logo

رشته های علمی کاربردی-رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

رشته های علمی کاربردی

رشته های علمی کاربردی

رشته های علمی کاربردی

ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی نیمسال دوم ۹۵-۹۶ شروع شد

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم ۹۵-۹۶ اعلام شد و شامل لیست رشته های بدون آزمون کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی می باشد و متقاضیان میتوانند از رشته های بدون آژمون دانشگاه علمی کاربردی انتخاب رشته کنند.

برای اطلاع از لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین مرکز تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشگاه جامع علمی کاربردی هر ساله تعدادی قابل توجهی دانشجو را به خود جذب می کند. شاید بتوان گفت دلیل عمده تمایل دانشجویان به این دانشگاه داشتن رشته های بسیار متنوع و زیاد و داشتن حق انتخاب زیاد و شهریه مناسب این دانشگاه در مقایسه با بقیه دانشگاه ها باشد. دانشگاه علمی کاربردی در سه مقطع جذب دانشجو می کند که عبارتند از:

کاردانی پیوسته دانشگاه علمی کاربردی

کارشناسی ناپیوسته(کاردانی به کارشناسی) دانشگاه علمی کاربردی

کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

رشته های دانشگاه علمی کاربردی

رشته های دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی پیوسته علمی کاربردی خود از چهار گروه اصلی صنعت (دارای رشته های مهندسی و فنی) ، گروه کشاورزی (دارای رشته های کشاورزی و علوم تجربی) ، گروه مدیریت و خدمات اجتماعی (دارای رشته های گروه علوم انسانی) و فرهنگ و هنر (دارای رشته های هنری) می باشد. ثبت نام بدون کنکور رشته های کاردانی علمی کاربردی سالانه دوبار برای ورودی مهر ماه و بهمن ماه انجام می گیرد.

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نیز دقیقا مثل مقطع کاردانی از چهار گروه اصلی تشکیل شده اند. ثبت نام بدون کنکور رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نیز در سال دوبار برای ورودی مهر ماه و بهمن ماه انجام می پذیرد. رشته های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی تخصص بیشتری نسبت به مقطع کاردانی این دانشگاه دارند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد علمی کاربردی نیز مثل دو مقطع کاردانی و کارشناسی دارای چهار گروه اصلی می باشد با این تفاوت که ثبت نام کارشناسی ارشد علمی کاربردی یکبار در سال انجام می پذیرد و تخصص بسیار بالایی و تنوع بسیار کمتری نسبت به دو مقطع قبلی دارند.

برای مشاهده لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی روی لینک های زیر کلیک کنید

رشته های کاردانی علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ناپیوسته(کاردانی به کارشناسی) علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد علمی کاربردی

رشته های دانشگاه علمی کاربردی

رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی

برای مشاوره در مورد

تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

ارزش مدرک دانشگاه علمی کاربردی

شهریه ثابت و متغیر تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

طول مدت تحصیل

شرایط نظام وظیفه برای تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

شرایط قبول در دانشگاه علمی کاربردی

ایند شغلی رشته های علمی کاربردی

شرایط تحصیل شاغلین در دانشگاه علمی کاربردی

ارزش مدرک و شهریه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی و مقایسه ان با سایر دانشگاه ها

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی

مشاوره در مورد رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

مشاغل قابل احراز در رشته های دانشگاه علمی کاربردی

شهریه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

و.. با ما تماس بگیرید

برای مشاوره تحصیلی تخصصی در  مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ما تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب

با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

لیست رشته های علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ۹۵ اعلام شد. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم ۹۶-۹۵ با تغییراتی همراه میباشد. داوطلبان برای دریافت لیست رشته های علمی کاربردی می توانند با مشاوران مرکز تماس بگیرند. مشاوران ما شما را در زمینه انتخاب رشته مورد نظر یاری خواهند کرد و شما را به رسیدن به نتیجه دلخواه یاری خواهند کرد.

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی برای هر مرکز متفاوت از مرکز دیگر می باشد و شما نمی توانید هر رشته ای را در هر دانشگاهی بخوانید. دانشگاه علمی کاربردی امسال با افزایش شهریه برای رشته های خود بوده است.

رشته های علمی کاربردی رشته های بسیار خاصی می باشند که معمولا در دانشگاه های دیگر وجود ندارند. رشته های دانشگاه علمی کاربردی حالت عمومی ندارند برای مثال رشته حسابداری خالی در دانشگاه علمی کاربردی وجود ندارد و همه رشته های تخصصی و گرایش دار می باشند.رشته های دانشگاه علمی کاربردی در چهار گروه متفاوت می باشد.

رشته های جدید دانشگاه علمی کاربردی

رشته های جدید دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ماه ۹۵ اعلام شده است. دانشگاه علمی کاربردی جز دانشگاه های فعال در بالا بردن توان علمی دانشجویان می باشد تا بتواند نیروی کارآمد را آموزش دهد. رشته های جدید را می توانید از مشاوران مرکز پیگیری کنید.

رشته های جدیدی که در دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شوند در همان چهار گروه اصلی قرار دارند ولی سرفصل های ارائه شده متفاوت از دانشگاه های دیگر می باشند.

رشته های جدیدی که در دانشگاه علمی کاربردی ارائه شده اند به صورت ترمی بوده و پودمانی نمی باشند و به صورت بدون کنکور ثبت نام می کنند و ثبت نام با کنکور برای این دانشگاه در مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی وجود ندارد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ۹۵ شروع شده است داوطلبان برای ثبت نام رشته های جدید علمی کاربردی بهمن ۹۵ می توانند با مشاوران مرکز تماس بگیرند.

لیست رشته های علمی کاربردی برای مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) را می توانید از لینک های بالا مشاهده کنید. برای آشنایی با رشته های دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی و مشاوره درباره انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

 ثبت نام رشته های دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ۹۵ آغاز شده است. داوطلبان برای ثبت نام علمی کاربردی می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

ثبت نام علمی کاربردی بهمن ۹۵ تفاوت هایی با سال های قبلی دارد که با شرایط خاصی صورت می گیرد و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم ۹۵-۹۶ تفاوت بسیاری با ترم های قبلی دارد و در واقع در بعضی از گروه های آموزشی رشته های دانشگاه علمی کاربردی محدودتر شده است و برای اطلاع از شرایط می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

طبقه بندی رشته های دانشگاه علمی کاربردی تفاوت های زیادی با سایر دانشگاه ها دارند، طبقه بندی به این صورت است که رشته ها در چهار رشته اصلی که در بالا گفتیم قرار دارد و هر کدام از این گروه ها دارای زیر گروه های زیادی می باشند که هر زیر گروه دارای رشته های خاصی می باشد.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۵ و رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۵ در گروه صنعت، گروه کشاورزی، گروه مدیریت و گروه فرهنگ و هنر می باشد. در واقع لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۵ بسیار متنوع می باشد.

رشته های متنوع دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی به دلیلی تنوع رشته های دانشگاه علمی کاربردی در انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی دچار تردید می شوند. چون هر داوطلبی از بین رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی انتخاب محدودتری دارد.

انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی از میان لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بهمن سال ۹۵ باید براساس علاقه و با درنظر گرفتن سوابق تحصیلی داوطلب باشد چون ظرفیت رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۵ به نسبت تعداد شرکت کنندگان در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی کمتر می باشد.پس برای انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی،دقت و آگاهی بالایی را می طلبد.

با شروع بهمن ماه استرس داوطلبان برای ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی افزایش یافته است. داوطلبان برای انجام پیش ثبت نام و ثبت نام نهایی با مشاوران مرکز در ارتباط باشید.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید دانشگاه علمی کاربردی

لینک های مفید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

رشته های دانشگاه علمی کاربردی

معرفی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی  گروه صنعت دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی گروه مدیریت و خدمات اجتماعی علمی کاربردی

رشته های کاردانی گروه فرهنگ و هنر علمی کاربردی

رشته های کاردانی گروه کشاورزی علمی کاربردی

رشته های کارشناسی گروه مدیریت و خدمات اجتماعی علمی کاربردی

رشته های کارشناسی گروه کشاورزی علمی کاربردی

رشته های کارشناسی گروه فرهنگ و هنر علمی کاربردی

رشته های کارشناسی گروه صنعت علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد گروه صنعت علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد گروه کشاورزی علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد گروه مدیریت و خدمات اجتماعی علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد گروه فرهنگ و هنر علمی کاربردی

رشته های دانشگاه علمی کاربردی

رشته های دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سال۹۶

میزان شهریه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

رمان اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

دانشگاه علمی کاربردی

اعتبار رشته های دانشگاه علمی کاربردی

آیا رشته های دانشگاه علمی کاربردی اعتبار دارد؟

اکثر داوطلبان شرکت در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی برای انتخاب رشته های بدون آزمون علمی کاربردی با سوالاتی مواجه می شوند و در مورد ارزش و اعتبار رشته های علمی کاربردی دچار ابهام می باشند و برای انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی دچار تردید می شوند.

رشته های پودمانی دانشگاه علمی کاربردی دیگر جای خود را به رشته های ترمی واحدی داده اند و در چند سال اخیر دیگر ثبت نام در رشته های پودمانی دانشگاه علمی کاربردی صورت نمی پذیرد و این یک خبر خوب برای داوطلبانی می باشد که می خواهند وارد دانشگاه علمی کاربردی گردند.

همچنین پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در رشته های غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی هم صورت می گیرد. بدین صورت که دانشگاه علمی کاربردی یک سری از رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی را بصورت غیرحضوری پذیرش می کند تا داوطلبان بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس های دانشگاه علمی کاربردی فقط در امتحانات پایان ترم شرکت کنند و واحدهای درسی رابگذرانند.

تکمیل ظرفیت رشته های دانشگاه علمی کاربردی

پذیرش در رشته های دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون آزمون می باشد و داوطلبان میتوانند برای ورود به رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی اقدام کنند.داوطلبان شرکت در دوره های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی در صورتی که موفق به قبولی در رشته های علمی کاربردی نشده باشند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت رشته های دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنند و براساس ظرفیت رشته های بدون آزمون علمی کاربردی اقدام به انتخاب رشته کنند.

65 دیدگاه برای «رشته های علمی کاربردی-رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی»

 1. با سلام.من کاردانی تربیت بدنی ام.میتونم با مدرکم کارشناسی دارویاری بگیرم؟
  خط تلفنی که درسایت هستش خراب هست برای پاسخگویی به داوطلبان. موفق باشین

 2. سلام من میخوام بدونم رشته طراحی دوخت در کدام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان یا نجف آباد ارائه میشود من تلفن ثابت ندارم و دسترسی هم ندارم به تلفن ثابت لطفا جواب بدید ممنونم

  1. با سلام شما میتونید رشته های مختلف شرکت کنید ولی در صورتی که میخواهید حتما رشته ی مرتبط بخونید می تونید از گروه صنعت گرایش های معدن را انتخاب کنید

   1. سلام خسته نباشید من دیپلم انسانی بامعدل ۱۵ دارم ومیخوام دررشته دوخت لباس شرکت کنم شرایطش چیست ایا میتوانم لطفا کمکک کنید

    1. سلام دوست عزیز بله میتونید شرکت کنید برای اشنایی با رشته و شرایط ثبت نام با مشاوران مرکز تماس بگیرید ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

 3. سلام من کاردانی رشته حقوق را دارم و حالا کارشناسی رشته حسابداری دولتی رو میخوام شروع کنم ادامه بدم میشه بفرمایید چند واحد باید پیش نیاز بگذرونم ؟

 4. سلام خسته نباشید.من دانشجوی ورودی بهمن ماه سال ۹۲ دانشگاه ازاد مظهد رشته عمران بودم كه یك هفته ای هستش بابت اتمام سقف تحصیلی اخراج شدم،بابت مشكلات خانوادگی ۲ ترم مرخصی تحصیلی گرفتم نمیدونستم جز سنوات تحصیلی هستش.خلاصه میخوام در دانشگاه علمی كاربردی ثبت نام كنم خواستم بدونم مشكلی در ثبت نام پیش نمیاد؟ واقعا میخوام درس بخونم،كمكم كنید خواهش میكنم

  1. سلام دوست عزیز خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد و شما میتونید ثبت نام کنید.ثبت نام نیمسال مهر و بهمن امسال به طور همزمان انجام شد و نتایجشم اومده.و مشخص نیست که دوباره برای بهمن ماه دانشجو بگیرن یا نه.بهتر صبر کنید و عضو پیج اینستاگرام ما بشید تا از زمان ثبت نام ها مطلع یشید.ادرس پیج صفحه اول سایتمون هست

 5. دوست عزیز وقتی سقف تحصیلیم تموم شد شورا وكمیسیون دانشگاه برای ادامه تحصیل موافقت كرد ولی برای سنوات ارفاقی نظام وظیفه موافقت نكرد من شنیدم كسی كه اخراج بشه بعد از اخذ كارت پایان خدمت میتونه ادامه تحصیل بده،من تازه معافیت تحصیلیم تمام شد واضاف خدمت ندارم،و میخوام درس بخونم اگه برم خدمت وتموم شه انشالله بعید میدونم شرایط برای ادامه تحصیل باشه واسه همین میخوام قبل خدمت مدركمو بگیرم،توروخدا كمكم كن مطمئنی میتونم ثبت نام كنم تو دانشگاه علمی كاربردی و نظام وظیفه معافیت تحصیلی میده،خواهش میكنم كمكم كن كه خیالم راحت بشه.منتظر جوابتونم

  1. سلام دوست عزیز لطفا راجب وضعیت نظام وظیفه برای تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.
   ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵
   با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

  1. سلام مریم عزیز سوال که پرسید خیلی کلی می باشد خوب بودن از چه لحاظ؟ از لحاظ بازار کاری ، از لحاظ افزایش بار علمی ، به در خوردن در زندگی روزمره و…
   و علاوه بر این به چه رشته ای علاقه دارید؟

 6. باسلام وخسته نباشيد
  ميخاستم بدون براي رشته صنايع غذايي ونان
  در اصفهان كدوم دانشگاه دانشجو بدون كنكور ميپزيرد
  ممنون از شما!

  1. سلام دوست عزیز امسال در اصفهان فقط مرکز علمی کاربردی شرکت گز سکه-عتیق ارائه داده این رشته رو برای نیمسال بهمن که چون زمان ثبت نام تموم شده و الان زمان تکمیل ظرفیت هست باید حضوری تشریف ببرید دانشگاه تا ببینید این رشته ظرفیت حالی داره یا نه.اگر ادرس و شماره تلفن این مرکز رو می خوایید تماس بگیرید با مشاورمون در اختیارتون بذارن.۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس با تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

 7. سلام میخواستم بدونم رشته کودک یاری یا هم مربی پیش دبستانی در مقطع کاردانی دردانشگاه علمی کاربردی تو ساری داره????????? لطفأجواب بدین زودتر

 8. سلام من دیپلم تجربی دارم.ولی باتوجه به علاقه ی بسیارزیادی که به رشته حقوق دارم قصدادامه تحصیل به صورت غیر حضوری در این رشته یا زیرشاخه های ان را دارم.من در شهر ساوه استان مرکزی زندگی میکنم لطفا من را راهنمایی کنید.ضمنا قابل ذکر است که سال ۹۲در سنندج نصف ترم دستیار قضایی خواندم که به دلایلی امکان ادامه نداشتم.ایا میتوانم با دادن درخواست همان رشته را ادامه دهم.؟یا بایددوباره اقدام کنم.لطفا راهنمایی کنیدممنون

  1. مهبد عزیز شما متاسفانه رشته حقوق در دانشگاه علمی کاربردی به صورت غیر حضوری ارائه نمی شود شما می توانید برای تحصیل غیر حضوری وارد دانشگاه پیام نور شوید

  1. سلام دوست عزیز سوالتون رو واضح تر بپرسید.کارشناسی و تموم کردید و قصد ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد دارید در دانشگاه علمی کاربردی یا در همون مقطع کارشناسی میخوایید تغییر رشته بدید و یا در دانشگاه دیگری کارشناسی گرفتید و میخوایید در علمی کاربردی ادامه تحصیل بدید؟

 9. سلام …من دیپلم نقشه برداری دارم میخاسم ببینم امکانش هست برم علمی کاربردی رشته کامپیوتر بخونم؟مرسی اگ راهنمایی کنین

  1. سلام،بله شما میتونید در رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی بر اساس علاقه خود ثبت نام کنید.برای ثبت نام دردانشگاه علمی کاربردی و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی میتوانید از مشاورین مرکز راهنمایی بگیرید.

  1. سلام،بله رشته تربیت بدنی با گرایش های مختلف در دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون آزمون ارائه میشه و شما میتوانید ثبت نام کنید.

 10. سلام خسته نباشید،بنده دیپلم کامپیوتر فنی و حرفه ای دارم.
  میخواستم برا کاردانی در دانشگاه علمی کاربردی در رشته ی حسابداری ادامه تحصیل بدم، و من خیلی به رشته ی روانشناسی علاقه دارم میخواستم ببینم باگرفتن مدرک فوق دیپلم در رشته ی حسابداری که همون مدرک پیش دانشگاهی محسوب میشه میتونم برا کارشناسی در کنکور ادبیات شرکت کنم؟!
  آیا مدرک دانشگاه علمی کاربردی معتبر هست؟؟ اگر جواب بدید ممنون میشم.

  1. سلام،دوست عزیز بله شما میتوانید در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۵ شرکت کنید و پس از گرفتن مدرک کاردانی در رشته روانشناسی شرکت کنید.

 11. با سلام من دیپلم کامپیوتر کارودانش سال ۱۳۸۰ است آیا میتوانم در دانشگاه بدون کنکور شرکت کنم در چه رشته ای لطفا راهنمایی کنید?

  1. سلام،دوست عزیز شما میتوانید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و هم در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت کنید.لیست رشته هخای بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی و رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بسیار متنوع می باشد.شما چه رشته ای علاقه دارید؟

 12. سلام، من کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست هستم، می خوام از مدرکم برای گرید شرکت پیمانکاری استفاده کنم، متاسفانه امتیاز نداره
  حالا می خوام کاردانی فنی عمران گرایش شبکه و تصفیه خانه فاضلاب و یا مهندسی فناوری عمران-آب و فاضلاب شرکت کنم
  کدوم واحد ها این رشته ها را دارند؟
  آیا عنوان رشته کاردانی فنی عمران و معندسی فناوری عمران هست، سازمان مدیریت و برنامه ریزی این رشته ها را به عنوام رشته عمران برای امتیاز دهی برای گرید پیمانکاری قبول داره؟
  آیا دروس عمومی که من در دانشگاه شهید بهشتی خوندم، قبول می کنه که دوباره ردوس عمومی نخونم؟
  با سپاس فراوان

  1. سلام دوست عزیز،دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی در رشته عمران گرایش های مختلفی رو ارائه میکنه،شما کدوم استان هستید؟

    1. احمد عزیز فقط کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد و کارشناسی پیوسته وجود ندارد بله دروس عمومی و مرتبط اگر بالای ۱۲ باشد ارزیابی می گردند

 13. سلام. من کاردانی حسابداری دارم. می‌تونم کارشناسی ناپیوسته روانشناسی در دانشگاه علمی کاربردی رشت شرکت کنم؟ اصلا رشت داره این رشته و مقطع رو؟

 14. سلام براي كارشناسي ناپيوسته كامپيوتر كدوم دانشگااه بهتره?ميشه لطفا بگين براي بهمن ماه كي ثبت نامه ؟؟؟و اينكه شهريه هر ترم چقده اخه من دانشگاه ازدادم خواستم ببينم اگه شهريه علمي كاربردي نصف هست انصراف بدم و علمي كاربردي ثبت نام كنم .

  1. سلام،ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۵ بزودی شروع میشه و شما میتوانید از الان پیش ثبت نام رشته های علمی کاربردی بهمن ۹۵ رو انجام دهید.
   و در پاسخ به میزان شهریه رشته های علمی کاربردی در مقطع کارشناسی باید بگوییم که به مراتب از میزان شهریه دانشگاه آزاد کمتر می باشد.

 15. سلام، من دیپلم خیاطی لباس زنانه از کارو دانش دارم میخوام رشته ی طراحی دوخت بخونم تو دانشگاه علمی کاربردی، کدوم دانشگاه علمی کاربردی این رشته را داره؟

  1. سلام و وقت بخیر،دوست عزیز رشته طراحی لباس و رشته دوخت و تکنولوژی لباس در دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی ارائه میشه و شما میتوانید برای ورودی بهمن ماه علمی کاربردی ثبت نام کنید.
   برای ثبت نام با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

 16. سلام
  من هرچی تماس گرفتم موفق نشدم چند سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
  ۱٫من دیپلم انسانی دارم تمایل به ثبت نام در رشته شپزی آیا امکانش هست؟
  ۲٫زمان ثبت نام کی هست ؟
  ۳٫من خدمت سربازیم تازه تموم شده آیا با کارت رهایی هم میشه ثبت نام کرد؟
  با تشکر

 17. با سلام
  من کاردانی رشته حسابداری دارم میخوام کارشناشی رو در علمی کاربردی ادامه بدم میتونین راهنماییم کنین که این رشته در کدوم دانشگاه علمی کاربردی ارومیه هستش من اشنایی زیادی در این باره ندارم

  1. فریبا عزیز شما می تونید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را انجام داده و وارد رشته حسابداری شوید برای اطلاع از مراکز دارای رشته حسابداری از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

65 دیدگاه برای «رشته های علمی کاربردی-رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی»

 1. با سلام.من کاردانی تربیت بدنی ام.میتونم با مدرکم کارشناسی دارویاری بگیرم؟
  خط تلفنی که درسایت هستش خراب هست برای پاسخگویی به داوطلبان. موفق باشین

 2. سلام من میخوام بدونم رشته طراحی دوخت در کدام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان یا نجف آباد ارائه میشود من تلفن ثابت ندارم و دسترسی هم ندارم به تلفن ثابت لطفا جواب بدید ممنونم

  1. با سلام شما میتونید رشته های مختلف شرکت کنید ولی در صورتی که میخواهید حتما رشته ی مرتبط بخونید می تونید از گروه صنعت گرایش های معدن را انتخاب کنید

   1. سلام خسته نباشید من دیپلم انسانی بامعدل ۱۵ دارم ومیخوام دررشته دوخت لباس شرکت کنم شرایطش چیست ایا میتوانم لطفا کمکک کنید

    1. سلام دوست عزیز بله میتونید شرکت کنید برای اشنایی با رشته و شرایط ثبت نام با مشاوران مرکز تماس بگیرید ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

 3. سلام من کاردانی رشته حقوق را دارم و حالا کارشناسی رشته حسابداری دولتی رو میخوام شروع کنم ادامه بدم میشه بفرمایید چند واحد باید پیش نیاز بگذرونم ؟

 4. سلام خسته نباشید.من دانشجوی ورودی بهمن ماه سال ۹۲ دانشگاه ازاد مظهد رشته عمران بودم كه یك هفته ای هستش بابت اتمام سقف تحصیلی اخراج شدم،بابت مشكلات خانوادگی ۲ ترم مرخصی تحصیلی گرفتم نمیدونستم جز سنوات تحصیلی هستش.خلاصه میخوام در دانشگاه علمی كاربردی ثبت نام كنم خواستم بدونم مشكلی در ثبت نام پیش نمیاد؟ واقعا میخوام درس بخونم،كمكم كنید خواهش میكنم

  1. سلام دوست عزیز خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد و شما میتونید ثبت نام کنید.ثبت نام نیمسال مهر و بهمن امسال به طور همزمان انجام شد و نتایجشم اومده.و مشخص نیست که دوباره برای بهمن ماه دانشجو بگیرن یا نه.بهتر صبر کنید و عضو پیج اینستاگرام ما بشید تا از زمان ثبت نام ها مطلع یشید.ادرس پیج صفحه اول سایتمون هست

 5. دوست عزیز وقتی سقف تحصیلیم تموم شد شورا وكمیسیون دانشگاه برای ادامه تحصیل موافقت كرد ولی برای سنوات ارفاقی نظام وظیفه موافقت نكرد من شنیدم كسی كه اخراج بشه بعد از اخذ كارت پایان خدمت میتونه ادامه تحصیل بده،من تازه معافیت تحصیلیم تمام شد واضاف خدمت ندارم،و میخوام درس بخونم اگه برم خدمت وتموم شه انشالله بعید میدونم شرایط برای ادامه تحصیل باشه واسه همین میخوام قبل خدمت مدركمو بگیرم،توروخدا كمكم كن مطمئنی میتونم ثبت نام كنم تو دانشگاه علمی كاربردی و نظام وظیفه معافیت تحصیلی میده،خواهش میكنم كمكم كن كه خیالم راحت بشه.منتظر جوابتونم

  1. سلام دوست عزیز لطفا راجب وضعیت نظام وظیفه برای تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.
   ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵
   با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

  1. سلام مریم عزیز سوال که پرسید خیلی کلی می باشد خوب بودن از چه لحاظ؟ از لحاظ بازار کاری ، از لحاظ افزایش بار علمی ، به در خوردن در زندگی روزمره و…
   و علاوه بر این به چه رشته ای علاقه دارید؟

 6. باسلام وخسته نباشيد
  ميخاستم بدون براي رشته صنايع غذايي ونان
  در اصفهان كدوم دانشگاه دانشجو بدون كنكور ميپزيرد
  ممنون از شما!

  1. سلام دوست عزیز امسال در اصفهان فقط مرکز علمی کاربردی شرکت گز سکه-عتیق ارائه داده این رشته رو برای نیمسال بهمن که چون زمان ثبت نام تموم شده و الان زمان تکمیل ظرفیت هست باید حضوری تشریف ببرید دانشگاه تا ببینید این رشته ظرفیت حالی داره یا نه.اگر ادرس و شماره تلفن این مرکز رو می خوایید تماس بگیرید با مشاورمون در اختیارتون بذارن.۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس با تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

 7. سلام میخواستم بدونم رشته کودک یاری یا هم مربی پیش دبستانی در مقطع کاردانی دردانشگاه علمی کاربردی تو ساری داره????????? لطفأجواب بدین زودتر

 8. سلام من دیپلم تجربی دارم.ولی باتوجه به علاقه ی بسیارزیادی که به رشته حقوق دارم قصدادامه تحصیل به صورت غیر حضوری در این رشته یا زیرشاخه های ان را دارم.من در شهر ساوه استان مرکزی زندگی میکنم لطفا من را راهنمایی کنید.ضمنا قابل ذکر است که سال ۹۲در سنندج نصف ترم دستیار قضایی خواندم که به دلایلی امکان ادامه نداشتم.ایا میتوانم با دادن درخواست همان رشته را ادامه دهم.؟یا بایددوباره اقدام کنم.لطفا راهنمایی کنیدممنون

  1. مهبد عزیز شما متاسفانه رشته حقوق در دانشگاه علمی کاربردی به صورت غیر حضوری ارائه نمی شود شما می توانید برای تحصیل غیر حضوری وارد دانشگاه پیام نور شوید

  1. سلام دوست عزیز سوالتون رو واضح تر بپرسید.کارشناسی و تموم کردید و قصد ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد دارید در دانشگاه علمی کاربردی یا در همون مقطع کارشناسی میخوایید تغییر رشته بدید و یا در دانشگاه دیگری کارشناسی گرفتید و میخوایید در علمی کاربردی ادامه تحصیل بدید؟

 9. سلام …من دیپلم نقشه برداری دارم میخاسم ببینم امکانش هست برم علمی کاربردی رشته کامپیوتر بخونم؟مرسی اگ راهنمایی کنین

  1. سلام،بله شما میتونید در رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی بر اساس علاقه خود ثبت نام کنید.برای ثبت نام دردانشگاه علمی کاربردی و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی میتوانید از مشاورین مرکز راهنمایی بگیرید.

  1. سلام،بله رشته تربیت بدنی با گرایش های مختلف در دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون آزمون ارائه میشه و شما میتوانید ثبت نام کنید.

 10. سلام خسته نباشید،بنده دیپلم کامپیوتر فنی و حرفه ای دارم.
  میخواستم برا کاردانی در دانشگاه علمی کاربردی در رشته ی حسابداری ادامه تحصیل بدم، و من خیلی به رشته ی روانشناسی علاقه دارم میخواستم ببینم باگرفتن مدرک فوق دیپلم در رشته ی حسابداری که همون مدرک پیش دانشگاهی محسوب میشه میتونم برا کارشناسی در کنکور ادبیات شرکت کنم؟!
  آیا مدرک دانشگاه علمی کاربردی معتبر هست؟؟ اگر جواب بدید ممنون میشم.

  1. سلام،دوست عزیز بله شما میتوانید در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۵ شرکت کنید و پس از گرفتن مدرک کاردانی در رشته روانشناسی شرکت کنید.

 11. با سلام من دیپلم کامپیوتر کارودانش سال ۱۳۸۰ است آیا میتوانم در دانشگاه بدون کنکور شرکت کنم در چه رشته ای لطفا راهنمایی کنید?

  1. سلام،دوست عزیز شما میتوانید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و هم در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت کنید.لیست رشته هخای بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی و رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بسیار متنوع می باشد.شما چه رشته ای علاقه دارید؟

 12. سلام، من کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست هستم، می خوام از مدرکم برای گرید شرکت پیمانکاری استفاده کنم، متاسفانه امتیاز نداره
  حالا می خوام کاردانی فنی عمران گرایش شبکه و تصفیه خانه فاضلاب و یا مهندسی فناوری عمران-آب و فاضلاب شرکت کنم
  کدوم واحد ها این رشته ها را دارند؟
  آیا عنوان رشته کاردانی فنی عمران و معندسی فناوری عمران هست، سازمان مدیریت و برنامه ریزی این رشته ها را به عنوام رشته عمران برای امتیاز دهی برای گرید پیمانکاری قبول داره؟
  آیا دروس عمومی که من در دانشگاه شهید بهشتی خوندم، قبول می کنه که دوباره ردوس عمومی نخونم؟
  با سپاس فراوان

  1. سلام دوست عزیز،دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی در رشته عمران گرایش های مختلفی رو ارائه میکنه،شما کدوم استان هستید؟

    1. احمد عزیز فقط کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد و کارشناسی پیوسته وجود ندارد بله دروس عمومی و مرتبط اگر بالای ۱۲ باشد ارزیابی می گردند

 13. سلام. من کاردانی حسابداری دارم. می‌تونم کارشناسی ناپیوسته روانشناسی در دانشگاه علمی کاربردی رشت شرکت کنم؟ اصلا رشت داره این رشته و مقطع رو؟

 14. سلام براي كارشناسي ناپيوسته كامپيوتر كدوم دانشگااه بهتره?ميشه لطفا بگين براي بهمن ماه كي ثبت نامه ؟؟؟و اينكه شهريه هر ترم چقده اخه من دانشگاه ازدادم خواستم ببينم اگه شهريه علمي كاربردي نصف هست انصراف بدم و علمي كاربردي ثبت نام كنم .

  1. سلام،ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۵ بزودی شروع میشه و شما میتوانید از الان پیش ثبت نام رشته های علمی کاربردی بهمن ۹۵ رو انجام دهید.
   و در پاسخ به میزان شهریه رشته های علمی کاربردی در مقطع کارشناسی باید بگوییم که به مراتب از میزان شهریه دانشگاه آزاد کمتر می باشد.

 15. سلام، من دیپلم خیاطی لباس زنانه از کارو دانش دارم میخوام رشته ی طراحی دوخت بخونم تو دانشگاه علمی کاربردی، کدوم دانشگاه علمی کاربردی این رشته را داره؟

  1. سلام و وقت بخیر،دوست عزیز رشته طراحی لباس و رشته دوخت و تکنولوژی لباس در دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی ارائه میشه و شما میتوانید برای ورودی بهمن ماه علمی کاربردی ثبت نام کنید.
   برای ثبت نام با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

 16. سلام
  من هرچی تماس گرفتم موفق نشدم چند سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
  ۱٫من دیپلم انسانی دارم تمایل به ثبت نام در رشته شپزی آیا امکانش هست؟
  ۲٫زمان ثبت نام کی هست ؟
  ۳٫من خدمت سربازیم تازه تموم شده آیا با کارت رهایی هم میشه ثبت نام کرد؟
  با تشکر

 17. با سلام
  من کاردانی رشته حسابداری دارم میخوام کارشناشی رو در علمی کاربردی ادامه بدم میتونین راهنماییم کنین که این رشته در کدوم دانشگاه علمی کاربردی ارومیه هستش من اشنایی زیادی در این باره ندارم

  1. فریبا عزیز شما می تونید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را انجام داده و وارد رشته حسابداری شوید برای اطلاع از مراکز دارای رشته حسابداری از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *