logo

ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور-ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور

دانشگاه پیام نور یکی از دانشگاه های کشور می باشد که در کنار بقیه دانشگاه ها در بخش تحصیلات دانشگاهی فعالیت خوب و گسترده ای را ایفا می نماید. دانشگاه پیام نور با ویژگی های منحصر به فرد خود سبب شده است که داوطلبان زیادی هر ساله به سمت این دانشگاه جذب شوند. ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور و رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور که دارای تنوع زیادی هستند سبب شده اند ورود به این دانشگاه به مراتب آسان تر از سایر دانشگاه ها گردد.

ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور در مقاطع مختلف تحصیلی

دانشگاه پیام نور ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور خود را در مقطع کارشناسی پیوسته و دکتری و کارشناسی ارشد انجام می دهد. ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور مقطع کارشناسی پیوسته بر اساس سوابق تحصیلی صورت می پذیرد و داوطلب براساس معدل کتبی دیپلم خود در دانشگاه پذیرفته می شود. ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور مقطع دکتری و کارشناسی ارشد بر خلاف مقطع کارشناسی پیوسته دارای شرایط و ظوابط خاصی می باشند.

معرفی رشته های بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور

با شروع ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور اولین سوالی که در ذهن داوطلبان شکل می گیرد این است که دانشگاه پیام نور چه رشته هایی را به صورت بدون کنکور ارائه می کند؟ لیست رشته های بدون کنکور (بدون آزمون ) دانشگاه پیام نور را از کجا می توان دید؟ در پاسخ به این عزیزان باید گفت رشته های بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور در پنج گروه اصلی ریاضی، تجربی ، علوم انسانی ، هنر و زبان قرار دارند. با شروع ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور داوطلب برای ثبت نام اقدام می نماید. در هنگام ثبت نام داوطلب فرم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور را پر کرده و منتظر اعلام نتیجه می ماند بعد از اعلام نتیجه مشخص می گردد داوطلب در کدام یک از انتخاب های خود قبول شده است و سپس برای ثبت نام حضوری اقدام می نماید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور به صورت فراگیر

ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور با ثبت نام فراگیر پیام نور کمی تفاوت دارد. ثبت نام فراگیر دانشگاه پیام نور نوعی از پذیرش دانشجو می باشد که مختص خود دانشگاه پیام نور می باشد و بقیه دانشگاه ها این سیستم پذیرش را ندارند. در سیستم ثبت نام فراگیر پیام نور ابتدا داوطلب رشته مورد نظر خود را انتخاب می نماید و سپس بر اساس رشته انتخابی خود به داوطلب چند کتاب معرفی می گردد که مختص انتشارات خود دانشگاه پیام نور می باشد.  سپس داوطلب این منابع معرفی شده را مطالعه نموده و در زمان اعلام شده در آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور شرکت می نماید و در صورت قبولی این منابع معرفی شده به عنوان ترم اول داوطلب محسوب می گردد.

رشته های بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور

سایت ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور

بسیاری از داوطلبان برای ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور نمی دانند باید چه کاری انجام دهند و یا وارد کدام سایت شوند. برای این دسته از داوطلبان باید گفت که ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می پذیرد. یعنی داوطلبان برای ثبت نام به سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org مراجعه کرده و در منوی سمت راست روی گزینه پیام نور کلیک کرده و در این بخش ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور خود را انجام دهند.

زمان ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور

بسیاری از داوطلبان درباره زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور سوال دارند که چه زمانی ثبت نام شروع می شود تا از ثبت نام جا نمانند. در جواب این عزیزان باید گفت که ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور در سال دوبار صورت می پذیرد که یکبار برای داوطلبان ورودی مهر ماه و یکبار برای داوطلبان ورودی بهمن ماه. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای ورودی مهر ماه هر سال کمی متفاوت می باشد ولی معمولا ثبت نام تیرماه شروع می گردد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای ورودی بهمن ماه نیز معمولا آذر ماه صورت می پذیرد ولی ممکن است زمان ثبت نام کمی جا به جا گردد.

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور تمای شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور را شامل می شود.بسیاری از داوطلبان در دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور مشکل دارند و در واقع نمی دانند دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور را از کجا دانلود کنند. برای راحتی داوطلبان عزیز لینک دانلود ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور به محض انتشار دفترچه در زیر قرار داده می شود تا داوطلبان بتوانند به راحتی دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور را انجام دهند.

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بهمن ۹۵

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور

راهنمایی و مشاوره در خصوص ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور

بسیاری از داوطلبان بدون شناخت کافی از رشته ها و آینده شغلی رشته ها و یا حتی سختی و دشواری هایی که هر رشته تحصیلی دارد وارد دانشگاه می شوند که ممکن است بعدها به مشکلات زیادی برخورد نمایند. بسیاری از داوطبان بعد از ورود به رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور و گذراندن چند ترم از رشته خود انصراف داده و وارد رشته دیگری یا دانشگاه دیگری می باشند زیرا متوجه می شوند رشته انتخابی با روحیه شان سازگار نیست و علاقه ای بدان ندارند و یا دارای مباحث سنگینی می باشد که در پاس کردن این مباحث به مشکل برخورد می کنند.

سیستم خود خوان دانشگاه پیام نور و عدم برگزاری کلاس سبب می شود گذراندن واحدهای درسی در این دانشگاه به مراتب سخت تر از دانشگاه های دیگر باشد. ولی در عوض شهریه بسیار پایین دانشگاه پیام نور و غیرحضوری بودن و پایه درسی قوی دانشجویان دانشگاه پیام نور از ویژگی های خوب این دانشگاه محسوب می گردد.

مشاوره تحصیلی ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور

داوطلبان عزیز برای مشاوره تحصیلی دانشگاه پیام نور برای انتخاب رشته دانشگاه پیام نور و انجام تست های رغبت سنج تحصیلی و شغلی و داشتن بهترین انتخاب می توانید با مشاورین مرکز در ارتباط باشید.

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور

لینک های مفید

مشاوره تحصیلی

رشته های بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

ثبت نام دکتری پیام نور

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

مشاوره تحصیلی تلفنی

دانشگاه علمی کاربردی

مرکز مشاوره دانشگاه پیام نور

مشاوره تحصیلی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

لیست رشته های تمامی واحدهای دانشگاه پیام نور

مشاوره انتخاب رشته دانشگاه پیام نور

5 thoughts on “ثبت نام بدون کنکور ( آزمون ) دانشگاه پیام نور-ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور”

 1. با سلام
  بنده دیپلم کامپیوتر شاخه کار دانش و پیش دانشگاهی ادبیات دارم و قصد ادامه تحصیل در رشته مهندسی صنایع یا زیر شاخه های رشته کامپیوتر را دارم.
  با توجه به اشتغال و در گیری وقتی مرا راهنمایی کنید چگونه می توانم با حضور کم در دانشگاه ادامه تحصیل نمایم.
  با تشکر از شما

  1. برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی و دریافت مشاوره با مشاورین سامانه تماس بگیرید
   تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2