logo

ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد مهر۹۶

ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد مهر۹۶

ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد مهر96

ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد مهر۹۶

معرفی دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد مهر۹۶: دانشگاه آزاد اسلامی سامانه‌ای دانشگاهی در ایران و خارج از ایران است و از بزرگ‌ترین مراکز آموزشی در ایران است که کار خود را در ۱۰ مرداد ۱۳۶۱ آغاز کرد.این دانشگاه بر پایه رنکینگ بین‌المللی URAP با رتبه ۲۲۶ در دنیا و رتبه ۲ در ایران بعد از دانشگاه تهران، از معتبرترین دانشگاه‌ها در ایران محسوب می‌شود. این نظام رتبه‌بندی بر اساس میزان تولیدات علمی کار می‌کند و دانشگاه آزاد به صورت یک مجموعه واحد (نه یکایک واحدها به صورت جداگانه) در آن شرکت نموده است.

انجام ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد مهر۹۶

ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزادمهر۹۶:دانشگاه ازاد در چند سال اخیر در دو نیمسال مهر و بهمن اقدام به ثبت نام در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در رشته های بدون کنکور می کند.داوطلبان شرکت در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد میتوانند در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ثبت نام کنند.ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بصورت اینترنتی می باشد و داوطلبان پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۶ می توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن گرفتن پیش شماره

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر۹۶

پیش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شروع شد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۶ در مقاطع مختلفی می باشد که شامل ثبت نام کاردانی بدون کنکور  دانشگاه آزاد مهر ۹۶ ، ثبت نام کاردانی به کارشناسی بدون کنکور  دانشگاه آزاد مهر ۹۶ ، ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۶ می باشد.

در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد  داوطلبان برای انتخاب رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر۹۶ محدودیتی ندارند.

هر داوطلبی در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر ۹۶ می تواند در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۶ شرکت کند و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهد.داوطلبان شرکت در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد مهر ۹۶ در صورت داشتن مدرک دیپلم می توانند در دوره های بدون آزمون بهمن۹۵ دانشگاه آزاد شرکت کنند.

داوطلبانی که متقاضی شرکت در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد مهر۹۶ می باشند باید مدرک پیش دانشگاهی را حتما داشته باشند و در ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد مهر ۹۶ از بین رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۹۶ انتخاب رشته کنند.

داوطلبان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد مهر ۹۶ و اطلاع از رشته های کاردانی و کارشناسی به تفکیک دانشگاه ها و انجام ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد مهر ۹۶ و مشاوره در مورد تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاورن مرکز تماس بگیرند.

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر۹۶

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن گرفتن پیش شماره

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

انجام ثبت نام نهایی بدون کنکوردانشگاه آزاد مهر ۹۶

داوطلبانی که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر۹۶ شرکت کرده اند باید علاوه بر ثبت نام نهایی از طریق سایت سنجش دانشگاه آزاد،ثبت نام نهایی بدون کنکور دانشگاه آزاد را هم انجام بدهند. ثبت نام نهایی بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سایت خود دانشگاه انتخابی داوطلبان انجام میگیرد.پس از ثبت نام اینترنتی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد،مراجعه به دانشگاه برای تکمیل ثبت نام بدون کنکوردانشگاه آزاد ضروری می باشد.

رشته های بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه ازاد

رشته های بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دانشگاه ازاد

رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ازاد

رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه ازاد

ثبت نام کاردانی علمی کاربردی سال ۹۶

ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی سال ۹۶

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

دانلود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی مهر ۹۶

معرفی دانشگاه جامع علمی کاربردی

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2