logo

ثبت نام تیزهوشان شیراز ۹۶

ثبت نام تیزهوشان شیراز و آزمون استعداد درخشان ۹۶-۹۷

ثبت نام تیزهوشان شیراز 96

مشاوره ثبت نام تیزهوشان شیراز ۹۶-۹۷

سامانه ثبت نام و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۶

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس تیزهوشان یا استعداد های درخشان شیراز برای ورود به پایه متوسطه اول یعنی ششم به هفتم  و  پایه متوسطه دوم یعنی نهم به دهم ،هر ساله توسط سامانه سمپاد(استعداد درخشان) برگزار می شود.ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم ابتدایی ۹۷-۹۶ برای ورود دانش آموزان ششم ابتدایی به پایه هفتم مدارس تیزهوشان شیراز و ثبت نام تیزهوشان پایه نهم ۹۷-۹۶ برای ورود دانش آموزان نهم به پایه دهم در مدارس تیزهوشان شیراز برگزار می گردد.

جزئیات ثبت نام تیزهوشان شیراز ۹۷ – ۹۶  

زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان شیراز ۹۷ – ۹۶

شرایط ثبت نام تیزهوشان شیراز ۹۷ – ۹۶

زمان اعلام نتایج تیزهوشان شیراز ۹۷-۹۶

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان شیراز ۹۷ – ۹۶

مشاوره قبولی در مدارس تیزهوشان ۹۶

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان و نحوه ثبت نام تیزهوشان شیراز ۹۶

ثبت نام تیزهوشان شیراز بصورت اینترنتی می باشد. زمان ثبت نام تیزهوشان شیراز ۹۶-۹۷از نیمه دوم بهمن ماه آغاز می شود. متقاضیان شرکت در ثبت نام تیزهوشان شیراز ۹۶ برای ثبت نام در مدارس تیزهوشان میتوانند به سایتsampad.medu.ir  یا سایت azmoon.medu.ir  مراجعه کنند.ثبت نام تیزهوشان شیراز در دو پایه می باشد:ثبت نام تیزهوشان شیراز پایه ششم به هفتم  و ثبت نام تیزهوشان شیراز پایه نهم به دهم .

همه دانش آموزان متقاضی شرکت در ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم و نهم باید شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان شیراز را داشته باشند تا بتوانند در آزمون تیزهوشان شیراز شرکت کنند.داوطلبانی که شرایط و ضوابط شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان ۹۶ را داشته باشند می توانند با دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۶ و اطلاع از نحوه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۶،فرم تقاضانامه ثبت نام تیزهوشان ۹۶ را پر کنند و در ثبت نام تیزهوشان شیراز ۹۶ شرکت کنند.

 برای ثبت نام مدارس تیزهوشان شیراز ۹۶ میتوانید از طریق تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید و ازمشاورین مرکز راهنمایی بگیرید.

شرایط ثبت نام تیزهوشان شیراز ۹۶

شرایط ثبت نام تیزهوشان پایه ششم به هفتم و شرایط ثبت نام تیزهوشان پایه نهم به دهم متفاوت است. دانش آموزان سال ششم که متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان پایه هفتم می باشند،باید نمرات پایه پنجم خوب یا خیلی خوب باشد تا شرایط لازم برای ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم ۹۶ را داشته باشند و دانش آموزان سال نهم که متقاضی شرکت در آزمون تیزهوشان پایه دهم می باشند،باید معد نمرات پایه هشتم  ۱۹ به بالا باشد تا شرایط لازم برای ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم ۹۶ را داشته باشند.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان شیراز ۹۶

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۶ معمولا نیمه اول اردیبهشت ماه می باشد.آزمون تیزهوشان شیراز به مانند بقیه استان ها بصورت کشوری برگزار می شود.

زمان اعلام نتایج تیزهوشان شیراز ۹۶ و اعتراض به نتایج تیزهوشان ۹۶

نتایج آزمون تیزهوشان ۹۶ معمولا دوهفته بعد از برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۶ اعلام می شود و داوطلبان شرکت در آزمون تیزهوشان برای دریافت کارنامه خود می توانند با مراجعه به سایت تیزهوشان،کارنامه تیزهوشان ۹۶ را دریافت کنند.داوطلبان پس از دریافت کارنامه تیزهوشان در صورتی که به نتایج آزمون تیزهوشان ۹۶ اعتراض داشتند می توانند از طریق سایت تیزهوشان و سایت استعداد درخشان،فرم اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان را تکمیل کنند.

ثبت نام تیزهوشان شیراز ۹۶

سامانه ثبت نام تیزهوشان شیراز ۹۶ و اعلام نتایج آزمون تیزهوشان شیراز ۹۶

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره

                                             ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵                           

           پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

www.sampad.medu.ir
www.sampad.srttu.edu
www.azmoon.srttu.edu
www.sanaad.medu.ir

 

لینک های مفید

مشاوره تحصیلی

مشاوره خانواده

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

 

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2