logo

ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ |کنکور سراسری – ثبت نام کنکور – کنکور سراسری ۹۷

ثبت نام کنکور سراسری ۹۷

آغاز ثبت نام کنکور سراسری 96

آغاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۷

ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ بزودی شروع می گردد. داوطلبانی که می خواهند در کنکور سراسری ۹۷ شرکت نمایند باید ثبت نام کنکور سراسری را انجام دهند. آغاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ از تاریخ یکم بهمن ماه می باشد و داوطلبان می توانند ثبت نام خود را انجام دهند. ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ در سه گروه اصلی تجربی، ریاضی و انسانی و دو گروه شناور هنر و زبان صورت می پذیرد. داوطلبان می توانند در زمان ثبت نام کنکور سراسری یک گروه اصلی و یک گروه شناور را باهم انتخاب نمایند.

راهنمای ثبت نام کنکور سراسری ۹۷

کنکور سراسری هر ساله دارای تغییراتی می باشد و بخشنامه های جدید یا تغییرات در تاثیر معدل و نحوه گزینش صورت می پذیرد که داوطلبان باید قبل از ثبت نام تمامی این موارد را بدقت مطالعه کرده و آگاهی کامل داشته باشند. بسیاری از داوطلبان بدون اطلاع از شرایط و بخشنامه های جدید اقدام به ثبت نام می کنند که بعدا ممکن است مشکلاتی را بوجود بیاورد. تمامی موارد در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ ذکر شده است که داوطلبان باید به طور کامل دفترچه و شرایط آن را مطالعه کنند. اگر بعد از مطالعه کامل دفترچه به مشکلی برخورد کردید و سوالی برایتان پیش آمد می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۷

پس از آغاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۷ دفترچه ثبت نام کنکور سراسری توزیع می گردد که داوطلبان باید به صورت اینترنتی دفترچه ثبت نام را دانلود کرده و مطالعه کنند. برای دانلود دفترچه می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود دفترچه ثبت نام کنکور سراسری ۹۷

داوطلبان عزیز در صورت داشتن هر گونه سوال و نیاز به مشاوره تحصیلی می توانند از مشاوران مجرب مرکز یاری بگیرند.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

ثبت نام کنکور سراسری و کنکور دانشگاه آزاد ۹۷

ویرایش ثبت نام کنکور سراسری سال ۹۷: داوطلبانی که در کنکور سراسری ۹۷ ثبت نام کرده اند می توانند برای ویرایش ثبت نام آزمون سراسری ۹۷ اقدام کنند.زمان ویرایش کنکور سراسری از طریق سایت سنجش اطلاع رسانی می شود و داوطلبان شرکت در کنکور سراسری می توانند اطلاعات هویتی خود را ویرایش کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2