logo

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ | ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96

نرم افزار تخمین رتبه آزمون کارشناسی ارشد ۹۷

سامانه تخمین رتبه کنکور کارشناسی ارشد با استفاده از داده‌های سال های گذشته این امکان را برای داوطلبان کنکور ارشد فراهم می کند که متوجه شوند با درصدهایی که در آزمون کارشناسی ارشد زده اند،چه رتبه ای کسب خواهند کرد و احتمالاً در چه شهری و دانشگاهی در آزمون سراسری کارشناسی ارشد پذیرفته خواهند شد. برای استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون کارشناسی ارشد با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

” نرم افزار تخمین رتبه آزمون کارشناسی ارشد “

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۷

 دانشگاه آزاد و سراسری از جمله دانشگاه های بسیار فعال در بخش تحصیلات تکمیلی می باشد که هر ساله تعداد زیادی دانشجو را در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری به سمت خود جذب می کند. ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ به این صورت است که داوطلبان ابتدا گروه و رشته انتخابی خود و محل دانشگاه را انتخاب می کنند سپس در آزمون شرکت می کردند و در انتخاب های خود قبول یا مردود می شدند.

ادغام شدن آزمون کارشناسی ارشد ۹۷

هنوز دعوا بر سر ادغام شدن ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ و ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۷ هنوز ادامه دارد. دانشگاه آزاد با طرح شکایت در دیوان عدالت اداری خواهان برگزاری آزمون کارشناسی به صورت جداگانه می باشد. از طرفی سازمان سنجش خواهان ادغام شدن این مقطع تحصیلی می باشد. در حال حاضر دانشگاه آزا ثبت نام خود را به صورت جداگانه آغاز کرده است و رای دیوان عدالت اداری را در سایت قرار داده است که به نفع این دانشگاه رای داده است.

بالاخره دیوان عدالت اداری رای به ادغام شدن کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ داد. ر طبق این رای کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ یکبار برگزار می گردد و بصورت جداگانه برای هر دانشگاه برگزار نمی گردد.

 

بالاخره ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ پس از کش و قوس های فراوان ادغام شد.

 

تکلیف کسانی که در کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ثبت نام کرده اند چه می شود؟

طبق اعلام سازمان سنجش هزینه داوطلبانی که در کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ ثبت نام کرده اند برگردانده می شود. ولی در خصوص نحوه برگرداندن هزینه ثبت نام فعلا چیزی اعلام نگردیده است.

طبق اعلام سازمان سنجش ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۷ از یکم دی در سایت سازمان سنجش شروع می گردد و داوطلبانی که در آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ شرکت کرده اند نیز حتما باید در این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش شرکت کنند.

طبق اعلام دانشگاه آزاد مبلغ ثبت نام داوطلبانی که در سایت دانشگاه آزاد ثبت نام کرده اند عودت داده خواهند شد. بنابراین داوطلبان باید ابتدا در سازمان سنش ثبت نام کنند و از ثبت نام جا نمانند سپس مبلغ آن ها عودت داده خواهد شد ولی در مورد نحوه عودت مبلغ اطلاعاتی داده نشده است

ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۷ دانشگاه آزاد و سراسری شروع شد. برای مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۷ و ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ دانشگاه آزاد و سراسری از طریق سایت سازمان سنجش به آدری (sanjesh.org) صورت می پذیرد. داوطلبان برای ثبت نام می توانند از آدرس بالا استفاده کنند.

دانلود دفترچه کارشناسی ارشد ۹۷ دانشگاه سراسری و آزاد

برای دانلود دفترچه کارشناسی ارشد ۹۷ دانشگاه سراسری و آزاد بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود دفترچه کارشناسی ارشد ۹۷ دانشگاه سراسری و آزاد

دانلود دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

سوالات متداول ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷

در مورد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ خیلی از سوالات در ذهن داوطلبان ایجاد می شود سوالاتی مانند:

۱- زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری ۹۷ کی هست؟

۲- آیا باید دوبار در کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ ثبت نام کنم برای آزاد و سراسری یا یکبار کافی است؟

۳- منابع کارشناسی ارشد کنکور سراسری ۹۷ فرق کرده است؟

۴- تاریخ آزمون کارشناسی ارشد کنکور سراسری ۹۸-۹۷ کی هست؟

۵- تاریخ آزمون کارشناسی ارشد کنکور آزاد ۹۸-۹۷ کی هست؟

۶- انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد از انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری

۷- ظرفیت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ فرقی کرده؟

۸- ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد سراسری ۹۷ چی؟

۹- تاثیر معدل در کنکور کارشناسی ارشد سراسری ۹۷ چگونه است؟

۱۰- با این اوصاف قبولی در کنکور کارشناسی کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ سختره یا کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد؟

۱۱- اگر قبولی در کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷ آسونتره پس چه منابعی بخونم؟

۱۲- راستی کارشناسی ارشد بدون کنکور پردیس های بین الملل دارن؟

۱۳ – شهریه کارشناسی ارشد پردیس های بین الملل چند هست؟

برای پاسخگویی به این سوالات و هر سوال دیگری می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد 96

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۸-۹۷

داوطبان عزیزی که می خواهند در کنکور کارشناسی ارشد سراسری ۹۷ شرکت کنند می توانند برای مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد سراسری و آزاد ۹۷ و ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری و ازاد ۹۷ و مشاوره درباره کنکور کارشناسی ارشد از مشاوران مرکز کمک بگیرند.

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷

لینک های مفید:

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷

ثبت نام آزمون دکتری دانشگاه آزاد ۹۷

ثبت نام آزمون دکتری پیام نور ۹۷

ثبت نام آزمون دکتری وزرات بهداشت ۹۸-۹۷

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۷

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۷

ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷

ثبت نام کنکور سراسری

ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۷

انتخاب رشته آزمون دکتری۹۶

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۷

ثبت نام کارشناسی ارشد سراسری ۹۷ آغاز شده است. داوطلبان باید انتخاب خود را انجام داده و آماده ثبت نام و کنکور کارشناسی ارشد شوند.  باید داوطلبان با اطلاعات کافی وارد شوند.ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ بصورت اینترنتی میباشد.شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ و هم چنین نحوه ثبت نام کنکور ارشد ۹۷ در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد قید شده است.

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مجدد کنکور کارشناسی ارشد ۹۷

داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ که موفق به ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری ۹۷ نشده اند می توانند در بازه زمانی تعریف شده نسبت به ثبت نام مجدد کنکور ارشد ۹۷ اقدام کنند. داوطلبان می توانند برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سراسری ۹۷ و کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ۹۷ اقدام کنند.

ویرایش ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷

داوطلبانی که در کنکور سراسری کارشناسی ارشد ۹۷ ثبت نام کرده اند می توانند در صورت نیاز به اصلاح مشخصات ثبت نام در آزمون ارشد ۹۷ نسبت به ویرایش ثبت نام کنکور ارشد ۹۷ اقدام کنند.

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۹۷

آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ در اردیبهشت ماه برگزار می شود و داوطلبان شرکت کننده در کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ برای حضور در جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ باید کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۹۷ را دریافت کنند.کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ در روزهای چهارم تا ششم اردیبهشت ماه توزیع می شود.

دریافت سوالات و کلید سوالات آزمون کارشناسی ارشد ۹۷

بسیاری از داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد پس از برگزاری کنکور کارشناسی ارشد تمایل به دریافت پرسشنامه کنکور کارشناسی ارشد و همچنین دریافت کلید سوالات آزمون ارشد دارند تا بتوانند بر اساس کلید سوالات و نحوه پاسخگویی خودشان به سوالات میزان درصدهای پاسخگویی خودشان را تخمین بزنند. این دسته از داوطلبان باید منتظر باشند تا سوالات و کلید آزمون کارشناسی ارشد ۹۶ در مجموعه های مختلف و رشته های امتحانی بر روی سایت www.sanjesh.org بارگزاری شود تا بتوانند دانلود کنند و همچنین میتوانند از طریق تماس با مشاورین مرکز سوالات و پاسخنامه کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ را دریافت کنند.

مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ۹۷

تماس از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

60 thoughts on “ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۷ | ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری”

 1. سلام دوست عزیز ثبت نام مجدد کارشناسی ارشد کی هست و میخواستم بدونم شهریه ارشد رشته های مرتبط ب تربیت بدنی چند هست هم ازاد هم دولتی یه سوال دیگه کارشناسی دولتی ناپیوسته هست همش؟مرسی از راهننایطون

  1. رامین عزیز ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۶ تمام شده است ولی یکم تا سوم اسفند دوباره ثبت نام باز می شود که می توانید ثبت نام کنید.

 2. با سلام به نظر می رسد ثبت نام دخترم در زمان ویرایش اطلاعات وارد شده جهت کنکور ارشد ۹۶ به دلیل قطع شدن اینترنت ثبت نهایی نگردیده است لطفا راهنمایی کنید چه کار باید کرد.

  باتشکر صفوی

 3. سلام
  دیشب بعد ازانجام عملیات بانکی سایت سنجش بهم کارت نداد،هرچی میرم واسه مشاهده مشخصات کارت میگه درحال پیگیری،سی دقیقه دیگه تلاش کنید،تلفن هاشونم که جواب نمیدن،کاری میشه کرد بنظرتون؟

  1. فاطمه عزیز فعلا دوباره کارت بگیرید ثبت نام را کامل کنید اگر به شما رمز نداده باشد ولی هزینه کسر شده باشد هزینه تا ۷۲ ساعت به حساب شما باز می گردد

 4. سلام من دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار کامپیوتر هستم و میخام کارشناسی ارشد در رشته مهندسی عمران گرایش سازه شرکت کنم البته پانزده سال سابقه کاری در پروژه های عمرانی هم دارم آیا امکان ثبت نام در این رشته رو دارم و آیا در صورت ثبت نام برای انتخاب رشته میشه هم دانشگاه سراسری رو انتخاب کنم هم آزاد یعنی اولویت اول رو بزارم برای دانشگاه سراسری بعد اگه امتیازم کم بود اولیت بعدی رو دانشگاه آزاد بزنم یا اینکه فقط میتونم یک دانشگاه رو انتخاب کنم؟ ممنون

  1. علی عزیز بله شما می توانید در کارشناسی ارشد ۹۶ رشته عمران ثبت نام کنید بعد از شرکت در کنکور رتبه شما مشخص می گردد مه بعد از مشخص شدن رتبه شما به صورت جداگانه هم در دانشگاه آزاد و هم دانشگاه سراسری انتخاب رشته می کنید. زمان ثبت نام تا آخر امشب می باشد.

 5. سلام خسته نباشید وقتتون به خیر
  چند تا سوال ثبت نامی داشتم
  من رشته کارشناسیم مهندسی صنایع چندبخشی پیام نور بوده کد رشته ای بااین اسم پیدا نکردم کد مهندسی صنایع رو باید وارد کنم یا مهندسی صنایع عمومی؟
  و ورودی نیمسال اول سال تحصیلی ۹۱_۹۲ بودم ماه و سال ورودبه دانشگاه روچی وارد کنم؟
  مدرک کارشناسیم هنوز نیومده سال و ماه اخذ مدرک و معدل رو همون سال و ماه فارغ التحصیلی و معدل کل سامانه گلستان وارد کنم یا برم گواهی موقت بگیرم؟
  و بیکار هستم وضعیت اشتغال رو سایر بزنم یا چیزی نزنم؟
  ممنون میشم جوابمو بدین

  1. سلام دوست عزیز حتما تماس بگیرید با مشاورین مرکز ثبت نام رو براتون انجام بدن ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ با تلفن ثابت بدن کد

 6. سلام میخواستم بدونم شهریه دانشگاه پیام نور در رشته مدیرت بازرگانی وmba مقطع کارشناسی ارشد حدودا چقدر میشه ؟

  1. هنگامه عزیز شهریه کارشناسی ارشد ۹۶ بستگی به رشته و تعداد واحد انتخابی شما دارد ولی شما در حدود ۱٫۷۰۰ در نظر داشته باشید

 7. سلام
  من برای دانشگاه آزاد ثبت نام نکردم.آیا میتونم اینجا برای هردوش یعنی سراسری و آزاد باهم ثبت نام کنم؟

  1. هادی عزیز بله ثبت نام دانشگاه آزاد امسال صورت نمی گیرد شما ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد را انجام می دهید بعد از اعلام نتایج با پرداخت هزینه می توانید در دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنید

 8. سلام . می خواستم بدونم آیا اطلاع دارین استان خوزستان در مقطع ارشد رشته علوم اجتماعی داره یا نه البته پیام نور منظورمه اگه داره راهنمایی کنید لطفا

  1. حفیظ عزیز چون فعلا کنکور کارشناسی ارشد ۹۶ ادغام شده است فعلا معلوم نیست ان شاالله به زودی مشخص می شود اعلام می کنیم برای ثذیرش در دانشگاه پیام نور شما کنکور کارشناسی ارشد را ثبت نام کنید بعد از اعلام رتبه در انتخاب رشته می توانید از رشته های دانشگاه پیام نور انتخاب کنید.

 9. سلام
  پس یعنی هم ثبت نام و هم آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و دولتی یکی شده و با همه! درسته؟
  اگه بخوای برای دانشگاه آزاد شرکت کنی موقع ثبت نام باید گزینه ی خاصی رو تیک بزنی که مشخص بشه دانشگاه آزاد شرکت میکنی؟

  1. امیر عزیز بله ما ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۶ در سایت سنجش را انجام می دهید بعد از اعلام رتبه ها آنموقع در صورت انتخاب رشته برای دانشگاه آزاد هزینه جداگانه برای دانشگاه آزاد واریز می کنید

  1. مری عزیز شهریه کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد در حدود ۲٫۵ ملیون برای هر ترم می باشد و هزینه کارشناسی ارشد غیرانتفاعی در حدود ۸۰ درصد دانشگاه آزاد می باشد

 10. سلام
  هزینه دوره کارشناسی ارشد علوم اقتصادی چقدر میشه ؟ هر ترم منظورمه
  و آیا برای پایان نامه هم هزینه جدا باید بدیم ؟

  1. سلام هزینه کارشناسی ارشد علوم اقتصادی تقریبا ۲٫۵ ملیون می باشد در دانشگاه آزاد بله هزینه پایان نامه بر عهده خود شما می باشد.

 11. سلام من مهندسی صنایع خوندم و حالا میخوام ارشد معماری احتمالا داخلی شرکت کنم ولی از آزمون عملیش میترسم که از پسش برنیام چون پیشینه ای در این زمینه ندارم. با این شرایط شانس قبولی چقدره؟ و در صورت قبولی باید دروس پیش نیاز علاوه بر ۳۳ واحد ارشد پاس کنم؟

  1. مری عزیز معماری داخلی در همه دانشگاه ها امتحان عملی ندارد بعضی از دانشگاه ها دارای شرایط خاص آزمون عملی دارند. بله دروس پیش نیاز به ۳۲ واحد تحصیلی اضافه می گردد.

 12. سلام خسته نباشید.
  یه سوال داشتم. من حافظ قرآن هستم میخواستم بدونم چجوری باید لیسانس قرآن رو بگیرم تا دانشگاه برام مجانی بشه؟
  دارم کامپیوتر دانشگاه آزاد تهران میخونم.
  باید کنکور ارشد ثبت نام کنم؟
  مچکرم.

  1. محمد حسین عزیز حافظ قرآن بودن در کنکور ثبت نام دارد و تخفیف شهریه. بله شما باید کارشناسی ارشد ثبت نام کنید.

   1. مچکرم. ولی تخفیف نداره اگه لیسانس قرآنی آدم داشته باشه هر دانشگاهی و در هر مقطعی باشه اداره اوقاف همه ی هزینه آن را تقبل میکند یعنی برای آدم مجانیه.
    مثلا اگر کسی خواست یک رشته مهندسی را در دانشگاه آزاد تا دکترا برود لازم نیست مبلغ بیش از ۸۰ میلیون را بپردازد بلکه سازمان اوقاف همشو به عهده میگیره.
    مچکرم از سایت خوبتون.

    1. محمد حسین عزیز حرف شما درست است ولی این موضوعی که گفتید برای کسانی است که لیسانس قرآنی دارند ولی شما لیسانس قرانی ندارید ولی می توانید از تخفیف استفاده کنید

 13. سلام خسته نباشید من در آزمون ارشد روانشناسی عمومی دانشگاه زاداهواز در سال ۹۵ قبول شدم درکارنامه قبولی درج شده بود ترم بهمن ماه اما اطلاعی نداشتم باید در سایت دانشگاه ثبت نام کنم الان وضعیت من با توجه به بسته بودن سایت ثبت نام چیست؟

 14. با عرض سلام و خسته نباشیدخدمت شما
  من در کنکور ارشد سال ۹۶-۹۵ دوره روزانه قبول شدم ولی به دلیل یک سری مشکلات مجبور به انصراف شدم میخواستم برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در کنکور دانشگاه آزاد شرکت کنم. سالهای قبل چون ثبت نام ها جدا بود محدودیتی وجود نداشت ولی امسال که کنکور دانشگاه سراسری با آزاد ادغام شده آیا من میتونم در کنکور ارشد شرکت کنم؟ توی دفترچه آزمون در این مورد توضیحی نداده!!!!!!!

  1. علی عزیز بله شما در ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۶ ثبت نام کنید و بعد از شرکت در کنکور و اعلام رتبه از دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنید

 15. سلام خسته نباشید.آیا کسی که دانشجوی ارشد غیرانتفاعی هست می تواند در کنکور ارشددولتی شرکت کند؟من یک هفتست سوال دارم در این مورد هرکسی هم پاسخ متفاوتی میده

 16. سلام.من لیسانس حقوق دارم ولی میخوام برا کارشناسی ارشد رشته نویسندگی رو انتخاب کنم ولی نمیدونم چیکاربایدبکنم.اصلا نمیدونم امسال دانشگاههای روزانه پذیرش دارن یانه…من علاقه به این رشته دارم ولی از ثبتنامش چیزی نمیدونم.خواهش میکنم راهنماییم کنید

  1. سلام دوست عزیز لطفا تماس بگیرید با سامانه مشاوران براتون چک کنن که این رشته در مقطع کارشناسی ارشد امسال ارائه شده یا نه و اطلاعات تکمیلی ترو در مورد نحوه ثبت نام در اختیارتون میذارن. سپاس از همراهی شما
   ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ با تلفن ثابت بدون هیچ کدی از ۸ صبح تا ۱۲ شب پاسخگو هستن

 17. سلام.خسته نباشید.من کارشناسی مکانیک تاسیسات دارم.برای ارشد میخوام مدیریت بانکی یا دولتی بخوانم.لطفا راهنماییم کنید برای تغییر رشته و انجام روال کاری.

  1. سلام دوست عزیز مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی شرایط خاصی داره برای مثال داشتن سابقه شغلی در رشته مورد نظرو… برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز تماس بگیرید ۹۰۹۹۰۷۱۴۷۵ با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

 18. با سلام …۱٫رتبه های برترو ذخیره میکنن؟ اگه یگی این سال تحصیلی(۹۵-۹۶) واحدا رو تموم نکنه ولی سال تحصیلی دیگه تموم کنه ذخیره میشه ۲٫همون دانشجو عضو ازاد باشه مانعی برا شرکت در کنکور سراسری داره یا نه؟…و رتبش در صورت برتر بودن برا سراسری ذخیره میشه؟ ۳٫ایا سهمیه شاگرد اولی جای رتبه های واقعی رو میگیره یا فقط اضافه میشه مثلا یه شاگرد اول رتبش ۵۰میشه(بارتبه واقعی ۱۵۰) یه غیر شاگرد اولم ۵۰ واقعی.. ایا سهمیه… اینو به ۵۱ افزایش میده؟ با تشکر فراوان از توجهتون..

 19. با سلام
  آیا فردی که کارشناسی ارشد دانشگاه سراسری مدرک گرفته امکان اینکه بتواند در آزمون مجدد کارشناسی ارشد در رشته ای متفاوت ثبت نام کند را دارد؟

  1. محمد عزیز هر کسی یکبار در یک مقطع می تواند از سهمیه روزانه استفاده کند اگر دوباره در دانشگاه روزانه قبول شوید باید شهریه شبانه را پرداخت کنید

 20. با سلام بنده شاغل و دارای مدرک کارشناسی کامپیوتر می باشم و میخواستم جهت ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد به صورت مجازی اقدام نمایم ایا از طریق شرکت در ازمون سراسری میتوانم یا راه دیگری دارد ؟

 21. با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما
  به چه شکل می توان نسبت به نحوه ثبت نام و تاریخ و همچنین منابع اصلص و تکمیلی رشته حقوق خصوصی برای ازمون کارشناسی ارشد ۹۶ اطلاعات دقیق حاصل نمود

  1. ایلین عزیز زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۹۶ یکم دی ماه می باشد و نحوه ثبت نام هم از طریق سازمان سنجش و به صورت اینترنتی انجام می گیرد برای دریاقت منابع کارشناسی ارشد ۹۶ از مشاورا کمک بگیرید

 22. سلام مشاور عزیز
  ایا موسسه شما به صورت حضوری جهت انتخاب رشته تو مقطع کارشناسی ارشد ۹۶ هم مشاوره میدن؟
  بازار کار رشته روانشناسی نسبت به رشته مددکاری چطوره؟

  1. ماندانا عزیز بله موسسه به صورت حضوری در انتخاب رشته کارشناسی ارشد ۹۶ شما را راهنمایی می کند برای گرفتن وقت با شماره مرکز تماس گرفته وقت مشاوره بگیرید در حال حاضر مشاوره حضوری برای تهران امکان پذیر می باشد

 23. با عرض سلام خدمت شما
  زمان ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۶ چه تاریخی هستش؟
  دیگه این که منابعی که سایت های مختلف برا کارشناسی ارشد ۹۶ برا رشته برنامه ریزی شهری اعلام کردن درسته؟

  1. زهرا عزیز ثبت نام کارشناسی ارشد ۹۶ یکم دی ماه آغاز می گردد برای اطلاع از بهترین منابع کارشناسی ارشد ۹۶ از مشاورین مرکز کمک بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2