logo

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی | ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

پیش ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول ۹۷-۹۸ در مقطع کاردانی و کارشناسی شروع شد

برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی و اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران مرکز تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

دانشگاه علمی کاربردی برای افرادی که می خواهند بدون آزمون وارد دانشگاه شوند در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشجو می پذیرد برای تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه علمی کاربردی تنها مدرک دیپلم کافی میباشد و نیازی به شرکت در آزمون نمیباشد و در واقع ورود به رشته های علمی کاربردی و ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون آزمون می باشد.

رشته های مجاز به ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی منتشر شد. رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و مقطع کارشناسی می باشد.کلیه رشته ها مجاز به ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی بدون آزمون میباشند. بسیاری از داوطلبان درباره اینکه با دیپلمی که دارند چه رشته ای در دانشگاه علمی کاربردی می توانند ثبت نام کنند و بدون اینکه رشته های دانشگاه علمی کاربردی را بدانند ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی را انجام می دهند در حالی که ممکن است رشته های بهتری وجود داشته باشد که بیشتر به دردشان بخورد.

” در دانشگاه علمی کاربردی شما می توانید در هر رشته ای که می خواهید تحصیل نمایید ”

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی فرصتی برای افراد شاغل

دانشگاه علمی کاربردی با توجه به این که بدون آزمون و کنکور ورودی دانشجو می پذیرد برای افراد شاغل این فرصت را فراهم می آورد که حتی با وجود شاغل بودن بتوانند در مقاطع کاردانی و کارشناسی ادامه تحصیل دهند و بدون نیاز به آزمون و بدون کنکور براساس سوابق تحصیلی ادامه تحصیل نمایند.

 ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی فرصتی برای داوطلبان کنکور

برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی دانش آموزان فارغ التحصیل نیز میتوانند سریعا وارد دانشگاه شده و بدون کنکور ادامه تحصیل نمایند. دانشگاه علمی کاربردی زمینه ای فراهم آورده است که کلیه رشته های موجود در بازار کار را پوشش می دهد.

داوطلبان برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی و اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی می توانند با مشاوران مرکز تماس بگیرند.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع مختلفی می باشد که شامل ثبت نام بدون آزمون کاردانی علمی کاربردی، ثبت نام بدون آزمون کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی، ثبت نام بدون آزمون کارشناسی علمی کاربردی میباشد که هر مقطع شامل لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی، لیست رشته های بدون آزمون کادانی علمی کاربردی، لیست رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی، لیست رشته های بدون آزمون کارشناسی علمی کاربردی می باشد.

کانال اطلاع رسانی دانشگاه علمی کاربردی

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دو ترم انجام می گیرد که شامل: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ترم مهر و ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ترم بهمن می باشد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن در دو مقطع کاردانی و کارشناسی می باشد که پذیرفته شدگان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نهایی خود را انجام می دهند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۷ هم مثل هر سال انجام می گیرد.ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۷ بزودی شروع می شود و متقاضیان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مهر ۹۷ باید اطلاع داشته باشند که ثبت نام مهر ماه علمی کاربردی در دو مقطع می باشد که شامل :

ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی مهر ۹۷

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی مهر ۹۷

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول ۹۷-۹۸ بصورت اینترنتی می باشد و از طریق سایت ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی انجام می گیرد.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مهر ۹۷

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۷ دارای شرایط خاصی می باشد که در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۷ منتشر می شود. در دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۷ دستورالعمل راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۷ قید می شود و در واقع دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۷ شامل:

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۷

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۷

لیست مراکز علمی کاربردی

آدرس دانشگاه های علمی کاربردی

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۷

زمان اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۷ می باشد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۷

دانشگاه جامع علمی کاربردی برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرایط خاصی دارد.

شرایط ثبت نام دوره های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۷ بدین صورت می باشد:

 • فارغ التحصیل دیپلم یا دوره کاردانی
 • کسب حداقل معدل قبولی
 • بومی بودن
 • شاغل بودن یا داشتن سهمیه شاغل

برای قبولی در ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی،معدل یکی از مهم ترین ملاک در پذیرش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می باشد. یعنی داوطلبانی که قصد شرکت در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دارند و مایل به قبولی در رشته مورد علاقه خود می باشند باید موقع انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۷ بسیار آگاهانه عمل کنند و با توجه به ظرفیت رشته های علمی کاربردی در ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شرکت کنند.

درصد قبولی در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

در سال های اخیر سیستم ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی داوطلبان بسیاری را برای شرکت در ثبت نام علمی کاربردی جذب کرده است و متقاضیان شرکت در دانشگاه جامع علمی کاربردی به دلیل بالابودن داوطلبان شرکت در ثبت نام رشته های بدون آزمون علمی کاربردی،استرس قبولی در دانشگاه علمی کاربردی را دارند.

مشاورین مرکز با استفاده از سیستم تخمین قبولی در دانشگاه علمی کاربردی این امکان را برای داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فراهم می کنند تا با توجه به ظرفیت رشته های دانشگاه علمی کاربردی و همچنین براساس سوابق تحصیلی خود شانس قبولی در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی را تخمین بزنند.

همچنین داوطلبان شرکت در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی که دارای معدل پایینی دارند شانس قبولی در رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی را دارند به شرط این که انتخاب آگاهانه ای داشته باشند.پس با انتخاب رشته ای آگاهانه می توان در دوره های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی قبول شد و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل داد.

نحوه انتخاب رشته ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

انتخاب رشته در دانشگاه علمی کاربردی از این جهت بسیار مهم می باشد که تنوع رشته های علمی کاربردی بسیار بالا می باشد و با توجه به اینکه ظرفیت رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی در هر نیمسال تحصیلی متفاوت می باشد،داوطلبان شرکت در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی باید در انتخاب رشته های بدون آزمون علمی کاربردی نهایت دقت لازم را داشته باشند تا بتوانند در رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند. در واقع با توجه به اینکه متقاضیان زیادی داوطلب شرکت در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی می باشند،انتخاب رشته صحیح در دانشگاه علمی کاربردی، اهمیت بسیار بالایی برای قبولی در دانشگاه علمی کاربردی دارد.

لینک های مفید

رشته های علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

اعلام نتایج علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی

مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی

 

12 thoughts on “ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی | ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی”

 1. سلام
  من دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی رو دارم، میخوام دانشگاه آزاد بدون کنکور حسابداری دانشگاه خوراسگان اصفهان (کارشناسی پیوسته) برم، از کجا و چطور باید ثبت نام کنم؟
  خواهش میکنم زودتر جواب بدید تا مهلتش تموم نشده.

  (هرچقد با شماره شما تماس میگیرم، میگه برای استفاده از سرویس هوشمند کشوری به مخابرات مراجعه کنید، رفتم منتهی میگه باید مالک خط بیاد، مالک خط هم چندین کیلومتر از محل سکونت دورتره و در حال کار هست، من چیکار کنم؟)

 2. باسلام الان چن روزه از بندر کنگ دارم سعی میکنم با صدای مشاورو شماره های اعلام شده تماس بگیرم اما بمحض گرفتن چهار شماره اول۹۰۹۹۰بوق اشغالی میزنه لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

  1. پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۶ شروع شده و شما میتوانید برای انجام پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و اطلاع از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2