logo

ثبت نام علمی کاربردی-ثبت نام نیسمال بهمن علمی کاربردی 95-96

ثبت نام نیمسال بهمن علمی کاربردی

ثبت نام نیسمال بهمن علمی کاربردی

ثبت نام نیسمال بهمن علمی کاربردی

برای اطلاع از زمان ثبت نام نیمسال بهمن دانشگاه علمی کاربردی و اطلاع از شرایط و ضوابط پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین مرکز مشاوره علمی کاربردی تماس بگیرید.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

9099071375

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام نیمسال بهمن علمی کاربردی

ثبت نام نیمسال بهمن علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم و تحقیقات است و مدرک آن مورد تایید وزرات علوم و قابل ترجمه و دارای اعتبار بین المللی می باشد. و هر سال دوبار برای نیمسال مهر و بهمن دانشجو میپذیرد.دوره های تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی شامل کاردانی، کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد.از لحاظ رتبه بندی دانشگاه علمی کاربردی رتبه 18 دانشگاه های ایران و رتبه 92 دانشگاه های دنیا قرار دارد و نظام اموزشی آن منطبق بر نظام آموزش های مهارتی و علمی کاربردی دنیا پایه ریزی شده.

زمان ثبت نام نیسمال بهمن علمی کاربردی

زمان ثبت نام نیسمال بهمن علمی کاربردی

برای اشنایی بیشتر در مورد  تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی و اینده شغلی رشته های مورد پذیرش این دانشگاه با مشاوران مرکز مشاوره علمی کاربردی تماس بگیرید.

9099071375

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

دفترچه ثبت نام نیمسال بهمن علمی کاربردی

مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی آماده ارائه خدمات مشاوره ای به صورت تلفنی و حضوری می باشد.برای گرفتن وقت مشاوره و یا مشاوره تلفنی با شماره زیر تماس بگیرید.

پیش ثبت نام نیمسال بهمن ماه علمی کاربردی آغاز شده است. داوطلبان برای پیش ثبت نام بهمن ماه علمی کاربردی می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

9099071375

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی بهمن 95

آیا ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن 95 انجام می پذیرد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ماه 95 در حال آغاز می باشد. بسیاری از داوطلبان درباره ثبت نام ورودی بهمن ماه سوالات بسیار زیادی دارند. زیرا در ثبت نام علمی کاربردی ورودی مهر ماه ، ثبت نام بهمن ماه نیز انجام می گرفت.

بنابراین بسیاری از داوطلبان تصور می کنند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ماه انجام نخواهد گرفت ، طبق اخباری که از دانشگاه علمی کاربردی منتشر ک گردد ثبت نام علمی کاربردی برای بهمن 95-96 انجام خواهد گرفت و داوطلبان می توانند ثبت نام خود را انجام دهند. ثبت نام علمی کاربردی در بهمن 95 به صورت بدون کنکور بوده و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی صورت می پذیرد و سیستم پودمانی وجود ندارد و ثبت نام به صورت ترمی واحدی می باشد.

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن 95 شروع شده است داوطلبان برای انجام پیش ثبت نام می توانند با مشاوران مرکز تماس بگیرند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی امسال تفاوت های عمده ای با ثبت نام علمی کاربردی سال های قبل دارد. قبولی در این دانشگاه به مراتب آسان تر از سال های قبل شده است. ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی به احتمال زیاد برای امسال دانشجو پذیرش کند و رشته ها جدید برای مقطع کارشناسی ارشد علمی کاربردی تصویب کردد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 در مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی می باشد.

ثبت نام علمی کاربردی بهمن 95 بصورت بدون آزمون بوده و بصورت ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی بهمن 95 و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربرد بهمن 95 می باشد.

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی نیمسال بهمن 95 اعلام شد. رشته های بدون آزمون علمی کاربردی بهمن 95 در مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی می باشد.

ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی بهمن 95 در رشته های مختلفی می باشد.

یعنی لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی بهمن 95 بسیار متنوع می باشد.

لینک های مفید

رشته های علمی کاربردی

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

برای راهنمایی درباره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95 با مشاوران مرکز در ارتباط باشید.

9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره