logo

ثبت نام تیزهوشان-سامانه سمپاد-azmoon.medu.ir

ثبت نام مدارس تیزهوشان ، مدارس نمونه دولتی و شاهد

ثبت نام-آزمون-تیزهوشان-97

ثبت نام مدارس تیزهوشان ، مدارس نمونه دولتی و شاهد

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و شاهد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نمونه ای از سؤالات رایج در میان تمامی داوطلبینی که قصد شرکت در ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و ثبت نام آزمون نمونه دولتی را دارند می توان به این موارد اشاره کرد :

زمان و شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان

زمان اعلام نتایج و نحوه دریافت نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

شهریه مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و نحوه پرداخت اقساط و یا به صورت پرداخت از طریق چک

آدرس و شماره تلفن مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

اولویت بندی کیفی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

شرایط انتقالی گرفتن در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

آیا می توان بین مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان انتقالی گرفت ؟؟؟

نمره منفی در آزمون مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان

نمونه سؤالات آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

کتاب های کمک آموزشی برای موفقیت در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

جهت مشاوره در زمینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی و شاهد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

زمان و نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان

ثبت نام تیزهوشان و مدارس تیزهوشان در سال های اخیر توجه بسیاری از دانش آموزان و والدین را به خود جذب کرده اند. مدارس استعدادهای درخشان یا سمپاد یا تیزهوشان بدلیل سطح علمی بالاتری که دارند و همچنین آمار قبولی بالایی که در کنکور سراسری دارند سبب شده اند بسیاری از دانش آموزان و والدین بخواهند فرزندان خود را در این مدارس ثبت نام کنند. ثبت نام تیزهوشان به صورت اینترنتی صورت می گیرد.

زمان ثبت نام تیزهوشان

زمان ثبت نام تیزهوشان هر سال متفاوت از سال قبل است ولی امسال از ۲۸ فروردین ماه ثبت نام تیزهوشان شروع می گردد که والدین و دانش آموزان باید دقت کنند تا زمان ثبت نام تیزهوشان را از دست ندهند. برای اطلاع زمان دقیق ثبت نام در صورت اعلام می توانید از مشاوران مرکز یاری بگیرید.

شرایط ثبت نام تیزهوشان

برای ثبت نام تیزهوشان دانش آموز باید شرایط خاصی را داشته باشد و هر داوطلبی مجاز نیست در این آزمون شرکت کند. برای مثال برای پایه ششم داشتن نمرات خیلی خوب و خوب به تعداد معین ملاک می باشد یا برای پایه دهم داشتن حداقل معدل ملاک می باشد که داوطلب حتما باید همه این شرایط را داشته باشند.

نحوه ثبت نام تیزهوشان

ثبت نام تیزهوشان ابتدا به صورت اینترنتی صورت می پذیرد و ثبت نام اینترنتی مدارس تیزهوشان در چند مرحله میباشد. سپس داوطلب پس از شرکت در آزمون در صورت قبولی ثبت نام حضوری را در مدرسه قبولی خود انجام می دهد. برای ثبت نام تیزهوشان پایه هفتم و دهم داوطلبان می توانند از طریق سایت ثبت نام اقدام نمایند و در صورت داشتن سوال یا مشکل در مراحل ثبت نام می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند.در صورتی که نمی توانید ثبت نام خود را انجام دهید می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید تا ثبت نام را تکمیل نمایند.

منابع آزمون تیزهوشان

آزمون تیزهوشان به دلیل داشتن رقابت بسیار بالا و ظرفیت بسیار کم یکی از سخت ترین آزمون ها می باشد. بنابراین مطالعه منابع درست می تواند کمک بسیار زیادی به قبولی در این مدارس کند. منابع آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم و منابع آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم را متاسفانه بدلیل تبلیغات از قرار دادن در سایت معذوریم.برای دریافت بهترین منابع و کتاب های کمک آموزشی می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان

مدارس تیزهوشان علیرغم اینکه دانش آموزان زیادی داوطلب شرکت در آزمون تیزهوشان می باشند و دارای سطح رقابتی بالایی نسبت به سایر آزمون های سمپاد دارد، دارای ظرفیت پذیرش محدودتری نسبت به مدارس نمونه دولتی می باشد.هر استانی بر اساس تعداد مدارس تیزهوشان و ظرفیت های استان ها از لحاظ امکانات برای جذب پذیرش در ثبت نام مدارس تیزهوشان اقدام می کنند. ظرفیت مدارس تیزهوشان ۹۷ طی بخشنامه ای از طریق آموزش و پروش هر استانی اعلام می شود و هر مدرسه ای بر اساس ظرفیت اعلام شده از طریق سازمان سمپاد اقدام به جذب دانش آموزان در ثبت نام مدارس تیزهوشان می کند.

لیست مدارس تیزهوشان

لیست مدارس تیزهوشان به صورت هر استان متفاوت می باشد و هر استانی ظرفیت پذیرش جداگانه ای برای مدارس تیزهوشان دارد.داوطلبان برای شرکت در ثبت نام آزمون تیزهوشان باید مدارس تیزهوشان استان خود را انتخاب کنند.لیست مدارس تیزهوشان در دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان قید شده است.متقاضیان شرکت در ثبت نام تیزهوشان برای اطلاع از آدرس مدارس تیزهوشان می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

دانش آموزان و والدین گرامی برای دریافت مشاوره و راهنمایی درباره ثبت نام تیزهوشان می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند.

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۲ بامداد حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام مدارس تیزهوشان 97 - 98

”  تخمین رتبه آزمون مدارس تیزهوشان “

بسیاری از داوطلبان عزیز و همچنین والدین عزیز پس از برگزاری آزمون تیزهوشان، بدنبال بررسی شانس قبولی داوطلبان برای قبولی در مدارس تیزهوشان و اطلاع از درصدهای دروس در آزمون تیزهوشان میباشند. دانش آموزان بدنبال این هستند که با استفاده از کلید سوالات آزمون تیزهوشان، ببیند چند درصد از سوالات آزمون تیزهوشان را پاسخ داده اند تا شانس قبولی خود را در آزمون تیزهوشان تخمین بزنند.

مرکز مشاوره مدارس تیزهوشان با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان این امکان را به داوطلبان می دهد تا با استفاده از کلید سوالات آزمون تیزهوشان، درصد دروس آزمون تیزهوشان خود را مشخص کرده و رتبه تیزهوشان و شانس قبولی خود در آزمون تیزهوشان را تخمین بزنند.

دانلود کلید سوالات آزمون تیزهوشان

نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان پایه هفتم این امکان را به داوطلبان می دهد تا پس از وارد کردن درصد دروس آزمون تیزهوشان هفتم، رتبه آزمون تیزهوشان هفتم را تخمین زده و از میزان شانس قبولی خود در مدارس تیزهوشان هفتم با توجه به رتبه و ظرفیت مدارس تیزهوشان هفتم آگاه شوند.

نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان پایه دهم این امکان را به داوطلبان می دهد تا پس از وارد کردن درصد دروس آزمون تیزهوشان نهم به دهم، رتبه آزمون تیزهوشان دهم را تخمین زده و از میزان شانس قبولی خود در مدارس تیزهوشان دهم با توجه به رتبه و ظرفیت مدارس تیزهوشان دهم آگاه شوند.

برای تخمین رتبه آزمون تیزهوشان با مشاورین ما تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

داوطلبانی که هنوز موفق به ثبت نام تیزهوشان نشده اند هر چه سریعتر نسبت به ثبت نام اولیه خود اقدام نمایند.

ثبت نام تیزهوشان در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم صورت می پذیرد و ثبت نام به صورت اینترنتی و تلفنی صورت می پذیرد.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان

داوطلبانی که در ثبت نام اولیه آزمون مدارس تیزهوشان شرکت کرده اند برای تکمیل ثبت نام خود در آزمون تیزهوشان باید هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان را پرداخت کنند. واریز وجه هزینه آزمون تیزهوشان از روز ۲۸ فرودین ماه شروع شده و تا هفته اول اردیبهشت ماه ادامه دارد. داوطلبان برای پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان باید مبلغ ۱۶۵۰۰ تومان بصورت آنلاین واریز کنند؛همچنین دانش آموزان عزیز میتوانند برای پرداخت وجه تیزهوشان با مشاورین سامانه تماس بگیرند.

ثبت نام تیزهوشان ۹۷

ثبت نام تیزهوشان ۹۷ از امروز شروع شد که ثبت نام تیزهوشان در چند مرحله می باشد.ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷ نیز همانند سال قبل به صورت اینترنتی و در دو مقطع صورت می گیرد. ثبت نام تیزهوشان در دو پایه صورت می گیرد.

۱- ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه ششم به هفتم

۲- ثبت نام آزمون تیزهوشان پایه نهم به دهم

یک نوع دیگر ثبت نام آزمون تیزهوشان وجود دارد که به صورت کشوری نمی باشد و اصطلاحا میان پایه مدارس تیزهوشان نامیده می گردد که به صورت جداگانه برای بقیه پایه ها صورت می پذیرد.

 

دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۷

ثبت نام مدارس تیزهوشان دارای شرایط خاصی می باشد که در قالب دفترچه راهنمای ثبت نام تیزهوشان ۹۷ منتشر می شود. در واقع دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷ حاوی شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷ و منابع آزمون تیزهوشان ۹۷ و لیست مدارس تیزهوشان ۹۷ می باشد.همچنین لیست مدارس تیزهوشان ۹۷ (لیست مدارس تیزهوشان به تفکیک استان ها) در دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۷ قابل مشاهده است.

زمان برگزاری آزمون تیزهوشان ۹۷

آزمون تیزهوشان سال ۹۷ بر اساس زمان بندی آزمون های استعداد درخشان برگزار می شود. براین اساس ثبت نام مدارس تیزهوشان از ۲۸ فروردین ماه شروع می شود.برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان ۹۷ به صورت کشوری و همزمان میباشد و در واقع آزمون تیزهوشان مدارس پسرانه و آزمون تیزهوشان مدارس دخترانه بصورت همزمان می باشد.زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان از طریق سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۷ اعلام می شود و ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت چند مرحله ای می باشد و مهلت ثبت نام مدارس تیزهوشان معمولا کوتاه می باشد.

خرید کارت اعتباری ثبت نام تیزهوشان ۹۷

داوطلبان برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷ نیاز به خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون تیزهوشان می باشند. کارت اعتباری ثبت نام تیزهوشان ۹۷ شامل سریال ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷ می باشد. البته مرحله پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۷ بعد انجام ثبت نام اولیه آزمون تیزهوشان می باشد.

نحوه خرید کارت اعتباری ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۷ بصورت آنلاین و از طریق سایت آزمون تیزهوشان ۹۷ می باشد و درواقع برای ثبت نام مدارس تیزهوشان خرید کارت اعتباری ثبت نام تیزهوشان ضروری می باشد. ثبت نام تیزهوشان سال ۹۸-۹۷ شروع شده است و برای اطلاع از ظرفیت و نحوه ثبت نام و پذیرش در مدارس تیزهوشان با مشاوران مرکز در ارتباط باشید.نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی می باشد و داوطلبان باید فقط و فقط به صورت اینترنتی ثبت نام کنند و برای پرداخت هزینه فقط اینترنتی باید انجام دهید و از پرداخت وجه به مراکز دیگر جدا خودداری کنید.در صورتی که در فرایند ثبت نام تیزهوشان مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاورین مرکز ثبت نام تلفنی مدارس تیزهوشان تماس بگیرید.

 

ثبت نام تیزهوشان ۹۸-۹۷ برای دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم برای تمامی استان های کشور آغاز شد.

تکمیل ثبت نام مدارس تیزهوشان

داوطلبانی که در ثبت نام مدارس تیزهوشان شرکت کرده اند می توانند برای تکمیل فرایند ثبت نام تیزهوشان اقدام کنند. داوطلبان برای تکمیل ثبت نام تیزهوشان باید هزینه ثبت نام تیزهوشان را واریز کنند تا ثبت نام آنها در آزمون تیزهوشان نهایی شود. فرصت واریز هزینه ثبت نام تیزهوشان از روز ۲۸ فروردین ماه شروع میشود و داوطلبان باید هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان را پرداخت کنند و رسید ثبت نام تیزهوشان را دریافت نمایند. دریافت رسید ثبت نام تیزهوشان از سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان به منزله تایید نهایی ثبت نام آزمون تیزهوشان می باشد.

ویرایش ثبت نام مدارس تیزهوشان و پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان

داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان ثبت نام کرده اند میتوانند برای ویرایش ثبت نام تیزهوشان اقدام کنند.ویرایش ثبت نام آزمون تیزهوشان همزمان با واریز وجه ثبت نام آزمون تیزهوشان امکانپذیر می باشد و همه متقاضیان شرکت در آزمون تیزهوشان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان باید در موعد تعیین شده هزینه تیزهوشان را پرداخت کنند.داوطلبان در زمان ویرایش ثبت نام مدارس تیزهوشان باید نهایت دقت رو داشته باشند تا اطلاعات خود را تکمیل کنند.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان از ۱۶ فروردین ماه شروع می شود و کلیه داوطلبان شرکت کننده در ثبت نام تیزهوشان باید هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان را انجام دهند.پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان به منزله ی تکمیل ثبت نام مدارس تیزهوشان می باشد.پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۶ تا پنجم اردیبهشت ماه تمدید شده است و داوطلبان میتوانند برای واریز وجه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۶ اقدام کنند.

همچنین داوطلبانی که در ثبت نام آزمون تیزهوشان شرکت کرده و در بازه زمانی اعلام شده موفق به پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان نشده اند می توانند در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان،هزینه آزمون تیزهوشان را هم پرداخت کنند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۹۷

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان در خرداد ماه توزیع می گردد. دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان برای شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان الزامی می باشد و داوطلبان باید قبل از ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان کارت آزمون تیزهوشان را دریافت کرده باشند. نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان بصورت اینترنتی و از طریق سایت azmoon.medu.ir می باشد و داوطلبان با در دست داشتن اطلاعات داوطلبی میتوانند کارت ورود به جلسه تیزهوشان را دریافت کنند و همچنین داوزلبان هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان باید توجه داشته باشند که تمامی اطلاعات هویتی آنها با مشخصات کارت آزمون تیزهوشان برابر باشد در غیر اینصورت داوطلبانی که متقاضی دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان ۹۷ می باشند در صورت مواجهه با خطا در دریافت کارت ورود به جلسه تیزهوشان میتوانند با مشاورین سامانه تماس بگیرند.

منابع آزمون تیزهوشان 96

www.azmoon.medu.ir

اعلام نتایج تیزهوشان ۹۷

نتایج آزمون تیزهوشان تیرماه اعلام می گردد. نتایج آزمون تیزهوشان معمولا سه هفته بعد از برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان منتشر می شود و کارنامه آزمون تیزهوشان از طریق سایت اعلام نتایج آزمون تیزهوشان به نشانی www.azmoon.medu.ir منتشر شده و داوطلبان می توانند از نتایج تیزهوشان خود مطلع شوند. نتایج تیزهوشان هفتم ۹۷ و نتایج تیزهوشان نهم ۹۷ بصورت همزمان اعلام می گردد.

نتایج آزمون تیزهوشان هفتم و دهم

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعداد درخشان با راه اندازی سامانه ثبت اعتراض به کارنامه آزمون تیزهوشان این امکان را به داوطلبان می دهد تا پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان، در صورتی که اعتراضی نسبت به کارنامه تیزهوشان ۹۷ و یا نتایج آزمون تیزهوشان ۹۶ داشته باشند بنوانند اعتراض خود را به صورت اینترنتی به ثبت برسانند.همه داوطلبان شرکت کننده در آزمون مدارس تیزهوشان ۹۷ ( چه داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان ۹۷ قبول شده و چه داوطلبانی که نمره قبولی آزمون تیزهوشان ۹۷ را کسب نکرده اند) می توانند نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان ۹۸-۹۷ اعتراض خود را اعلام کنند و در سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان پایه هفتم ۹۷ و سامانه ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان پایه دهم ۹۷ اعتراض خود را به ثبت برسانند.

زمان و نحوه اعتراض به نتایج تیزهوشان ۹۷: نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ۹۷-۹۸ مثل سال های قبل بصورت اینترنتی می باشد و از طریق سایت اعتراض به نتایج تیزهوشان ۹۷ انجام می گیرد و همه داوطلبان میتوانند پس از دریافت و مشاهده کارنامه آزمون تیزهوشان ۹۷، در صورت داشتن اعتراض به نتایج تیزهوشان ۹۷ ، از طریق سایت www.azmoon.medu.ir اقدام به ثبت اعتراض به کارنامه تیزهوشان هفتم و دهم ۹۸-۹۷ نمایند.

لینک های مفید

ثبت نام تیزهوشان ۹۷

نتایج آزمون تیزهوشان ۹۷

راهنمای ثبت نام تیزهوشان ۹۷

راهنمای پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

آیا شرکت در آزمون تیزهوشان برای تمامی داوطلبان توصیه می گردد؟

آیا با ورود به مدارس تیزهوشان فرزند من دچار اختلالات روحی نمی گردد؟

بچه های تیزهوش چه نشانه هایی دارند؟

ثبت نام آزمون تیزهوشان به منزله قبولی در آزمون می باشد؟

ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۷ را می توان به صورت تلفنی نیز انجام داد؟

شرایط قبولی در ازمون تیزهوشان

ثبت نام آزمون تیزهوشان تهران ۹۷

ثبت نام آزمون تیزهوشان اصفهان ۹۷

ثبت نام آزمون تیزهوشان شهرستان های تهران ۹۷

ثبت نام آزمون تیزهوشان فارس ۹۷

ثبت نام آزمون تیزهوشان خراسان رضوی ۹۷

ثبت نام آزمون تیزهوشان آذربایجان شرقی ۹۷

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان خوزستان ۹۸-۹۷

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان کرمان ۹۸-۹۷

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان کرمانشاه ۹۸-۹۷

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان آذربایجان غربی ۹۸- ۹۷

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان هرمزگان ۹۸-۹۷

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان یزد ۹۸- ۹۷

ثبت نام مدارس نمونه دولتی

ثبت نام آزمون تیزهوشان استان مازندران ۹۸-۹۷

 

8 thoughts on “ثبت نام تیزهوشان-سامانه سمپاد-azmoon.medu.ir”

 1. سلام، چرا من نمیتونم وارد سایت azmoon.medu.ir بشم؟
  پاسخ: دوست عزیز در صورت عدم ورود به سایت تیزهوشان میتوانید با مشاورین ما در تماس باشید.

 2. سلام،آیا نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم بعد از برگزاری آزمون نمونه دولتی منتشر میشه؟
  پاسخ: نتایج آزمون تیزهوشان برروی سایت اعلام نتایج مدارس تیزهوشان به آدرس azmoon.medu.ir منتشر خواهد شد و زمان دقیق اعلام نتایج مدارس تیزهوشان هفتم و نهم از طریق کانال تلگرام اطلاع رسانی میشود.
  https://t.me/nedaye_moshaver

 3. سلام من نرم افزار تخمین رتبه تیزهوشان سامانه ندای مشاور استفاده کردم و ترازم رو در آزمون تیزهوشان تخمین زدند،میخواستم ببینم نتایج آزمون تیزهوشان کی میاد دقیقا؟؟
  پاسخ: سلام،دوست عزیز نتایج آزمون تیزهوشان بزودی بر روی سایت اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان azmoon.medu.ir منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2