logo

انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96-97

انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

کنکور یکی تاز مهمترین مقاطع تحصیلی یک داوطلب می باشد که سکوی پرتابی به مقاطع بالاتر تحصیلی می باشد. همانگونه که اطلاع دارید کنکور دانشگاه سراسری و آزاد ۹۶-۹۷ با هم ادغام شده اند که این ادغام شدن باعث سردرگمی های بسیار زیادی برای داوطلبان شده است. انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ یکی از مهمترین سردرگمی های کنکور امسال می باشد. بسیاری از داوطلبان نمی دانند برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ باید به چه شکل عمل کنند. برای راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ با ادامه مقاله همراه باشید:

سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

همانگونه که می دانید انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ برای دو دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ از هم جدا می باشد. سایت انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶ دانشگاه های دولتی همان سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می باشد. سایت انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ نیز سایت مرکز آزمون به نشانی azmoon.org می باشد. که با ورود به این سایت ها می توانید انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ را برای دو دانشگاه انجام دهید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

برای اطلاع از ظرفیت ها و شهرهای دارای رشته مورد نظر داوطلبان باید دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ را دانلود نمایند. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری باید به همان سایت سازمان سنجش که در بالا اعلام شد مراجعه کنید و برای دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ نیز به همان سایت آزمون دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ مراجعه کنید که در بالا اعلام شده است. البته برای راحتی داوطلبان عزیز لینک دانلود مستقیم دفترچه انتخاب رشته سراسری و  دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ در پایین قرار خواهد گرفت که با کلیک بر روی آن می توانید دفترچه را دانلود نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶-۹۷

دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ در حال آماده سازی می باشد که با توجه به رتبه های سال های قبل بتوانید انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ و انتخاب رشته کنکور را انجام دهید. برای ورود به بخش نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ می توانید از لینک زیر استفاده نمایید که رایگان می باشد.

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶-۹۷

راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

داوطلبان عزیز در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد و راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶ داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند. مشاوران مرکز شما را در انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ هر چه بهتر یاری می رسانند. در صورت نیاز به راهنمایی برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ با شماره زیر تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

مشاوره تحصیلی

انتخاب رشته کنکور

انتخاب رشته کنکور سراسری

انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶-۹۷

انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶-۹۷

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری

نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶-۹۷

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد

نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری

راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶-۹۷

راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد

راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.