logo

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96-97
انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

کارشناسی ارشد یکی تاز مهمترین مقاطع تحصیلی یک داوطلب می باشد که سکوی پرتابی به مقاطع بالاتر تحصیلی می باشد. همانگونه که اطلاع دارید امسال کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری و آزاد با هم ادغام شدند که این ادغام شدن باعث سردرگمی های بسیار زیادی برای داوطلبان شده است. انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ یکی از مهمترین سردرگمی های کارشناسی ارشد امسال می باشد. بسیاری از داوطلبان نمی دانند برای انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ باید به چه شکل عمل کنند. برای راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ با ادامه مقاله همراه باشید:

سایت انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

همانگونه که می دانید انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد ۹۶-۹۷ برای دو دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد از هم جدا می باشد. سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ۹۶-۹۷ دانشگاه های دولتی همان سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می باشد. سایت انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ نیز سایت مرکز آزمون به نشانی azmoon.org می باشد. که با ورود به این سایت ها می توانید انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری را برای دو دانشگاه انجام دهید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

برای اطلاع از ظرفیت ها و شهرهای دارای رشته مورد نظر داوطلبان باید دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ را دانلود نمایند. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری ۹۶-۹۷ باید به همان سایت سازمان سنجش که در بالا اعلام شد مراجعه کنید و برای دانلود دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ نیز به همان سایت آزمون دانشگاه آزاد مراجعه کنید که در بالا اعلام شده است. البته برای راحتی داوطلبان عزیز لینک دانلود مستقیم دفترچه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ در پایین قرار خواهد گرفت که با کلیک بر روی آن می توانید دفترچه را دانلود نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۶-۹۷

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ در حال آماده سازی می باشد که با توجه به رتبه های سال های قبل بتوانید انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ۹۶-۹۷ انجام دهید. برای ورود به بخش نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد می توانید از لینک زیر استفاده نمایید که رایگان می باشد.

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

راهنمای انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

داوطلبان عزیز در صورتی که نیاز به مشاوره و راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ۹۶ داشته باشند می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند. مشاوران مرکز شما را در انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷ هر چه بهتر یاری می رسانند. در صورت نیاز به راهنمایی برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری با شماره زیر تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

مشاوره تحصیلی

انتخاب رشته کارشناسی ارشد

انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۶-۹۷

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۶

راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۶-۹۷

دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷

نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ۹۶-۹۷

 

4 دیدگاه برای «انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۶-۹۷»

  1. سلام ..چرا دفترچه انتخاب رشته دانشگاه ازادغیرفعال هست بازنمیشه تاریخ ۲۹خرداد اعلام کردن تاریخ الکی هست ..مامنتظرانتخاب رشته هستیم لطفا راهنمایی کنید من رشته روانشناسی بالینی میخوام انتخاب رشته کنم لطفا دفترچه انتخاب رشته بالینی روی ایمیل برامون بفرستید خیلی ازدوستان منتظر انتخاب رشته هستن.تشکر

    1. سلام،دوست عزیز انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد هنوز شروع نشده و هرموقع شروع شد لینک دانلود دفترچه برروی سایت قرارخواهد گرفت.
      برای مشاوره انتخاب رشته و استفاده رایگان از نرم افزار انتخاب رشته ارشد میتوانید با مشاورین سامانه تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2