logo

ثبت نام نیمسال بهمن علمی کاربردی ۹۶-۹۷

ثبت نام نیمسال بهمن علمی کاربردی

ثبت نام نیسمال بهمن علمی کاربردی

ثبت نام نیسمال بهمن علمی کاربردی

پیش ثبت نام نیمسال بهمن دانشگاه علمی کاربردی شروع شد

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیمسال بهمن ۹۶ در دو مقطع شروع می شود که شامل:ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی می باشد.برای ثبت نام نیمسال بهمن دانشگاه علمی کاربردی و اطلاع از شرایط و ضوابط پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین مرکز مشاوره علمی کاربردی تماس بگیرید.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام نیمسال بهمن علمی کاربردی

ثبت نام نیمسال بهمن علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی یکی از دانشگاه های وابسته به وزارت علوم و تحقیقات است و مدرک آن مورد تایید وزرات علوم و قابل ترجمه و دارای اعتبار بین المللی می باشد. و هر سال دوبار برای نیمسال مهر و بهمن دانشجو میپذیرد.دوره های تحصیلی دانشگاه علمی کاربردی شامل کاردانی، کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد.از لحاظ رتبه بندی دانشگاه علمی کاربردی رتبه ۱۸ دانشگاه های ایران و رتبه ۹۲ دانشگاه های دنیا قرار دارد و نظام اموزشی آن منطبق بر نظام آموزش های مهارتی و علمی کاربردی دنیا پایه ریزی شده  است.ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون آزمون می باشد.

زمان ثبت نام نیسمال بهمن علمی کاربردی

زمان ثبت نام نیسمال بهمن علمی کاربردی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی نیمسال بهمن ماه بزودی شروع می شود و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی تا بعد از عید ادامه دارد.برای اشنایی بیشتر در مورد تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی و اینده شغلی رشته های مورد پذیرش این دانشگاه با مشاوران مرکز مشاوره علمی کاربردی تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دفترچه ثبت نام نیمسال بهمن علمی کاربردی

مشاورین سامانه آماده ارائه خدمات مشاوره ای به صورت تلفنی و حضوری می باشد.برای گرفتن وقت مشاوره و یا مشاوره تلفنی با شماره زیر تماس بگیرید.

پیش ثبت نام نیمسال بهمن ماه علمی کاربردی آغاز شده است. داوطلبان و متقاضیان شرکت در ثبت نام بدون آزمون نیمسال بهمن دانشگاه علمی کاربردی میتوانند فرم پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را تکمیل کنند. داوطلبان برای پیش ثبت نام بهمن ۹۶ علمی کاربردی می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی بهمن ۹۶

آیا ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ۹۶ انجام می پذیرد؟

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ماه ۹۶ در حال آغاز می باشد. بسیاری از داوطلبان درباره ثبت نام ورودی بهمن ماه سوالات بسیار زیادی دارند.

بنابراین بسیاری از داوطلبان تصور می کنند ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ماه انجام نخواهد گرفت ، طبق اخباری که از دانشگاه علمی کاربردی منتشر گردید ثبت نام علمی کاربردی برای بهمن ۹۶-۹۷ انجام خواهد گرفت و داوطلبان می توانند ثبت نام خود را انجام دهند. ثبت نام علمی کاربردی در بهمن ۹۶ به صورت بدون کنکور بوده و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی صورت می پذیرد و سیستم پودمانی وجود ندارد و ثبت نام به صورت ترمی واحدی می باشد.

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 95

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ۹۶ شروع شده است داوطلبان برای انجام پیش ثبت نام می توانند با مشاوران مرکز تماس بگیرند. ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی امسال تفاوت های عمده ای با ثبت نام علمی کاربردی سال های قبل دارد. قبولی در این دانشگاه به مراتب آسان تر از سال های قبل شده است. ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی به احتمال زیاد برای امسال دانشجو پذیرش کند و رشته ها جدید برای مقطع کارشناسی ارشد علمی کاربردی تصویب کردد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ در مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی می باشد. ثبت نام علمی کاربردی بهمن ۹۶ بصورت بدون آزمون بوده و بصورت ثبت نام بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی بهمن ۹۶ و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی بهمن ۹۶ می باشد. لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی نیمسال بهمن ۹۶ اعلام شد. رشته های بدون آزمون علمی کاربردی بهمن ۹۶ در مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی می باشد. ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی بهمن ۹۶  در رشته های مختلفی می باشد.یعنی لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی بهمن ۹۶  بسیار متنوع می باشد.

تکمیل ظرفیت ثبت نام بدون آزمون علمی کاربردی بهمن ۹۶

داوطلبانی که متقاضی ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ می باشند ولی در مهلت اعلام شده موفق به ثبت نام در رشته های بدون آزمون علمی کاربردی بهمن ۹۶ نشده اند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ ثبت نام کنند و بر اساس رشته های اعلام شده در مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی، انتخاب رشته خود را انجام دهند.

مرحله تکمیل ظرفیت کاردانی دانشگاه علمی کاربردی پس از ثبت نام بدون آزمون کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ و همچنین مرحله تکمیل ظرفیت کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی پس از ثبت نام بدون آزمون کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ صورت می پذیرد.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی بهمن ۹۶ چگونه می باشد؟با نزدیکتر شدن به بهمن ماه استرس و تکاپو برای ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی افزایش یافته است.بسیاری از داوطلبان بلاتکلیف بوده و نمی دانند ثبت نام خود را چگونه انجام دهند و یا آیا اصلا ثبت نامی وجود دارد یا خیر.باید بگوییم که با توجه به اینکه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن هم زمان انجام پذیرفت ولی با توجه به تکمیل نشدن ظرفیت دانشگاه ها،دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی بهمن ۹۶ بصورت بدون آزمون ثبت نام بعمل می آورد. ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ در رشته های مختلف می باشد و هر داوطلبی مجاز به انتخاب رشته هاس بدون آزمون علمی کاربردی بهمن ۹۶ از یک گروه آموزشی می باشد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

پیش ثبت نام نیمسال بهمن دانشگاه علمی کاربردی شروع شد. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی انجام می گیرد و متقاضیان ثبت نام در بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی میتوانند در مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی شرکت کنند.

لینک های مفید

رشته های علمی کاربردی

مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی

آدرس مراکز علمی کاربردی

اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

azmoon.org

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

برای راهنمایی درباره ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ و همچنین آشنایی با رشته های جدید این دانشگاه در چهار گروه با مشاوران مرکز در ارتباط باشید.

ثبت نام نیمسال بهمن علمی کاربردی ۹۶-۹۷

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

azmoon.org

6 thoughts on “ثبت نام نیمسال بهمن علمی کاربردی ۹۶-۹۷”

 1. سلام ببخشید من تلفن ثابت ندارم اگه میشه جوتب دقیق بدین که زمان ثبت نام علمی کاربردی بدون ازمون از کی شروع میشه دانشگاه اهواز

 2. سلام
  میخواستم بدونم ثبت دانشگاه علمی کاربردی ماشین سازی تبریز کاردانی به کارشناسی کی شروع میشه؟؟؟

 3. با سلام وخسته نباشید،میخواستم در رشته مدیریت مقطع کارشناسی ثبت نام کنم،فوق دیپلم گرافیک هستم، لطفا راهنمایی کنید.

  1. ثبت نام به صورت اینترنتی توسط همکارانمون امکان پذیر است.
   برای ثبت نام می توانید با سامانه تماس بگیرید.
   ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2