logo

ثبت نام تیزهوشان تهران ۹۶

 

ثبت نام تیزهوشان تهران و آزمون استعداد درخشان ۹۶-۹۷

ثبت نام تیزهوشان تهران 96

مشاوره ثبت نام تیزهوشان تهران ۹۶-۹۷

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۶

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس تیزهوشان یا استعداد های درخشان تهران برای ورود به پایه متوسطه اول یعنی ششم به هفتم  و  پایه متوسطه دوم یعنی نهم به دهم ،هر ساله توسط سامانه سمپاد(استعداد درخشان) برگزار می شود.ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم ابتدایی ۹۷-۹۶ برای ورود دانش آموزان ششم ابتدایی به پایه هفتم مدارس تیزهوشان تهران و ثبت نام تیزهوشان پایه نهم ۹۷-۹۶ برای ورود دانش آموزان نهم به پایه دهم در مدارس تیزهوشان تهران برگزار می گردد.

جزئیات ثبت نام تیزهوشان تهران ۹۷ – ۹۶  

زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان تهران ۹۷ – ۹۶

شرایط ثبت نام تیزهوشان تهران ۹۷ – ۹۶

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان تهران ۹۷ – ۹۶

زمان اعلام نتایج تیزهوشان تهران ۹۷-۹۶

مشاوره قبولی در مدارس تیزهوشان ۹۶

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان تهران ۹۶

ثبت نام تیزهوشان تهران ۹۶ بصورت اینترنتی می باشد. زمان ثبت نام تیزهوشان تهران ۹۶-۹۷از نیمه دوم بهمن ماه آغاز می شود. متقاضیان شرکت در ثبت نام تیزهوشان تهران ۹۶ برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان میتوانند به سایت sampad.medu.ir یا سایت azmoon.medu.ir  مراجعه کنند.ثبت نام تیزهوشان تهران در دو پایه می باشد:ثبت نام تیزهوشان تهران پایه ششم به هفتم  و ثبت نام تیزهوشان تهران پایه نهم به دهم .

همه دانش آموزان متقاضی شرکت در ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم و نهم باید شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان تهران را داشته باشند تا بتوانند در آزمون تیزهوشان تهران شرکت کنند.داوطلبانی که شرایط و ضوابط شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان ۹۶ را داشته باشند می توانند با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۶ و اطلاع از نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۶،فرم تقاضانامه ثبت نام تیزهوشان ۹۶ را پر کنند و در ثبت نام تیزهوشان تهران ۹۶ شرکت کنند.

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان تهران ۹۶ میتوانید از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید و ازمشاورین مرکز راهنمایی بگیرید.

شرایط ثبت نام تیزهوشان تهران ۹۶

شرایط ثبت نام تیزهوشان پایه ششم به هفتم و شرایط ثبت نام تیزهوشان پایه نهم به دهم متفاوت است. دانش آموزان سال ششم که متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان پایه هفتم می باشند،باید نمرات پایه پنجم خوب یا خیلی خوب باشد تا شرایط لازم برای ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم ۹۶ را داشته باشند و دانش آموزان سال نهم که متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان پایه دهم می باشند،باید معد نمرات پایه هشتم  ۱۹ به بالا باشد تا شرایط لازم برای ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ۹۶ را داشته باشند.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان تهران ۹۶

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۶ معمولا نیمه اول اردیبهشت ماه می باشد.آزمون تیزهوشان تهران به مانند بقیه استان ها بصورت کشوری برگزار می شود.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان تهران ۹۶ و اعتراض به نتایج تیزهوشان ۹۶

نتایج آزمون تیزهوشان ۹۶ معمولا دوهفته بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۶ اعلام می شود و داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان برای دریافت کارنامه خود می توانند با مراجعه به سایت تیزهوشان،کارنامه تیزهوشان ۹۶ را دریافت کنند.داوطلبان پس از دریافت کارنامه تیزهوشان در صورتی که به نتایج آزمون تیزهوشان ۹۶ اعتراض داشتند می توانند از طریق سایت تیزهوشان و سایت استعداد درخشان،فرم اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان را تکمیل کنند.

ثبت نام تیزهوشان تهران ۹۶

سامانه ثبت نام تیزهوشان تهران ۹۶ و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان تهران ۹۶

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2