داوطلبی مجاز نیست در این آزمون شرکت کند. برای مثال برای پایه ششم داشتن نمرات خیلی خوب و خوب به تعداد معین ملاک می باشد یا برای پایه دهم داشتن حداقل معدل ملاک می باشد که داوطلب حتما باید همه این شرایط را داشته باشند. شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 متعاقبا اعلام خواهد شد.

نحوه ثبت نام تیزهوشان 96

ثبت نام تیزهوشان ابتدا به صورت اینترنتی صورت می پذیرد سپس داوطلب پس از شرکت در آزمون در صورت قبولی ثبت نام حضوری را در مدرسه قبولی خود انجام می دهد. برای ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم داوطلبان می توانند از طریق سایت ثبت نام اقدام نمایند و در صورت داشتن سوال یا مشکل در مراحل ثبت نام می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند.

در صورتی که نمی توانید ثبت نام خود را انجام دهید می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید تا ثبت نام را تکمیل نمایند.

منابع آزمون تیزهوشان 96

منابع آزمون تیزهوشان 96

آزمون تیزهوشان به دلیل داشتن رقابت بسیار بالا و ظرفیت بسیار کم یکی از سخت ترین آزمون ها می باشد. بنابراین مطالعه منابع درست می تواند کمک بسیار زیادی به قبولی در این مدارس کند. منابع آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم و منابع آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم را متاسفانه بدلیل تبلیغات از قرار دادن در سایت معذوریم.

برای دریافت بهترین منابع و کتاب های کمک آموزشی می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

دانش آموزان و والدین گرامی برای دریافت مشاوره و راهنمایی درباره آزمون تیزهوشان می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند.

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان 96

ثبت نام مدارس تیزهوشان دارای شرایط خاصی می باشد که در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام مدارس تیزهوشان 96 منتشر می شود. در واقع دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 حاوی شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 و منابع آزمون تیزهوشان 96 و لیست مدارس تیزهوشان 96 می باشد.

همچنین لیست مدارس تیزهوشان 96 (لیست مدارس تیزهوشان به تفکیک استان ها) در دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان 96 قابل مشاهده است.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 96

آزمون تیزهوشان سال 96 بر اساس زمان بندی آزمون های استعداد درخشان برگزار می شود. برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان 96 به صورت کشوری و همزمان میباشد و در واقع آزمون تیزهوشان مدارس پسرانه و آزمون تیزهوشان مدارس دخترانه بصورت همزمان می باشد.

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان از طریق سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان 96 اعلام می شود.

خرید کارت اعتباری ثبت نام تیزهوشان 96

داوطلبان برای ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 نیاز به خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون تیزهوشان می باشند. کارت اعتباری ثبت نام تیزهوشان 96 شامل سریال ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 می باشد.

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام مدارس تیزهوشان 96 بصورت آنلاین و از طریق سایت آزمون تیزهوشان 96 می باشد و درواقع برای ثبت نام مدارس تیزهوشان خرید کارت اعتباری ثبت نام تیزهوشان ضروری می باشد.
ثبت نام تیزهوشان سال 96 97 در حال آغاز شدن می باشد برای اطلاع از ظرفیت و نحوه ثبت نام و پذیرش در مدارس تیزهوشان با مشاوران مرکز در ارتباط باشید.

لینک های مفید

آیا شرکت در آزمون تیزهوشان برای تمامی داوطلبان توصیه می گردد؟

آیا با ورود به مدارس تیزهوشان فرزند من دچار اختلالات روحی نمی گردد؟

بچه های تیزهوش چه نشانه هایی دارند؟

ثبت نام آزمون تیزهوشان به منزله قبولی در آزمون می باشد؟

ثبت نام آزمون تیزهوشان 96 را می توان به صورت تلفنی نیز انجام داد؟

ثبت نام آزمون تیزهوشان تهران 96

ثبت نام آزمون تیزهوشان اصفهان 96

ثبت نام آزمون تیزهوشان شهرستان های تهران 96

ثبت نام آزمون تیزهوشان فارس 96

ثبت نام آزمون تیزهوشان خراسان رضوی 96

ثبت نام آزمون تیزهوشان آذربایجان شرقی 96

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان خوزستان 96-97

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان کرمان 96-97

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان مازندران 96-97

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *