logo

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره یکی از مهمترین عواملی می باشد که بسیاری از مشکلات زندگی را حل کرده و بار روانی و استرس زندگی و کاری را از انسان دور کند. مشاو.ره از زمانی که آدمی بوده است جزء جدانشدنی از زندگی انسان ها بوده است. در این بین مشاوره خانواده از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد زیرا که در سال های اخیر با توجه به افزایش مشکلات اقتصادی و اجتماعی و افزایش استرس و تنش اکثر خانواده و افراد نیاز به مشاور خانواده دارند تا مقداری از این بار روانی و استرس از آن ها گرفته شود. مشاوره خانواده تلفنی نیز یکی از راه هایی است که خانواده ها می توانند به راحتی به یک مشاور خانواده دسترسی داشته باشند.

مشاوره خانواده تلفنی برای همه سنین است

افراد باید توجه داشته باشند که تمامی افراد در هر سنی ممکن است نیاز به مشاور خانواده داشته باشند و مشاوره خانواده فقط محدود به ازدواج و مشکلات زناشویی نمی شود و گستردگی بسیار بالایی دارند. برای مثال مشاوره خاواده از زمان کودکی تا زمان بزرگسالی و کهنسالی را نیز شامل می باشد. بنابراین باید توجه کنید که ممکن است کودک شما همسر شما مادر شما و هر کس دیگری نیاز به مشاوره خانواده داشته باشند و مشاوره محدود به قبل از ازدواج و مشکلات زناشویی نمی باشد. مشاوره خانواده تلفنی نیز راهی بسیار آسان برای دسترسی به بهترین مشاوران کشور می باشد.

مرکز مشاوره خانواده تلفنی

مرکز مشاوره خانواده سامانه ندای مشاور با هدف کمک به تمامی افراد و خانواده عزیز در کشور تشکیل گردیده است تا بتواند کمک هر چند کوچک را به خانواده های عزیز انجام دهد. افزایش تعداد طلاق و افزایش استرس و تنش و مشکلات جدیدی که خانواده ها رو تهدید می کنه نیاز به مشاوره خانواده را روز به روز بیشتر می کند. از این رو با توجه به اینکه بسیاری از هموطنان عزیز دسترسی به مشاوره خانواده ندارند و یا حتی به دلیل بعضی مسائل مانند خجالت کشیدن از مراجعه به مشاور خانواده خودداری می کنند ،  مرکز مشاوره خانواده تلفنی راه اندازی شد تا به راحتی و با یک تماس تلفنی مراجعان بتوانند به بهترین مشاوران خانواده کشور دسترسی داشته باشند و بتوانیم قدمی هر چند کوچک در بهبود زندگی داشته باشد.

برای مشاوره خانواده تلفنی می توانید با شماره زیر تماس بگیرید تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

9099071375

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

مشاوره خانواده | مشاوره ازدواج

مشاوره ازدواج یکی از مهم ترین مباحث در زمینه مشاوره خانواده می باشد. مشاوره ازدواج شامل بخش مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره بعد از ازدواج می باشد که بستگی به شرایط فردی و خانوادگی ضرورت و اهمیت زیادی دارد.

مشاورین سامانه  در بخش مشاوره خانواده، خدمات مشاوره ازدواج تلفنی و مشاوره ازدواج بصورت حضوری  را خدمت مراجعین محترم ارائه می کنند.

لینک های مفید

مشاوره جنسی

مشاوره قبل از ازدواج

مشاوره بعد از ازدواج

مشاوره کودک و نوجوان

مشاوره طلاق

مشاوره اعتیاد

مشاوره بلوغ