logo

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸| ثبت نام مدارس نمونه دولتی سراسر کشور

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸

ثبت نام مدارس نمونه دولتی 97-96

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸

طبق اعلام آموزش پروش ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸ از ۲۸ فروردین آغاز می شود. ثبت نام در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم صورت می پذیرد. داوطلبان برای مشاوره و ثبت نام می توانند از مشاوران مرکز کمک بگیرند.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای سالتحصیلی ۹۷-۹۸ شروع شد. ثبت نام مدارس نمونه دولتی برای دو پایه هفتم مدارس نمونه دولتی و پایه دهم مدارس نمونه دولتی انجام می گیرد و دانش آموزان در صورت دارا بودن شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی می توانند در آزمون نمونه دولتی شرکت کنند تا در صورت قبولی در آزمون نمونه دولتی تحصیلات خود را در مدارس نمونه دولتی ادامه دهند.

مرکز مشاوره ثبت نام مدارس نمونه دولتی

تماس از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی روزهای تعطیل

مزایای ثبت نام در مدارس نمونه دولتی

یکی از مزایای خوبی که در ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸ وجود دارد این است که مدارس نمونه دولتی زمینه بسیار مناسبی برای تربیت نیروی انسانی مورد نیاز جامعه فراهم می کند. به همین دلیل اگر والدین ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸ را برای فرزندانشان انجام دهند می توانند استعداد آنها را شناسایی کرده و فرصت شکوفا شدن به آنها بدهند.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸ هرساله انجام می شود و ثبت نام مدارس نمونه دولتی در اکثر استان ها بر اساس زمانبندی ثبت نام مدارس نمونه دولتی انجام میگیرد و دانش آموزانی که شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸ را داشته باشند می توانند در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸ شرکت کنند و خود را آماده ی رقابت در آزمون نمونه دولتی بکنند.

مطالب مرتبط

مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸

آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸

آزمون ورودی نمونه دولتی ۹۷-۹۸

شرایط مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸

شرایط آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸

شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸

آشنایی با مدارس نمونه دولتی

شهریه تحصیل در مدارس نمونه دولتی

انجام ثبت نام اینترنتی مدارس نمونه دولتی استان ها

زمان شروع ثبت نام آزمون نمونه دولتی

منابع آزمون مدارس نمونه دولتی

مشاوره قبولی در مدارس نمونه دولتی

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸

مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸ هر ساله برای دو پایه هفتم و دهم ثبت نام را انجام می دهند. دانش آموزان پایه ششم به هفتم باید نمرات خیلی خوب در تمامی دروس را کسب کرده باشند تا بتوانند در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی شرکت کنند. همینطور در امتحانات نوبت اول دانش آموز باید نمرات خوب یا خیلی خوب را کسب کرده باشند. دانش آموزان پایه نهم به دهم باید معدل بالایی را کسب کرده باشند. و میانگین آزمون ورودی شان به حد نصاب برسد.

سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی

ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸ بصورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸ برگزار می شود. هر استانی برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی دارای سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی مختص به استان خودش را دارد و ثبت نام فقط از طریق همان سایت های ثبت نام مدارس نمونه دولتی میباشد و داوطلبان عزیز میتواندد برای شرکت در آزمون نمونه دولتی اقدام به ثبت نام کنند.

ویرایش ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸

پس از انجام ثبت نام مدارس نمونه دولتی،یعنی پس از تکمیل ثبت نام اولیه آزمون مدارس نمونه دولتی داوطلبان میتوانند برای ویرایش ثبت نام مدارس نمونه دولتی از طریق سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی اقدام به ویرایش مشخصات خود بکنند. هر داوطلبی که در آزمون نمونه دولتی شرکت کرده است و ثبت نام مدارس نمونه دولتی را انجام داده میتواند مشخصات داوطلبی خود را در ثبت نام مدارس نمونه دولتی ویرایش کند. داوطلبان باید توجه داشته باشند که مشخصات آنها در ثبت نام مدارس نمونه دولتی باید دقیق و صحیح قید شده باشد.

زمان آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸

زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸ مانند سال های گذشته است. آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی خرداد ماه خواهد بود. ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸ به صورت اینترنتی می باشد و یک هفته قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی،کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی توزیع می شود.

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی

” همراه داشتن کارت ورود به جلسه نمونه دولتی الزامی میباشد “

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی برای شرکت در جلسه آزمون نمونه دولتی الزامی میباشد. کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی توزیع میشود. توزیع کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی ۹۶ بصورت اینترنتی و از طریق سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی میباشد.

مطالب مرتبط

نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸

اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸

زمان اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸

اعلام نتایج ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۷-۹۸

اعلام نتایج نمونه دولتی ۹۷-۹۸

زمان اعلام نتایج آزمون ورودی نمونه دولتی ۹۷-۹۸

مانند سال های قبل دو هفته بعد از برگزاری آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸ کارنامه ها توزیع می شوند.نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی بصورت اینترنتی از سایت مدارس نمونه دولتی اعلام می شود و  همچنین داوطلبان می توانند برای مشاهده کارنامه خود با مشاورین سامانه ما تماس بگیرند.

در کارنامه آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸ تمامی دروس به صورت ریز نمرات در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. همینطور تمام دروس به همراه تعداد پاسخ های درست، غلط و نزده در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

سوالات و منابع آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸

قبل از هرچیز این نکته را یادآور می شویم که آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸ دارای نمره منفی می باشد. سوالات مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸ به صورت چهار گزینه ای می باشد. داوطلبان شرکت در آزمون ورودی نمونه دولتی ۹۷-۹۸ می توانند سوالات سال های قبل را دانلود کرده و از آنها استفاده کنند.

منابع آزمون ورودی نمونه دولتی ۹۷-۹۸ پایه هفتم از دروس پایه پنجم و ششم می باشد و منابع آزمون ورودی نمونه دولتی ۹۷-۹۸ پایه دهم از دروس پایه هشتم و نهم می باشد. داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی برای موفقیت در آزمون مدارس نمونه دولتی باید برنامه ریزی منظم و دقیقی داشته باشند و با استفاده از نمونه سوالات آزمون نمونه دولتی در سال های گذشته با نحوه سوالات آشنایی پیدا کنند.

مطالب مرتبط

منابع آزمون ورودی نمونه دولتی ۹۷-۹۸

سوالات آزمون ورودی نمونه دولتی ۹۷-۹۸

منابع آزمون ورودی نمونه دولتی هفتم ۹۷-۹۸

منابع آزمون ورودی نمونه دولتی دهم ۹۷-۹۸

سوالات آزمون ورودی نمونه دولتی هفتم ۹۷-۹۸

سوالات آزمون ورودی نمونه دولتی دهم ۹۷-۹۸

داوطلبان همچنین می توانند برای ثبت نام مدارس نمونه دولتی ۹۷-۹۸ با مشاورین ما در تماس باشند.

تلفن از سراسر کشور بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی روزهای تعطیل

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2