logo

ثبت نام کنکور سراسری ۹۶ و دانشگاه آزاد

ثبت نام کنکور سراسری

ثبت نام کنکور سراسری

ثبت نام کنکور سراسری

کنکور سراسری یکی از سخت ترین آزمون های یک دانش آموز در طول دوران تحصیل می باشد و تاثیری که این آزمون بر زندگی یک دانش آموز دارد بر کسی پوشیده نمی باشد. کنکور سراسری ممکن است به طور کلی مسیر زندگی یک شخص را تغییر دهد و آینده یک دانش آموز را کلا تغییر دهد. بنابراین اهمیت ثبت نام کنکور سراسری بسیار بیش تر از سایر مقاطع تحصیلی می باشد.

هر چند در سال های اخیر ثبت نام های بدون کنکور دانشگاه های مختلف راه را برای ورود دانش آموزان بسیار هموار و راحت کرده اند ولی باز هم رقابت بر سر رشته های پرطرفدار و دانشگاه های برتر با رنکینگ بالا هنوز ادامه دارد و قبولی در این دانشگاه ها نیز مشکلات خاص خود را دارد.

استرس و سوالات مختلف پیرامون ثبت نام کنکور سراسری

ثبت نام کنکور سراسری همیشه استرس زیادی را به همراه دارد استرس ناشی از اینکه چه رشته ای انتخاب کنم؟ بسیاری از داوطلبان در ثبت نام کنکور آزاد و سراسری درباره اینکه آیا رشته ای که خوانده اند خوب بوده است و در ثبت نام کنکور آزاد و سراسری همان رشته را انتخاب کنند یا در رشته دیگری شرکت نمایند دو دل می مانند و بسیار سردرگم می باشند.

بسیاری از داوطلبان نیز در ثبت نام کنکور آزاد و سراسری می خواهند تغییر رشته دهند و در رشته دیگری ثبت نام کنند ولی از شرایط تغییر رشته اطلاعاتی ندارند. یا داوطلبانی هستند که رشته خود را انتخاب کرده اند و ثبت نام کنکور آزاد و سراسری خود را انجام می دهند ولی در نحوه خواندن برای قبولی در دانشگاه و انتخاب منابع درست و اطلاع از رتبه های قبولی در رشته خاص و دانشگاه خاص دچاره سردرگمی هستند.

همه این عوامل و بسیاری از عوامل دیگر سبب می شود که داوطلب و خانواده داوطلب دچاره استرس بسیار بالایی گردند که گاها انتخاب اشتباه می تواند عواقب جبران ناپذیری مثل اتلاف وقت و هزینه گردند.

ثبت نام کنکور سراسری ۹۶

ثبت نام کنکور سراسری ۹۶ نیز همانند سال های قبل در حال آغاز شدن می باشد و داوطلبان مثل همیشه می توانند در ثبت نام کنکور آزاد و سراسری ۹۶ یک گروه اصلی (تجربی، انسانی،ریاضی) و یک گروه شناور (هنر،زبان) ثبت نام نمایند.

زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۶

زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۶ نیز همانند سال های قبل در بهمن ماه می باشد که ثبت نام از ۱۶ بهمن آغاز می گردد و به مدت یک هفته تا ده روز ثبت نام ادامه می یابد.

سایت ثبت نام کنکور سراسری ۹۶

ثبت نام کنکور سراسری ۹۶ مثل همیشه از طریق سایت سازمان سنجش صورت می پذیردو داوطلبان با مراجعه به سایت سازمان سنجش می توانند ثبت نام خود را انجام دهند. فقط داوطلبان توجه داشته باشند ثبت نام کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ادغام می باشد یعنی یکبار فقط از طریق سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org ثبت نام می کنند و بعد از شرکت در کنکور آزاد و سراسری ۹۶ و بعد از مشخص شدن رتبه ها هر داوطلب به صورت جداگانه هم برای دانشگاه های سراسری و هم برای دانشگاه آزاد انتخاب رشته می کند. انتخاب رشته دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org انجام می گیرد.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۶

دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۶ به محض آماده شدن برای دانلود در این قرار خواهیم داد تا عزیزان به راحتی دفترچه ثبت نام کنکور آزاد و سراسری ۹۶ را دانلود نمایند.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور آزاد و سراسری ۹۶

داوطلبانی عزیزی که می خواهند ثبت نام کنکور آزاد و سراسری ۹۶ را انجام دهند در صورت نیاز به راهنمایی و ثبت نام و مشاوره درباره انتخاب رشته کنکور سراسری و اطلاع از شرایط و پاسخگویی به هر سوال پیرامون کنکور سراسری ۹۶ با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

ثبت نام کنکور سراسری ۹۶ برای دانشگاه آزاد و سراسری شروع شده است برای ثبت نام و گرفتن مشاوره تحصیلی درباره ثبت نام و موفقیت در این آزمون با مشاوران مرکز تماس بگیرید. ثبت نام کنکور سراسری باید با دقت صورت پذیرد و باید از همه اطلاعات مربوط به ثبت نام کنکور سراسری آگاهی داشت تا تمامی زحمات داوطلب از دست نرود.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید

ثبت نام کنکور آزاد و سراسری ۹۶

زمان ثبت نام کنکور آزاد و سراسری ۹۶

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور آزاد و سراسری ۹۶

نحوه ثبت نام کنکور آزاد و سراسری ۹۶

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۶

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بهمن ۹۶

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور

ثبت نام رشته های بدون کنکور موسسات غیرانتفاعی غیر دولتی

ثبت نام رشته های بدون کنکور پردیس بین الملل

ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی

مشاوره تحصیلی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2