logo

ثبت نام کنکور کاردانی ۹۶

ثبت نام کنکور کاردانی ۹۶

ثبت نام کنکور کاردانی 96

ثبت نام کنکور کاردانی ۹۶

ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۹۶ برای دانش آموزان شاخه کار و دانش و هنرستان در حال آغاز شدن  میباشد. کنکور کاردانی ۹۶ برای ورود دانش آموزان دبیرستان های هنرستان و مراکز کارودانش هرساله برگزار میشود و داوطلبان شاخه رشته های فنی و حرفه ای و کاردانش برای شرکت در کنکور سراسری کاردانی و ورود به دانشگاه های سراسری فنی و حرفه ای، به رقابت میپردازند. همچنین داوطلبان شرکت در کنکور کاردانی فنی و حرفه ای موسسات غیرانتفاعی و غیر دولتی نیز باید در ثبت نام کنکور کاردانی ۹۶ شرکت کنند و در رشته و مجموعه امتحانی خود شرکت کنند.

زمان و نحوه ثبت نام کنکور سراسری کاردانی ۹۶

ثبت نام کنکور کاردانی ۹۶ بزودی شروع می شود و همه متقاضیان شرکت در کنکور فنی و حرفه ای و کنکور کار و دانش با داشتن شرایط شرکت در کنکور کاردانی ۹۶ ، می توانند ثبت نام خود را انجام دهند. داوطلبان شرکت در کنکور فنی و حرفه ای ۹۶ و کنکور کار و دانش ۹۶ باید توجه داشته باشند که مدرک دییپلم آنها از مراکز فنی و حرفه ای هنرستان و کار و دانش اخذ شده باشد در غیر اینصورت مجاز به شرکت در آزمون سراسری فنی و حرفه ای ۹۶ نخواهد بود.

پس داشتن دیپلم سه ساله فنی و حرفه ای و کار و دانش برای شرکت در کنکور کاردانی ۹۶ الزامی می باشد. ثبت نام کنکور کاردانی دانشگاه های دولتی و موسسات غیر انتفاعی بصورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش به آدرس اینترنتی www.sanjesh.org می باشد و همه متقاضیان پس از دریافت دفترچه کنکور کاردانی ۹۶ و مطالعه شرایط ثبت نام کنکور کاردانی ۹۶ با خرید کارت اعتباری ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۹۶ میتوانند در ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای  ۹۶ و دانشگا های دولتی و غیر انتفاعی شرکت کنند.

ثبت نام کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

داوطلبان شرکت در کنکور فنی و حرفه ای ۹۶ باید توجه داشته یاشند که پذیرش رشته های کاردانی دانشگاه آزاد از طریق کنکور کاردانی نمی باشد و دانشگاه آزاد برای مقطع کاردانی هیچ آزمونی برگزار نمی کند و در واقع دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی بصورت بدون کنکور پذیرش میکند و متقاضیان در رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد میتوانند در دوره های بدون آزمون دانشگاه آزاد شرکت کرده و از میان رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد اقدام به انتخاب رشته کنند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق سایت  www.azmoon.org می باشد.

انتخاب رشته کاردانی دانشگاه آزاد به صورت  تک انتخابی میباشد به این صورت که داوطلبان برای شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته مورد نظر خود را انتخاب میکنند و قبولی آنها صد در صد میباشد. پس کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۹۶ فقط برای شرکت در دانشگاه های دولتی و مراکز غیرانتفاعی می باشد. همچنین پذیرش رشته های کاردانی بر اساس سوابق تحصیلی نیز  همزمان با ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای ۹۶ شروع میشود و داوطلبان میتوانند در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کاردانی ۹۶ شرکت کنند. پذیرش براساس سوابق تحصیلی شامل رشته های بدون آزمون دانشگاه های دولتی و غیرانتفاعی می باشد که بصورت بدون کنکور بوده و صرفا براساس سوابق تحصیلی پذیرش می کنند.

انتخاب رشته کنکور کاردانی ۹۶

متقاضیان شرکت در ثبت نام کنکور کاردانی ۹۶ باید دقت داشته باشند که انتخاب رشته کنکور کاردانی ۹۶ همزمان با ثبت نام کنکور فنی و حرفه ای می باشد و داوطلبان در زمان ثبت نام کنکور کاردانی فنی و حرفه ای باید اقدام به انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای نمایند و بر اساس رشته تحصیلی خود در رشته های مورد علاقه خود ثبت نام کنند. پس داوطلبان باید توجه داشته باشند که در موقع ثبت نام کنکور کاردانی ۹۶ باید انتخاب رشته کنکور فنی و حرفه ای ۹۶ را انجام دهند.

زمان برگزاری آزمون کاردانی فنی و حرفه ای ۹۶

آزمون کاردانی ۹۶ و کنکور فنی و حرفه ای ۹۶ در نیمه اول مرداد ماه برگزار می شود و داوطلبان برای شرکت در جلسه کنکور کاردانی ۹۶ باید کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی ۹۶ را دریافت کنند. کارت ورود به جلسه کنکور فنی و حرفه ای ۹۶ بصورت اینترنتی و از طریق سایت sanjesh.org توزیع می گردد و همه داوطلبان باید کارت آزمون فنی و حرفه ای را برای شرکت در کنکور کاردانی ۹۶ دریافت کنند.

مشاوره ثبت نام کنکور کاردانی ۹۶

 تماس از سراسر مشور با تلفن ثابت

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مطالب مفید

زمان و نحوه ثبت نام کنکور سراسری کاردانی ۹۶

دانلود دفترچه کنکور کاردانی ۹۶

شرایط ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای ۹۶

مشاوره انتخاب رشته کنکور کاردانی ۹۶

زمان برگزاری آزمون کاردانی فنی و حرفه ای ۹۶

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی ۹۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.