logo

دانشگاه جامع علمی کاربردی-معرفی دانشگاه علمی کاربردی-ارزش مدرک دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی
دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی تنها متولی نظام آموزش عالی علمی – کاربردی( یا به عبارتی بهتر نظام آموزش عالی مهارتی) است که زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اداره می‌شود. هدف دانشگاه جامع، فراهم آوردن موجبات مشارکت سازمان‌ها و دستگاه‌های اجرایی دولتی و غیر دولتی برای آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بخش‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور می‌باشد به نحوی که دانش‌آموختگان بتوانند برای فعالیتی که به آن‌ها محول می‌شود، دانش و مهارت لازم را کسب نمایند. این سیستم آموزشی با بهره گیری از مدل Community college ایالات متحده امریکا – که مشتمل بر ۲۲۰۰ مرکز آموزش Education Center می باشد و به ارائه درجه دانشگاهی Degree در در مقاطع مختلف فوق دیپلم و لیسانس می پردازد برای اولین توسط آقای دکتر ابتکار ( پدر خانم دکتر ابتکار رییس فعلی سازمان محیط زیست کشور) به ایران آورده شد و تنها سیستم Education center از نوع مهارت آموزی در ایران می باشد.دانشگاه جامع مسئولیت برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، پشتیبانی‌های کارشناسی، عملیاتی، اطلاعات و سیاست‌گذاری‌های کلان و نیز نظارت و ارزشیابی مراکز و موسسات علمی-کاربردی را برعهده دارد.

مراکز و موسسات آموزش عالی علمی – کاربردی زیرنظر دانشگاه، رکن اجرایی آموزش‌های علمی-کاربردی و به قصد ارتقاء دانش کار و ایجاد مهارت‌های متناسب با حوزهٔ فعالیت شغلی افراد تاسیس شده‌است.

معرفی دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی.دو بار در سال در مقاطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی در رشته های بدون کنکور گروه صنعت،مدیریت و خدمات اجتماعی،فرهنگ و هنر و کشاورزی اقدام به پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی(معدل دیپلم) می کند.

برای مشاهده لیست رشته های کاردانی و کاردانی به کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی وارد لینک های زیر شوید

لیست رشته های کاردانی گروه صنعت

لیست رشته های کاردانی گروه مدیریت و خدمات اجتماعی

لیست رشته های کاردانی گروه فرهنگ و هنر

لیست رشته های کاردانی گروه کشاورزی

لیست رشته های کاردانی به کارشناسی گروه صنعت

لیست رشته های کاردانی به کارشناسی گروه مدیریت و خدمات اجتماعی

لیست رشته های کاردانی به کارشناسی گروه فرهنگ و هنر

لیست رشته های کاردانی به کارشناسی گروه کشاورزی

داوطلبان متقاضی ادامه تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند برای اطلاع از زمان ثبت نام ها وارد لینک زیر شده و اطلاعات خود را وارد کنند.

فرم اطلاع رسانی

مرکز مشاوره علمی کاربردی آماده ارائه خدمات مشاوره ای و پاسخگویی به تمامی سوالات شما در زمینه تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی

تماس با مشاورین مرکز با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2