logo

ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۶

ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران و آزمون استعداد درخشان ۹۶-۹۷

ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران 96

مشاوره ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۶-۹۷

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۶

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس تیزهوشان یا استعداد های درخشان شهرستان های تهران برای ورود به پایه متوسطه اول یعنی ششم به هفتم  و  پایه متوسطه دوم یعنی نهم به دهم ،هر ساله توسط سامانه سمپاد(استعداد درخشان) برگزار می شود.ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم ابتدایی ۹۷-۹۶ برای ورود دانش آموزان ششم ابتدایی به پایه هفتم مدارس تیزهوشان شهرستان های تهران و ثبت نام تیزهوشان پایه نهم ۹۷-۹۶ برای ورود دانش آموزان نهم به پایه دهم در مدارس تیزهوشان شهرستان های تهران برگزار می گردد.

جزئیات ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۷ – ۹۶  

زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۷ – ۹۶

شرایط ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۷ – ۹۶

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۷ – ۹۶

زمان اعلام نتایج تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۷-۹۶

مشاوره قبولی در مدارس تیزهوشان ۹۶

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۶

ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران بصورت اینترنتی می باشد. زمان ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۶-۹۷از نیمه دوم بهمن ماه آغاز می شود. متقاضیان شرکت در ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۶ برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان میتوانند به سایت sampad.medu.ir یا سایت azmoon.medu.ir  مراجعه کنند.ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران در دو پایه می باشد:ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران پایه ششم به هفتم  و ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران پایه نهم به دهم .

همه دانش آموزان متقاضی شرکت در ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم و نهم باید شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان شهرستان های تهران را داشته باشند تا بتوانند در آزمون تیزهوشان شهرستان های تهران شرکت کنند.داوطلبانی که شرایط و ضوابط شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان ۹۶ را داشته باشند می توانند با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۶ و اطلاع از نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۶،فرم تقاضانامه ثبت نام تیزهوشان ۹۶ را پر کنند و در ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۶ شرکت کنند.

برای ثبت نام مدارس تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۶ میتوانید از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید و ازمشاورین مرکز راهنمایی بگیرید.

شرایط ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۶

شرایط ثبت نام تیزهوشان پایه ششم به هفتم و شرایط ثبت نام تیزهوشان پایه نهم به دهم متفاوت است. دانش آموزان سال ششم که متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان پایه هفتم می باشند،باید نمرات پایه پنجم خوب یا خیلی خوب باشد تا شرایط لازم برای ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم ۹۶ را داشته باشند و دانش آموزان سال نهم که متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان پایه دهم می باشند،باید معد نمرات پایه هشتم  ۱۹ به بالا باشد تا شرایط لازم برای ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ۹۶ را داشته باشند.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۶

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۶ معمولا نیمه اول اردیبهشت ماه می باشد.آزمون تیزهوشان شهرستان های تهران به مانند بقیه استان ها بصورت کشوری برگزار می شود.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۶ و اعتراض به نتایج تیزهوشان ۹۶

نتایج آزمون تیزهوشان ۹۶ معمولا دوهفته بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۶ اعلام می شود و داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان برای دریافت کارنامه خود می توانند با مراجعه به سایت تیزهوشان،کارنامه تیزهوشان ۹۶ را دریافت کنند.داوطلبان پس از دریافت کارنامه تیزهوشان در صورتی که به نتایج آزمون تیزهوشان ۹۶ اعتراض داشتند می توانند از طریق سایت تیزهوشان و سایت استعداد درخشان،فرم اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان را تکمیل کنند.

ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۶

سامانه ثبت نام تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۶ و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۶

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2