logo

ثبت نام علمی کاربردی | ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی-مرکز مشاوره علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی در سال دو بار در سال ، یک بار برای داوطلبان ورودی مهر ماه و یک بار برای داوطلبان ورودی بهمن ماه انجام می گیرد. . ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی انجام می گیرد. ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی در چهار گروه اصلی صنعت ، کشاورزی ،مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر می باشد و بالغ بر ۳۵۰ رشته در این مقطع دارد. ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی نیز شرایط مشابه به کاردانی را دارد.

شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم ۹۶-۹۷

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی ورودی نیمسال دوم ۹۶-۹۷ شروع می شود. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول ۹۶-۹۷ در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی صورت می گیرد و داوطلبان عزیز برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال جدید و اطلاع از لیست رشته های اعلام شده برای نیمسال بهمن ماه می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

ثبت نام کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی همیشه دارای زمان بندی نامناسبی می باشد معمولا خیلی دیرتر شروع می شود و این موضوع استرس بسیار زیادی را به داوطلبانی که می خواهند ثبت نام علمی کاربردی را انجام دهند وارد می کند و به کرار مشاهده می شود که داوطلبان بسیاری که قصد ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را دارند به دلیل عدم اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی موفق به ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی نمی شوند.

شما می توانید به راحتی با داشتن اطلاعات کافی درباره دانشگاه علمی کاربردی در این دانشگاه در رشته دلخواه خود قبول شده و مشغول به تحصیل شوید.

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هر ساله متفاوت می باشد و نظم خاصی ندارد.

برای مشاوره تخصصی دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ما تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب

با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی

داوطلبان می توانند برای انجام ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

انجام مشاوره در مورد رشته های مورد تقاضای خود و تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

شرایط تحصیل شاغلین در دانشگاه علمی کاربردی

وضعیت نظام وظیفه برای ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

شهریه ثابت و متغیر تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

شرایط قبولی در دانشگاه علمی کاربردی

اطلاع از ارزش مدرک دانشگاه علمی کاربردی

زمان و نحوه ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

اشنایی با مشاغل قابل احراز در رشته های علمی کاربردی

و… با مشاورین مرکز مشاوره علمی کاربردی تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب

با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

ثبت نام علمی کاربردی بهمن ۹۶

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ۹۶ آغاز شد. داوطلبان برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و مشاوره درباره ثبت نام علمی کاربردی می توانند با مشاوران مرکز تماس بگیرند.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ در هر چهار گروه صورت می گیرد.فقط داوطلبان باید توجه داشته باشند که از این چهار گروه (صنعت ، کشاورزی ، فرهنگ و هنر، مدیریت و خدمات اجتماعی) فقط می توانند در یک گروه ثبت نام کنند و داوطلبانی که می خواهند در ثبت نام علمی کاربردی از سهمیه شاغلی استفاده کنند فقط از یک گروه و یک زیر گروه می توانند انتخاب کنند.

لیست رشته های علمی کاربردی بهمن ۹۶

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ در گروه های مختلفی انجام می گیرد. لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ۹۶ در چهار گروه آموزشی می باشدو تنوع ثبت نام رشته های دانشگاه علمی کاربردی بسیار زیاد می باشد.ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ بصورت بدون آزمون می باشد.

سهمیه اشتغال دانشگاه علمی کاربردی

بسیاری از شاغلین رسمی و غیر رسمی که دنبال ارتقاء مدرک علمی و پیشرفت در جایگاه شغلی می باشند، متقاضی شرکت در دوره های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی و بدون آزمون دانشگاه آزاد می باشند. از همین رو داوطلبان شاغل بدنبال این هستند که بدون دردسر و خیلی راحت وارد دانشگاه بشوند. دانشگاه علمی کاربردی در راستای جذب دوطلبان شاغل برای شرکت در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی سهمیه ی ویژه ای را برای شاغلین در نظر گرفته است.

آدرس مراکز علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی در سراسر کشور مراکز فعال بسیاری دارد که دارای رشته های متنوعی میباشند. در سال های اخیر متقاضیان زیادی داوطلب شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بوده و قصد ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را دارند و طبیعتا هر داوطلبی تمایل به تحصیل در نزدیکترین مرکز علمی کاربردی به منطقه سکونت یا محل کار خود را دارد. داوطلبان میتوانند برای اطلاع از آدرس دانشگاه های علمی کاربردی در سراسر کشور با مشاورین سامانه تماس بگیرند.

لینک های مفید

رشته های دانشگاه علمی کاربردی

معرفی دانشگاه علمی کاربردی

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سال۹۶

میزان شهریه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

رمان اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی  گروه صنعت دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی گروه مدیریت و خدمات اجتماعی علمی کاربردی

رشته های کاردانی گروه فرهنگ و هنر علمی کاربردی

رشته های کاردانی گروه کشاورزی علمی کاربردی

رشته های کارشناسی گروه مدیریت و خدمات اجتماعی

رشته های کارشناسی گروه کشاورزی

رشته های کارشناسی گروه فرهنگ و هنر

رشته های کارشناسی گروه صنعت

رشته های کارشناسی ارشد گروه صنعت

رشته های کارشناسی ارشد گروه کشاورزی

رشته های کارشناسی ارشد گروه مدیریت و خدمات اجتماعی

رشته های کارشناسی ارشد گروه فرهنگ و هنر

مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی

برای مشاوره تخصصی دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ما تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب

با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به زودی آغاز می گردد و مطابق سال های قبل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ هم در چهار گروه آموزشی و در قالب رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ۹۶ انجام می پذیرد. پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ۹۶ آغاز شده است. برای پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ۹۶ آغاز شده است داوطلبان برای انجام پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می توانند با شماره مرکز تماس بگیرند و اعلام آمادگی خود را برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ۹۶ بکنند.

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع : پیش ثبت نام کاردانی علمی کاربردی بهمن ۹۶ و پیش ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بهمن ۹۶ می باشد. پیش ثبت نام علمی کاربردی بهمن ۹۶ به منزله در اختیار قرار دادن اطلاعات رشته های دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه ۹۶ توسط داوطلبان ثبت نام  بدون کنکور علمی کاربردی ترم بهمن ۹۶ می باشد.

ثبت نام و قبولی در بهمن ۹۶ دانشگاه علمی کاربردی به مراتب با سال های قبل متفاوت می باشد و دارای شرایط جدیدتری می باشد و در ظرفیت بعضی رشته های دانشگاه علمی کاربردی نسبت به ترم قبل  کاهش پیدا کرده که داوطلبان برای کسب اطلاعات بیش تر می توانند از مشاوران کمک بگیرند.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

96 thoughts on “ثبت نام علمی کاربردی | ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی-مرکز مشاوره علمی کاربردی”

 1. سلام خسته نباشید من سال ۱۱ رشته کامپیوتر هستم میخاستم ببینم میتونم بعد از دیپلم رشته آشپزی بخونم؟؟
  دانشگاه آشپزی توی چه شهر هایی هست؟
  پاسخ: بله با مدرک دیپلم میتوانید وارد رشته آشپزی شوید. برای اطلاع از لیست دانشگاه ها و شرایط ثبت نام با مشاورین سامانه تماس بگیرید
  ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

 2. با سلام و احترام
  ۱- خواستم بدونم رشته حسابداری مالی در علمی کاربردی کرمانشاه ارائه می شود؟ برای مهر ۹۶
  ۲- زمان ثبت نام یا پیش ثبت نام چه تاریخی است؟
  ۳- شماره تلفن ندای مشاور در شهرستانها مسدود است با مخابراتم تماس گرفتم فایده ای نداشت لطفا یک شماره قابل دسترسی بدهید اوپراتور میگه شماره اشتباهه، خواهش میکنم سریعتر پیگیری شود
  با تشکر و آرزوی توفیق

  1. با سلام
   رشته حسابداری مالی در مرکز آموزش علمی – کاربردی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه ارائه میشه و ثبت نام تا ۱۹ مرداد ادامه دارد.
   متاسفانه فعلا یک سری از شهرستان ها نمیتونن با شماره سامانه تماس بگیرند. شما میتوانید از طریق مخابرات استان پیگیری نمایید.

 3. سلام ، وقتتون بخیر
  ببخشید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور مهر ۹۶ کی شروع میشه ؟ بنده باید ابتدا پیش ثبت نام کنم برای ثبت نام مهر ۹۶ ؟

  پاسخ:
  لطفا برای پیش ثبت نام اولیه اقدام نمایید.
  ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

 4. سلام من کاردانی معماری شهری ترم اخر میخونم درحال حاضر در شرف امتحانات هستم ولی ۶ واحد مانده دارم…میتونم برای کارشناسی دفترچه بگیرم و ثبت نام کنم؟

 5. باسلام
  بنده میخواستم دررشته مربوط به بیمه ثبت نام کنم خواستم بدونم کی میتونم ثبت نام کنم ودر کدوم دانشگاه ضمنا بنده ساکن ارومیه هستم ممنون میشم که راهنماییم کنید

 6. سلام
  من دیپلم گرافیک سال ۸۷ گرفتم و ادامه تحصیل ندادم الان میخوام بدون کنکور رشته حسابداری در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم میتونم برای مهر ثبت نم کنم؟
  پاسخ: دوست عزیز بله شما می توانید ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هر ۹۶ رو انجام داده و از مهر وارد رشته حسابداری شوید.

 7. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۶ شروع شده است؟
  پاسخ: فریبا عزیز خیر فعلا پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی آغاز شده است.

 8. میخواستم بپرسم که تازه ثبت نام کردم برای کاردانی تربیت پیش دبستان و دبستان ترم اول کی شروع میشه در کانال تلگرام چیزی مشخص نبوده من نمیدانم انتخاب واحد کی انجام میگیرد ونزدیکترین دانشگاه به محل سکونت که ما در شاداباد کوی ۱۷ شهریور ۱۵مترس دوم جنوبی واقع در منطقه ی ۱۸ هستیم را به ما اطلاع دهید با تشکر

 9. آقا همه گول خوردن.باید میرفتیم دانشگاه آزاد الانم دیر نشده بچه ها بعضی دانشگاه های ازاد بدون کنکور هنوز میگیرند باید برید با آموزش صحبت کنید.

 10. سلام …
  شد ۱۵ اسفند و هنوز ما بلاتکلیفیم و دفترچه ها نیومدن ، تورو هرچیزی که میپرستید پیگیری کنید یه جواب قانع کننده بدید به ما…
  از بالا تا پایین نوشتید در حال آماده سازی ان دفترچه ها و یه جاهم نوشتید معلوم نیست ثبت نام انجام بشه یا نه ! خداوکیلی یه جواب قانع کننده بدید ما …
  ممنون از همه چی واقعا …

 11. سلام من کارشناسی حقوق خوندم دانشگاه علمی کاربردی قزوین الان میخوام ارشد بخونم همون حقوق لطف میکنید شرایط و زمان ثبت نام ارشد چه با کنکور و چه بی کنکور بگید کی هست برای سال ۹۶ با شماره تماس گرفتم ولی پاسخگو نبودن

  1. باسلام،پذیرش دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ارشد فعلا شروع نشده است و ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سال ۹۶ هم به پایان رسیده است و شما باید منتظر پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد و ارشد فراگیر پیام نور شوید.

 12. ببخشید یک سواله دیگه اینک من دقیقا نمیدونم اگر رشته گریم رو بخونم اینجا دو سال که کاردانی رو بگیرم بعدش میخام اقدام کنم برای خارج از کشور نمیدونم میدونین یا نه ولی سوالم اینه که اونجا هم در دانشگاهشون همچین رشته ای دارن؟و اینکه مدرک کاردانیه علمی کاربردی برای اونور معتبره؟از این جهت میپرسم چون خب بالاخره دانشگاه هنر تهران نداره رشته گریم رو مرسی

    1. سلام، فعلا زمان دقیق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم اعلام نشده است،به محض شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اطلاع رسانی میشود.

 13. سلام خسته نباشین ببخشید میخاستم بدونم مدرک کاردانی رشته گریم با مدرک کاردانی ب کارشناسی فرق داره؟یعنی اصلا تفاوتشون چیه؟و اینکه برای خارج از کشور مدرک کاردانیه رشته گریم دانشگاه علمی کاردی رو قبول دارن؟و اینک هزینه دانشگاه علمی کاربردی جقدر است؟مرسی

  1. رقیه عزیز مدرک کاردانی به کارشناسی همان فوق دیپلم به لیسانس می باشد و مسلما مدرک لیسانس با ارزش تر از مدرک کاردانی می باشد و برای خارج از کشور بله مشکلی نیست قبول میکنند.

 14. با سلام تاریخ دقیق ثبت نام ترم بهمن علمی کاربردی کی هست؟ایا کلاس های ترم بهمن بعد از عید خواهد بود؟امتحانات پایان ترم کی خواهد بود؟

 15. سلام خوب هستید؟؟ هی الکی این دانشگاهای علمی کاربردی بهمون گفتن که دانشگاه جامع گفته برای نیمسال دوم ثبت نام دارن و به زودی دفترچه بهمن ۹۵ تو سایت سنجش میاد ولی الان که ۸ اسفند شده هنوز خبری تو سایت سنجش نیست . ببخشید یه سوال داشتم: الان دانشگاه های دیگه چه آزاد چه پیام نور چه غیرانتفاقی ایا هنوز برای نیمسال دوم ثبت نام انجام میدن یا دیگه هیچ دانشگاهی برای نیمسال دوم ثبت نام نداره؟؟ خیلی ممنون ..

 16. سلام
  میخواستم بدونم دوره کارشناسی بدون ازمپن بهمن ثبت نامش کی شروع میشه الان یک ماه هست که شروع نشده پس کی قراره شروع بشه ؟؟؟
  با تشکر

 17. درود به شما شما گفتین که ثبت نام بهمن مهر انجام شد پس این همه میزنین به زودی دانشگاه ثبت نام می کنه پیش ثبت نام شروع شده دی تمام شد بهمن تمام شد احتملا اسفند تموم بشه اصلا ثبت نامی وجود نداشته باشه همش می نویسین به زودی به زودی خب این به زودی چه موقع ایه خواهشا راهنمایی کنید اصلا ثبت نامی انجام میشه بنده میخوام در مقطع کاردانی ثبت نام کنم بنده از دی تا الان منتظرم دیگه خسته شدم دیگه خواهشا راهنمایی کنید با سپاس از شما

 18. باسلام ۱-من دیپبلم کامپیوتر دارم میخام بدونم اگه بخام در رشته آی تی ادامه بد،برای ثبتنام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی باید ازچهارگروه اصلیه:صنعت،کشاورزی،فرهنگوهنر و مدیریت وخدمات اجتماعی، توی کدوم رشته ثبتنام کنم؟
  ۲-و اینکه شهریه پایه بااینکه فرمودین متغیره میخاستم حدودشو بدونم.
  ۳-برای من کهمعدل کل دیپلمم ۱۷/۷۸هست باید آزمون بدم؟آیا شرط معدل اینجا کارایی نداره؟
  ممنون

  1. سلام،دوست عزیز رشته آی تی مربوط به رشته های گروه صنعت دانشگاه علمی کاربردی می باشد و شما میتوانید بدون آزمون وارد دانشگاه بشوید.

  1. سلام دوست عزیز دانشگاه علمی کاربردی برای نیسال بهمن فعلا اطلاعیه ای نداده مشخص نیست ثبت نام باشه یا نه.چون ثبت نام نیمسال بهمن همزمان با مهر ماه بود.

    1. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۵ احتمالا از اواخر این ماه شروع میشه و شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین مرکز پیش ثبت نام خود را انجام دهید.

 19. ببخشید دانشگاه علمی کاربردی نزدیک منطقه اسلامشهر که رشته حسابداری داشته باشه نمیدونید دقیق کجاس میشه لطفا ادرسشو بهم بدین؟؟؟

  1. با سلام مهسا عزیز لطفا از مشاورین کمک بگیرید تا آدرس هارو براتون چک کنن نزدیکترین مسیرو براتون پیدا کنن

 20. سلام خواستم بدونم من دیپلم انسانی دارم میخواسم رشته حسابداری علمبی کاربردی ثبت نام کنم میخواسم بدونم شرایط ثبت نامش چه جوریه وشهریه اش حدودی چقدر است لطفاا زود جواب بدین

  1. سلام،شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی می باشد.معدل دیپلم شما چنده؟

    1. بله ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی نیازی به مدرک پیش دانشگاهی نمی باشد.شهریه رشته های کاردانی علمی کاربردی هر ترم متغیر می باشد.

 21. من میخوام رشته Ict دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ثبت نام کنم اما میگن ثبت نام شهریور بوده دیگه برای بهمن ثبت نام ندارن چیکار باید بکنم وقت زیادی ندارم

  1. سلام،دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی بهمن ۹۵ پذیرش داره و میتوانید از طریق تماس با سامانه پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۵ رو انجام بدید.

 22. سلام خسته نباشید
  من دیپلم کامپیوتر کاردانش دارم ، میخوام برای ترم بهمن علمی کاربردی اقدام کنم چندتا سوال داشتم
  ۱-دانشگاهی در رشت هست که در مقطع فوق دیپلم بتونم رشته ی نوازندگی ساز ایرانی رو ثبت نام کنم؟ اگر هست ممنون میشم اسم یا ادرس رو بگید
  ۲- ثبت نام ترم بهمن شروع شده؟

  1. سلام، دوست عزیز رشته نوازندگی ساز ایرانی رو مرکز آموزش علمی – کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱ رشت ارائه میکنه و شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین سامانه در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۵ ثبت نام کنید.

 23. سلام من میخوام رشته معماری هنر رو تو دانشگاه علمی کاربردی سازمان نوسازی وبهسازی شهرداری تهران ثبت نام کنم همکاران شما گفتن باید حضوری ب دانشگاه برم میخوام ببینم شروع شده یانه!

  1. سلام،برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۵ اول باید ثبت نام اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی رو انجام بدهید.شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین سامانه پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رو انجام بدهید تا در صورت شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام شما قطعی بشه.

 24. با عرض سلام و خسته نباشید میخواستم ترم بهمن ثبت نام کنم رشته الکتروتکنیک هستم در مقطع کاردانی پیوسته چه رشته های میتونم بشینم؟

  1. با سلام عرفان عزیز هر رشته ای که بخواهید در ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی می توانید شرکت نمایید چه رشته ای مد نظر شماست؟

 25. سلام ترم آخر کاردانی حسابداری صنعتی هستم میخام برای ترم بهمن ماه کارشناسی ثبت نام کنم دانشگاه خودمون نداره لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

  1. نادر شادی عزیز مشکلی ندارد شما منتظر بمانید ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شروع شود بعد ثبت نام کنید

 26. درود!
  من یک سال پشت کنکور ماندم و سال ٩۵ در رشته فیزیک دانشگاه دولتى پذیرفته شدم! میخواستم بدونم میتونم انصراف بدم و بهمن ماه به دانشگاه علمى-کاربردى برم؟

  1. سلام دوست عزیز بله میتونید.اما ثبت نام مهر و بهمن علمی کاربردی به پایان رسیده و الان زمان تکمیل ظرفیتش هست.می تونید به مراکز علمی کاربردی مورد نظرتون برید و بپرسید چه رشته های ظرفیت خالی داره و بعد اگر خواستین ثبت نام کنید. برای ادرس مراکز علمی کاربردی استان خودتون تماس بگیرید با مشاوران مرکز ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

 27. سلام من دنبال رشته مدیریت انبار داری هستم ولی پیدا نمیکنم فقط یه دانشگاه داره تو کرج اونم از سال دیگه مهر ماه کلاس هاش شروع میشه

  1. دوست عزیز اگه برای استان البرز می خوایین ساوجبلاغ، کرج و نظر اباد این رشته رو ارایه میده البته ثبت نام تمام شده و شما میتونید در تکمیل ظرفیت از ظرفیت خالیه این رشته ها مطلع بشید و بعد ثبت نا کنید که باید حضوری برید به مراکز.ادرس و شماره تلفن مراکز رو میتونید از مشاورامون بگیرید.۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ با تبفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

  1. سلام دوست عزیز امسال برای اولین بار ثبت نام مهر و یهمن به طور همزمان انجام گرفت .مشخص نیست که برای نیمسال بهمن دوباره پذیرش داشته یاشن یا خیر.صبر کنید و عضو پیج اینستاگرام ما بشید تا از اطلاعیه ثبت نام ها مطلع بشید
   پیج اینستاگرام: nedaye_moshaver

  1. سلام دوست عزیز کارشناسی ارشد علمی کاربردی شرایط خاصی داره میتوننید با مشاوران مرکز صحبت کنید.۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵
   از سرسر کشور با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

 28. سلام
  خواستم ببینم الان که کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی قبول شدم باید اون برگ قبولی رو پرینت بگیرم و مستقیم ببرم همون دانشگاه ثبتنام حضوری کنم ؟؟

  1. سلام دوست عزیز برای ثبت نام حضوری نیازی به پرینت کارنامه نیست. برای اطلاع از مدارک مورد نیاز با مشاورین مرکز تماس بگیرید.
   ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ با تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

 29. سلام.من دیپلم گرافیک دارم اما پیش دانشگاهی هنر رو نخوندم.می تونم بدون کنکور از بهمن رشته مدیریت بازرگانی رو بخونم؟

  1. سلام دوست عزیز دانشگاه علمی کاربردی نیازی به پیش دانشگاهی نداره و شما هر رشته ای که بخوایید میتونید بخونید.ثبت نام مهر و یهمن برای سسال ۹۵ همزمان انجام شد و مشخص نیست که برای ترم بهمن دوباره پذیرش دارن یا نه باید منتظر باشید.برای اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میتونید فرم زیر رو پر کنید.
   فرم اطلاع رسانی

  1. سلام دوست عزیزبرای اولین بار ثبت نام مهرو بهمن همزمان انجام شد و نتایجش هم اومده مشخص نیست که ایا برای نیمه بهمن دوباره پذیرش دارن یا نه چون خیلیا مطلع نشدن منتظر باشید.میتونید برای اطلاع از زمان ثبت نام هم فرم زیر پر کنید
   فرم اطلاع رسانی

 30. سلام خسته نباشید
  من ورودی مهر ۹۵ ام و کاردانی خلبانی سماپران قبول شدم ولی نمیخوام ثبت نام کنم اونجا، میخواستم ببینم میتونم سال دیگه دوباره انتخاب رشته کنم؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز در دانشگاه علمی کاربردی محدودیتی در ثبت نام نیست بله سال دیگه هم میتونید ثبت نام کنید.

 31. سلام ببخشید یه سوال دانشگاه علمی کاربردی سنندج رشته بازیگری داره؟ و اگه میدونید دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه چی؟ مرسی

  1. سلام دوست عزیز در مقطع کاردانی کرمانشاه و سنندج نداره در مقطع کاردانی به کارشناسی هم رشته باریگری ارائه نشده

   1. سلام من همین امروز تصمیم گرفتم کاردانی ب کارشناسی علمی کاربردی بدون ازمون شرکت کنم الانم ک ۱۳ دی ماه است میخاستم ببینم دفترچهای ورودی بهمن ماه امده یا مثل پارسال هنوز نیمدهه یا تموم شده ؟؟

    1. سلام،دوست عزیز لیست رشته های علمی کاربردی بهمن ۹۵ مشخص شده است و شما مستوانید از طریق تماس با مشاورین سامانه اطلاع داشته باشید.

 32. با سلام و خسته نباشید
  مهلت ثبتت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی تموم شده ؟ میخواستم ثبت نام کنم هر کاری میکنم کارت نمیتونم خریداری کنم

   1. سلام.من رشته تجربی ام بامعدل دیپلم۱۳و۶۳ومدرک پیش دانشگاهیی.دوره دبیرستان رومنطقه دو استان فارس نورابادممسنی خوندم..والان ساکن شیرازم.ودر رشته تجهیزات اتاق عمل وتجهیزات ازمایشگاه کوار بدون ازمون ثبتنام کردم..شانس قبولی من چقدره؟واینکه امکانش هست قبول نشم!؟ممنون میشم ازجوابتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2