logo

رشته های علمی کاربردی-رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

رشته های علمی کاربردی

رشته های علمی کاربردی

” پیش ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی نیمسال اول ۹۷-۹۸ شروع شد “

برای اطلاع از لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین مرکز تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

 

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی نیمسال اول ۹۷-۹۸ اعلام شد و شامل لیست رشته های بدون آزمون کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی می باشد و متقاضیان میتوانند از رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی انتخاب رشته کنند.

 

دانشگاه جامع علمی کاربردی هر ساله تعدادی قابل توجهی دانشجو را به خود جذب می کند. شاید بتوان گفت دلیل عمده تمایل دانشجویان به این دانشگاه داشتن رشته های بسیار متنوع و زیاد و داشتن حق انتخاب زیاد و شهریه مناسب این دانشگاه در مقایسه با بقیه دانشگاه ها باشد. دانشگاه علمی کاربردی در سه مقطع جذب دانشجو می کند که عبارتند از:

کاردانی پیوسته دانشگاه علمی کاربردی

کارشناسی ناپیوسته(کاردانی به کارشناسی) دانشگاه علمی کاربردی

کارشناسی ارشد دانشگاه علمی کاربردی

رشته های دانشگاه علمی کاربردی

رشته های دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی پیوسته علمی کاربردی خود از چهار گروه اصلی صنعت (دارای رشته های مهندسی و فنی) ، گروه کشاورزی (دارای رشته های کشاورزی و علوم تجربی) ، گروه مدیریت و خدمات اجتماعی (دارای رشته های گروه علوم انسانی) و فرهنگ و هنر (دارای رشته های هنری) می باشد. ثبت نام بدون کنکور رشته های کاردانی علمی کاربردی سالانه دوبار برای ورودی مهر ماه و بهمن ماه انجام می گیرد.

رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نیز دقیقا مثل مقطع کاردانی از چهار گروه اصلی تشکیل شده اند. ثبت نام بدون کنکور رشته های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی نیز در سال دوبار برای ورودی مهر ماه و بهمن ماه انجام می پذیرد. رشته های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی تخصص بیشتری نسبت به مقطع کاردانی این دانشگاه دارند.

کانال اطلاع رسانی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد علمی کاربردی نیز مثل دو مقطع کاردانی و کارشناسی دارای چهار گروه اصلی می باشد با این تفاوت که ثبت نام کارشناسی ارشد علمی کاربردی یکبار در سال انجام می پذیرد و تخصص بسیار بالایی و تنوع بسیار کمتری نسبت به دو مقطع قبلی دارند.

برای مشاهده لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی روی لینک های زیر کلیک کنید

رشته های کاردانی علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ناپیوسته(کاردانی به کارشناسی) علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد علمی کاربردی

رشته های دانشگاه علمی کاربردی

رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی

برای مشاوره در مورد

تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

ارزش مدرک دانشگاه علمی کاربردی

شهریه ثابت و متغیر تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

طول مدت تحصیل

شرایط نظام وظیفه برای تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

شرایط قبول در دانشگاه علمی کاربردی

ایند شغلی رشته های علمی کاربردی

شرایط تحصیل شاغلین در دانشگاه علمی کاربردی

ارزش مدرک و شهریه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی و مقایسه ان با سایر دانشگاه ها

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی

مشاوره در مورد رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

مشاغل قابل احراز در رشته های دانشگاه علمی کاربردی

شهریه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

مشاوره تحصیلی تلفنی

و.. با ما تماس بگیرید

برای مشاوره تحصیلی تخصصی در  مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ما تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب

با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

لیست رشته های علمی کاربردی

رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ۹۶ اعلام شد. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیمسال دوم  ۹۶-۹۷ با تغییراتی همراه میباشد. داوطلبان برای دریافت لیست رشته های علمی کاربردی می توانند با مشاوران مرکز تماس بگیرند. مشاوران ما شما را در زمینه انتخاب رشته مورد نظر یاری خواهند کرد و شما را به رسیدن به نتیجه دلخواه یاری خواهند کرد.

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی برای هر مرکز متفاوت از مرکز دیگر می باشد و شما نمی توانید هر رشته ای را در هر دانشگاهی بخوانید. دانشگاه علمی کاربردی امسال با افزایش شهریه برای رشته های خود بوده است.

رشته های علمی کاربردی رشته های بسیار خاصی می باشند که معمولا در دانشگاه های دیگر وجود ندارند. رشته های دانشگاه علمی کاربردی حالت عمومی ندارند برای مثال رشته حسابداری خالی در دانشگاه علمی کاربردی وجود ندارد و همه رشته های تخصصی و گرایش دار می باشند.رشته های دانشگاه علمی کاربردی در چهار گروه متفاوت می باشد.

رشته های جدید دانشگاه علمی کاربردی

رشته های جدید دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ۹۶ اعلام شده است. دانشگاه علمی کاربردی جز دانشگاه های فعال در بالا بردن توان علمی دانشجویان می باشد تا بتواند نیروی کارآمد را آموزش دهد. رشته های جدید را می توانید از مشاوران مرکز پیگیری کنید.

رشته های جدیدی که در دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شوند در همان چهار گروه اصلی قرار دارند ولی سرفصل های ارائه شده متفاوت از دانشگاه های دیگر می باشند.

رشته های جدیدی که در دانشگاه علمی کاربردی ارائه شده اند به صورت ترمی بوده و پودمانی نمی باشند و به صورت بدون کنکور ثبت نام می کنند و ثبت نام با کنکور برای این دانشگاه در مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی وجود ندارد.

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ۹۶ شروع شده است داوطلبان برای ثبت نام رشته های جدید علمی کاربردی بهمن ۹۶ می توانند با مشاوران مرکز تماس بگیرند.

لیست رشته های علمی کاربردی برای مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی (کارشناسی ناپیوسته) را می توانید از لینک های بالا مشاهده کنید. برای آشنایی با رشته های دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی و مشاوره درباره انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

 ثبت نام رشته های دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای بهمن ۹۶ آغاز شده است. داوطلبان برای ثبت نام علمی کاربردی می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

ثبت نام علمی کاربردی بهمن ۹۶ تفاوت هایی با سال های قبلی دارد که با شرایط خاصی صورت می گیرد و لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی نیمسال بهمن ۹۶-۹۷ تفاوت بسیاری با ترم های قبلی دارد و در واقع در بعضی از گروه های آموزشی رشته های دانشگاه علمی کاربردی محدودتر شده است و برای اطلاع از شرایط می توانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

طبقه بندی رشته های دانشگاه علمی کاربردی تفاوت های زیادی با سایر دانشگاه ها دارند، طبقه بندی به این صورت است که رشته ها در چهار رشته اصلی که در بالا گفتیم قرار دارد و هر کدام از این گروه ها دارای زیر گروه های زیادی می باشند که هر زیر گروه دارای رشته های خاصی می باشد.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ و رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ در گروه صنعت، گروه کشاورزی، گروه مدیریت و گروه فرهنگ و هنر می باشد. در واقع لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ بسیار متنوع می باشد.

رشته های متنوع دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبان ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی به دلیلی تنوع رشته های دانشگاه علمی کاربردی در انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی دچار تردید می شوند. چون هر داوطلبی از بین رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی انتخاب محدودتری دارد.

انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی از میان لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی بهمن سال ۹۶ باید براساس علاقه و با درنظر گرفتن سوابق تحصیلی داوطلب باشد چون ظرفیت رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ به نسبت تعداد شرکت کنندگان در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی کمتر می باشد.پس برای انتخاب رشته بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی،دقت و آگاهی بالایی را می طلبد.

با شروع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی استرس داوطلبان برای ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی افزایش یافته است. داوطلبان برای انجام ثبت نام و ثبت نام نهایی با مشاوران مرکز در ارتباط باشید.

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

لینک های مفید دانشگاه علمی کاربردی

لینک های مفید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

رشته های دانشگاه علمی کاربردی

معرفی دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی  گروه صنعت دانشگاه علمی کاربردی

رشته های کاردانی گروه مدیریت و خدمات اجتماعی علمی کاربردی

رشته های کاردانی گروه فرهنگ و هنر علمی کاربردی

رشته های کاردانی گروه کشاورزی علمی کاربردی

رشته های کارشناسی گروه مدیریت و خدمات اجتماعی علمی کاربردی

رشته های کارشناسی گروه کشاورزی علمی کاربردی

رشته های کارشناسی گروه فرهنگ و هنر علمی کاربردی

رشته های کارشناسی گروه صنعت علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد گروه صنعت علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد گروه کشاورزی علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد گروه مدیریت و خدمات اجتماعی علمی کاربردی

رشته های کارشناسی ارشد گروه فرهنگ و هنر علمی کاربردی

رشته های دانشگاه علمی کاربردی

رشته های دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام علمی کاربردی

www.azmoon.medu.ir

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی سال۹۶

میزان شهریه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

رمان اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

شرایط و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

دانشگاه علمی کاربردی

اعتبار رشته های دانشگاه علمی کاربردی

آیا رشته های دانشگاه علمی کاربردی اعتبار دارد؟

اکثر داوطلبان شرکت در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی برای انتخاب رشته های بدون آزمون علمی کاربردی با سوالاتی مواجه می شوند و در مورد ارزش و اعتبار رشته های علمی کاربردی دچار ابهام می باشند و برای انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی دچار تردید می شوند.

رشته های پودمانی دانشگاه علمی کاربردی دیگر جای خود را به رشته های ترمی واحدی داده اند و در چند سال اخیر دیگر ثبت نام در رشته های پودمانی دانشگاه علمی کاربردی صورت نمی پذیرد و این یک خبر خوب برای داوطلبانی می باشد که می خواهند وارد دانشگاه علمی کاربردی گردند.

همچنین پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در رشته های غیرحضوری دانشگاه علمی کاربردی هم صورت می گیرد. بدین صورت که دانشگاه علمی کاربردی یک سری از رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی را بصورت غیرحضوری پذیرش می کند تا داوطلبان بدون نیاز به حضور فیزیکی در کلاس های دانشگاه علمی کاربردی فقط در امتحانات پایان ترم شرکت کنند و واحدهای درسی رابگذرانند.

تکمیل ظرفیت رشته های دانشگاه علمی کاربردی

پذیرش در رشته های دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون آزمون می باشد و داوطلبان میتوانند برای ورود به رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی اقدام کنند.داوطلبان شرکت در دوره های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی در صورتی که موفق به قبولی در رشته های علمی کاربردی نشده باشند می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت رشته های دانشگاه علمی کاربردی شرکت کنند و براساس ظرفیت رشته های بدون آزمون علمی کاربردی اقدام به انتخاب رشته کنند. تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی در رشته های مختلف بصورت اینترنتی و حضوری میباشد،بدین صورت که داوطلبان از بین رشته های دانشگاه علمی کاربردی،رشته مورد علاقه خود را انتخاب کرده و بصورت اینترنتی کارت اعتباری ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی را خریداری کرده و ثبت نام خود را تکمیل می کنند و سپس با در داشتن مدارک مورد نیاز اقدام به ثبت نام حضوری در دانشگاه علمی کاربردی می کنند.

برای اطلاع از لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین مرکز تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

183 thoughts on “رشته های علمی کاربردی-رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی”

 1. سلام خسته نباشید
  آیا من میتونم پس از اتمام در مقطع کاردانی از دانشگاه علمی کاربردی برای ادامه در مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد
  ادامه تحصیل بدم.

 2. سلام روزبخیر.. میخواستم بدونم ایا بادیپلم حسابداری همه ی رشته های بدون ازمون مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه علمی کاربردی رو میتونم انتخاب کنم؟
  پاسخ : بله شما میتوانید در همه رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت نمایید. برای اطلاع از رشته های علمی کاربردی با مشاورین سامانه تماس بگیرید.

 3. سلام ببخشیدمن مدرک کاردانی فنی کامپیوتر دارم ایا میتونم درمقطع کارشناسی غیرحضوری شکرت کنم؟
  پاسخ : بله شما میتوانید در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنید . برای اطلاع از رشته های دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین سامانه تماس بگیرید
  تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت
  ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

 4. سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم ثبت نام دوره دوم که بهمن ماه میباشد دقیقا از چه تاریخی شروع میشود ؟
  خیلی ها میگن از دیماه ثبت نام اولیه انجام میشه
  ممنون میشم کمکم کنید
  پاسخ : ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ بزودی شروع خواهد شد. برای پیش ثبت نام و اطلاع از زمان دقیق ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین سامانه تماس بگیرید
  تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت
  ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

 5. سلام و عرض ادب :

  من دیپلم علوم تجربی دارم میخواستم بدونم دانشگاه علمی کاربردی رشته روانشناسی رو داره یا بهتر بگم با مدد کار اجتماعی که دیدم تو لیست تحصیلیتون هست فرقی داره ؟؟ بعد موسسه ایی به نام جهان دیده که در شهر ری هستش زیر مجموعه دانشگاه علمی کاربردیه یا فرقش با دانشگاه شما چیه ؟؟ بعدم در شهرری شما دانشگاهی دارید که رشته روانشناسی رو داشته باشه؟؟؟

  ممنون میشم کمکم کنید خداقوت یاعلی
  پاسخ : رشته مددکاری با رشته روانشناسی خیلی فرق داره و فقط در چند دروس مشترک هستند. مرکز علمی کاربردی جهاندیده هم زیر نظر دانشگاه علمی کاربردی می باشد.
  برای اطلاع از لیست دانشگاه ها و رشته ها میتوانید از مشاورین سامانه راهنمایی بگیرید.
  ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس از طریق تلفن ثابت

 6. سلام وخسته نباشید
  بنده دیپلم کامپیوتر دارم میخواهم برم رشته روانشناسی ورزشی در علمی وکاربردی باید چکار کنم ممنون میشم اگر جواب بدید
  پاسخ : شما میتوانید در دوره های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی مقطع کاردانی شرکت نمایید.

 7. سلام خسته نباشید
  من رشته ی موسیقی در تبریز (علمی کاربردی_ کاردانی) امسال قبول شدم
  میخواستم بدونم کی باید برم دانشگاه ثبت نام کنم؟
  تاریخش اعلام شده ؟
  و کلاس ها کی شروع میشه؟
  ممنون

  1. اول باید از طریق سایت هم آوا ثبت نام اینترنتی را انجام دهید.
   برای دریافت راهنمایی بیشتر با مشاورین سامانه تماس بگیرید.

   1. سلام
    میخواستم بدونم من میتونم تغیر رشته بدم بدون اینکه فوق دیپلم رشته ی قبلیمو بگیرم ک معماری بوده برم رشته حسابداری?

 8. سلام.دانشگاه علمی کاربردی در رشته های مهندسی بدون کنکور هم پذیرش دانشجو دارند؟در استان تهران کدوم شهرها رشته های مهندس بدون کنکور دانشجو پذیرش دارند؟

  1. سلام دانشگاه علمی کاربردی اکثر رشته های مهندسی رو بصورت بدون آزمون ارائه می کند. برای دریافت لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی و آدرس دانشگاه ها با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

 9. سلام خسته نباشید. من در سال ۷۴ در نظام قدیم در هنرستان رشته حسابداری موفق به اخذ دیپلم نشدم. امسال در همان رشته حسابداری در آموزشگاههای آزاد ادامه تحصیل دادم و موفق به اخذ مدرک دیپلم شدم. چون سن بنده اقتضای کارهای دولتی را ندارد و از آنجا که به حسابداری صنعتی علاقه دارم، میخواستم از شما مشورت بگیرم و بدونم که آیا میتونم در دانشگاه علمی کاربردی جهت کاردانی و مقاطع بالاتر فقط در رشته حسابداری صنعتی تحصیل کنم؟
  دوم اینکه اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی نسبت به دانشگاههای دیگر در چه سطحی هستند؟
  سوم من گذری در لیست دانشکده‌هایی که حسابداری صنعتی تدریس میشه کارخانه‌جات رو دیدم مثل زر ماکارون، میتونم بدونم آیا مدرکی که از دانشکده زر ماکارون یا امثالهم میگیرم دارای درجه اعتبار هست و اینکه واقعا حسابداری صنعتی تدریس میکنن؟
  ببخشید خیلی زیاد سوال کردم و متنم هم بلند و بالا شد.
  با تشکر

 10. سلام خسته نباشید
  میشه لطفا من رو راهنمایی بفرمایید که با مدرک دیپلم میتونم در چه مقطعی بدون کنکور وارد دانشگاه علمی کاربردی بشم و آیا در شیراز رشته هایی در زمینه زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه علمی کاربردی وجود داره یا نه؟

  1. شما میتوانید در دوره های بدون آزمون کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت نمایید. برای ثبت نام و اطلاع از لیست رشته ها با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

 11. سلام .آیا امکان مشاوره حضوری دارید .برای انتخاب رشته تحصیلیم بیام و ثبت نام کنم…تلفن ثابت ندارم …اگه امکانش هست لطف کنید پاسخ بدید…ممنونم

 12. در دانشگاه های علمی کاربردی چنین رشته ای پذیرش ندارد ولی در سایر دانشگاه ها پذیرش دارد
  برای اطلاع از ضوابط و شرایط پذیرش با سامانه تماس بگیرید.
  ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

 13. سلام. میشه بفرمایین رشته گریم در کدوم دانشگاه علمی کاربردی ارایه میشه؟ از رشته تجربی میشه رفت؟ ممنون

   1. استان زنجان و برای مقطع کارشناسی. اما محدودیتی برای رفتن ب شهرهای دیگه ندارم. تهران گریم داره؟
    ممنون از راهنماییتون

  1. بله از رشته تجریبی امکان پذیر می باشسد.
   همچنین برای اطلاع از رشته محل های دلخواه با سامانه تماس بگیرید.
   ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

 14. باسلام
  من کاردانی بهداشت ایمنی دانشگاه علمی کاربردی خوندم میخوام ببینم ایا
  میتونم بهداشت خانواده بخونم؟یا مامایی؟
  چطوری باید اقدام کنم برای ثبتنام

  پاسخ:
  برای اطلاع از ضوابط خاص پذیرش در این رشته با سامانه تماس بگیرید.

 15. سلام من دیپلم طراحی دوخت دارم و میخام انسانی پایه حقوق بخونم ایا امکانش هست ؟و ادرس دانشگاه رو هم بدین ممنون میشم

  پاسخ:
  بله امکانپذیر می باشد
  برای اطلاع از سایر ضوابط پذیرش با سامانه تماس بگیرید.

  1. سلام ایا رشته انسانی و حقوق در دانشگاه علمی کاربردی اردبیل هست؟میشه ادرسشو بدین؟ممنونم

   پاسخ:
   بله پذیرش دارد.
   برای پیش ثبت نام و آگاهی از ضوابط پذیرش با سامانه تماس بگیرید.

 16. سلام.من رشتم علوم تجربی بوده و الان میخوام بدونم چه رشته هایی توی دانشگاه علمی کاربردی برای کاردانی میتونم برم؟؟

  1. سلام، در دوره های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی شما مجاز به انتخاب رشته در هر گروهی می باشید و میتوانید از بین رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی رشته های مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
   برای انجام پیش ثبت نام هرچه زودتر با مشاورین مرکز تماس بگیرید. تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

 17. با سلام.من لیسانس دبیری انگلیسی دارم.ولی میخوام ارشد معماری بخونم.میدونم که این دو رشته خیلی متفاوتند.میخواستم بپرسم که آیا رشته کارشناسی ارشد معماری تو دانشگاه علمی کاربردی تبریز وجود داره،و اگه باشه، امکانش هست که با پیش نیاز ورداشتن این رشته رو بخونم؟

  1. سلام، دانشگاه علمی کاربردی تبریز رشته ارشد معماری رو ارائه نداده و شما باید منتظر بمانید تا با شروع دوره جدید ثبت نام بدون آزمون ارشد دانشگاه علمی کاربردی شاید این رشته رو هم اضافه بکنند.

  1. پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شروع شده و شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین مرکز اطلاعات خود را داده و ثبت نام شما تکمیل گردد.

 18. سلام خسته نباشید
  من دیپلم کامپیوتر دارم
  یه سوال میخواستم بدونم هررشته کاردانی که بخوام رو میتونم شرکت کنم ؟ممنون میشم همینجا جواب بدید

  1. سلام؛ بله دوست عزیز شما مجاز به انتخاب رشته از میان همه رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی هستید و میتوانید در رشه مورد علاقه خود تحصیل کنید.
   انجام پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ۹۶ از طریق تماس با مشاورین مرکز علمی کاربردی ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

 19. سلام خسته نباشید یه سوال داشتم اینکه دانشگاه علمی کاربردی تالش کارشناس ارشد رشته فناوری اطلاعات داره؟(بدون آزمون )

  1. سلام، دانشگاه تالش رشته فناوری ارشد رو در مقطع ارشد ارائه نداده و شما میتوانید در دشهرهای مجاور ثبت نام کنید. برای اطلاع از لیست رشته های ارشد علمی کاربردی و لیست دانشگاه های علمی کاربردی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

 20. سلام خسته نباشید یه سوال داشتم اینکه دانشگاه علمی کاربردی تالش کارشناس ارشد رشته فناوری اطلاعات داره؟(بدون آزمون )

 21. سلام ، من دیپلمه انسانی هستم، علاقه زیادی به نویسندگی دارم، نمی دونم باید چه رشته ای رو برای کاردانی در علمی کاربردی انتخاب کنم! لطفا راهنمائیم بفرمایید…
  مچکرم

  1. سلام، برای دریافت مشاوره انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی و انجام پیش ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

  1. سلام، با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا اطلاعات کلی رشته آرایشگری مردانه رو به همراه چارت درسی رشته براتون ایمیل کنند.

 22. سلام خسته نباشید من این ماه فوق دیپلم معماری میگیرم میخواستم بدونم میتونم دانشکده علمی کاربردی دادگستری بدون آزمون ورودی ثبت نام کنم؟

  1. سلام،شما میتوانید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تبریز مهر ۹۶ ثبت نام کرده و رشته مورد علاقه خود را انتخاب کنید،برای ثبت نام با مشاورین مرکز ما تماس بگیرید.

 23. سلام . من لیسانس علوم اجتماعی شاخه ارتباطات هستم. می خوام برای ارشد شرکت کنم ولی نمی دونم چه رشته ای رو انتخاب کنم که بازار کارش خوبه باشه. لطفاً راهنمایی کنین؟ آیا ارشد بدون کنکور هم داره یا نه؟ آزمونش چه تاریخیه؟
  ممنون از راهنمایی شما

  1. سلام،دوست عزیز شما میتوانید در دوره های بدون آژمون کارشناسی ارشد شرکت نمایید و از مهر ماه وارد دانشگاه شوید،همچنین برای دریافت مشاوره تحصیلی و مشاوره انتخاب رشته با مشاورین ما تماس بگیرید تا انتخاب بهتری داشته باشید. تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

 24. سلام و وقت بخیر
  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی چه زمانی می باشد و لیست رشته ها مشخص شده است یا نه؟
  پاسخ: پیش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۶ شروع شده و شما میتوانید برای اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی و انجام پیش ثبت نام با مشاورین مرکز در تماس باشید.
  ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

 25. سلام،لیست رشته های کاردانی علمی کاربردی مهر ۹۶ منتشر شده آیا؟
  پاسخ: پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۶ شروع شده و شما میتوانید برای انجام پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و اطلاع از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین ما تماس بگیرید.

 26. سهیلا
  سلام خسته نباشید شهریه ى نرم افزار تو مقطع کاردانی رو میخواسنم بدونم و اینکه نرم افزار اینده ای داره یانه؟ و میخواستم ببینم دانشگاه های علمی کلربردی سلف دارن؟

  1. سلام، شهریه رشته های کاردانی علمی کاربردی به میزان واحد انتخابی شما بستگی دارد و معمولا از ۶۰۰ هزار تا ۷۰۰ هزار می باشد.
   اکثر دانشگاه های علمی کاربردی سلف غذاخوری دارند.

  1. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۶ بزودی شروع میشود و شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین مرکز پیش ثبت نام رشته های علمی کاربردی رو انجام دهید.

  2. ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربری بزودی شروع میشه و شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین مرکز پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رو انجام دهید.

 27. سلام من دارم دیپلم طراحی دوخت میگیرم و میخوام در دانشگاه علمی کاربردی مشهد ثبت نام کنم میشه بگین کدوم دانشگاها رشته یمنو دارن ممنون

  1. سلام، دانشگاه فرهنگ و هنر مشهد رشته مورد علاقه شما رو ارائه میده و شما میتوانید برای انجام پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

 28. با سلام.من دیپلم تجربی دارم ایا میتونم بدون کنکور رشته مهمانداری هواپیما بخونم و اینکه دانشگاه علمی کاربردی تهران این رشته رو دارند؟خواهش میکنم راهنماییم کنید

  1. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۶ بزودی شروع می شود و شما میتوانید از طریق تماس با مشاورین مرکز پیش ثبت نام رشته مهماندای هواپیما در دانشگاه علمی کاربردی را انجام دهید.

 29. سلام لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه اهواز کی منتشر میشه و از کجا دانلود کنیم؟در بین رشته ها،امکان وجود رشته های مثل مهمانداری یا رشته هایی که مربوط به پزشکی و خدمات درمانی باشه هست؟مرسی

  1. کیان عزیز شما می توانی از مشاوران مرکز کمک بگیرید راهنماییتون میکنند لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی هم بزودی در سایت قرار میگیره

 30. من کاردانی دانشگاه آزاد خوندم رشته نرم افزار الان میخوام وارد دانشگاه علمی کاربردی بشم رشته حسابداری بخونم دو سالم هست از مدرک کاردانیم میگذره میتونم ثبت نام علمی کاربردی رو انجام بدم
  پاسخ: فاطمه عزیز بله امکان پذیر می باشد و مشکلی ندارد می توانید در رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام نمایید.

 31. رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی با رشته های کارشناسی متفاوت هستند؟ اخه دیدم گرایش های حقوق فرق میکردن بعضیاشون؟
  پاسخ: محسن عزیز بله رشته های دانشگاه علمی کاربردی بعضی از رشته ها گرایش های جدید پیدا می کنند و بعضی رشته ها بعضی گرایشاشون حذف میشه.

 32. سلام و خسته نباشید و تشکر از زحمات شما
  بنده میخواستم بدونم لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی رو کجا می تونم ببینم؟
  پاسخ: پریا عزیز با کلیک بر روی گرزینه کاردانی در منو می توانید لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی را مشاهده کنید.

 33. رشته آشپزی در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد؟ من چجوری ثبت نام کنم؟
  پاسخ: بله رشته آشپزی در دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی و کارشناسی وجود دارد. شما باید با شروع ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام خود را انجام دهید.

 34. با سلام من میخواستم بدونم رشته های دانشگاه علمی کاربردی معتبر هستند؟
  پاسخ: بله مدارک دانشگاه علمی کاربردی در داخل کشور زیر نظر وزارت علوم بوده و اعتبار دارد.

 35. سلام و وقت بخیر
  آیا در بین رشته های کارشناسی ارشد علمی کاربردی، رشته مدیریت مالی هم ثبت نام دارید؟کدوم دانشگاه ها پذیرش داره؟

 36. سلام و خسته نباشید خدمت مشاورین عزیز دانشگاه علمی کاربردی
  من دیپلم ریاضی دارم و میخوام از بین رشته های دانشگاه علمی کاربردی، رشته حسابداری مالی رو انتخاب کنم. کی میتونم اقدام به ثبت نام کنم؟

 37. رشته های بدون کنکور علمی کاربردی مهر ۹۶ کی اعلام میشه؟من پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رو انجام دادم میخواستم انتخاب رشته کنم

  1. سعیده عزیز نه فعلا پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شروع شده است برای اطلاع از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی می توانید از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

 38. سلام
  آیا رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر ۹۶ مشخص شده است؟من میخوام لیست رشته های کارشناسی علمی کاربردی رو بدونم.

 39. سلام، آیا دانشگاه علمی کاربردی برای ورودی مهر ثبت نام داره؟ لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی رو چجوری میشه تهیه کرد؟

  1. حمید عزیز بله ثبت نام دارد برای اطلاع از لیست رشته های علمی کاربردی می توانید از منو سایت روی کاردانی کلیک کرده و مشاهده کنید یا از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

 40. خسته نباشید و خدا قوت
  ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ورودی مهر ۹۶ کی شروع میشه؟ و آیا لیست رشته های بدون آزمون علمی کاربردی مشخص شده است؟

 41. سلام خسته نباشین من کاردانی رشته مدیریت کسب و کار خوندم ، برای کارشناسی دنبال به رشته آسان و خوب میگردم ، البته ١ ترم مزیریت بیمه خوندم اما چون سخت بود ادامه ندادم ! میشه راهنماییم کنید چه رشته هایی میتونم بخونم ؟!

  1. یاسمن عزیز سختی و آسونی یک رشته بستگی به پایه تحصیلی و استعداد شما در دروس مختلف دارد که باید توسط مشاوران ارزیابی شده و به شما رشته مناسب معرفی گردد.

 42. با سلام
  من کاردانی رشته حسابداری دارم میخوام کارشناشی رو در علمی کاربردی ادامه بدم میتونین راهنماییم کنین که این رشته در کدوم دانشگاه علمی کاربردی ارومیه هستش من اشنایی زیادی در این باره ندارم

  1. فریبا عزیز شما می تونید ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را انجام داده و وارد رشته حسابداری شوید برای اطلاع از مراکز دارای رشته حسابداری از مشاوران مرکز کمک بگیرید.

 43. سلام
  من هرچی تماس گرفتم موفق نشدم چند سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین
  ۱٫من دیپلم انسانی دارم تمایل به ثبت نام در رشته شپزی آیا امکانش هست؟
  ۲٫زمان ثبت نام کی هست ؟
  ۳٫من خدمت سربازیم تازه تموم شده آیا با کارت رهایی هم میشه ثبت نام کرد؟
  با تشکر

 44. سلام، من دیپلم خیاطی لباس زنانه از کارو دانش دارم میخوام رشته ی طراحی دوخت بخونم تو دانشگاه علمی کاربردی، کدوم دانشگاه علمی کاربردی این رشته را داره؟

  1. سلام و وقت بخیر،دوست عزیز رشته طراحی لباس و رشته دوخت و تکنولوژی لباس در دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی ارائه میشه و شما میتوانید برای ورودی بهمن ماه علمی کاربردی ثبت نام کنید.
   برای ثبت نام با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

 45. سلام برای کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر کدوم دانشگااه بهتره?میشه لطفا بگین برای بهمن ماه کی ثبت نامه ؟؟؟و اینکه شهریه هر ترم چقده اخه من دانشگاه ازدادم خواستم ببینم اگه شهریه علمی کاربردی نصف هست انصراف بدم و علمی کاربردی ثبت نام کنم .

  1. سلام،ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۵ بزودی شروع میشه و شما میتوانید از الان پیش ثبت نام رشته های علمی کاربردی بهمن ۹۵ رو انجام دهید.
   و در پاسخ به میزان شهریه رشته های علمی کاربردی در مقطع کارشناسی باید بگوییم که به مراتب از میزان شهریه دانشگاه آزاد کمتر می باشد.

 46. سلام. من کاردانی حسابداری دارم. می‌تونم کارشناسی ناپیوسته روانشناسی در دانشگاه علمی کاربردی رشت شرکت کنم؟ اصلا رشت داره این رشته و مقطع رو؟

  1. لی لی غزیز متاسفانه رشته روانشناسی در دانشگاه ه علمی کاربردی وجود ندارد ولی رشته های مشابه وجود دارد.

 47. سلام، من کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست هستم، می خوام از مدرکم برای گرید شرکت پیمانکاری استفاده کنم، متاسفانه امتیاز نداره
  حالا می خوام کاردانی فنی عمران گرایش شبکه و تصفیه خانه فاضلاب و یا مهندسی فناوری عمران-آب و فاضلاب شرکت کنم
  کدوم واحد ها این رشته ها را دارند؟
  آیا عنوان رشته کاردانی فنی عمران و معندسی فناوری عمران هست، سازمان مدیریت و برنامه ریزی این رشته ها را به عنوام رشته عمران برای امتیاز دهی برای گرید پیمانکاری قبول داره؟
  آیا دروس عمومی که من در دانشگاه شهید بهشتی خوندم، قبول می کنه که دوباره ردوس عمومی نخونم؟
  با سپاس فراوان

  1. سلام دوست عزیز،دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کاردانی در رشته عمران گرایش های مختلفی رو ارائه میکنه،شما کدوم استان هستید؟

   1. استان تهران، شهر تهران، آیا کارشناسی پیوسته هم داره یا فقط کارشناسی ناپیوسته هست؟
    دروس عمومی و مرتبط آیا ارزیابی می شوند؟

    1. احمد عزیز فقط کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد و کارشناسی پیوسته وجود ندارد بله دروس عمومی و مرتبط اگر بالای ۱۲ باشد ارزیابی می گردند

 48. با سلام من دیپلم کامپیوتر کارودانش سال ۱۳۸۰ است آیا میتوانم در دانشگاه بدون کنکور شرکت کنم در چه رشته ای لطفا راهنمایی کنید?

  1. سلام،دوست عزیز شما میتوانید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و هم در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت کنید.لیست رشته هخای بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی و رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد بسیار متنوع می باشد.شما چه رشته ای علاقه دارید؟

 49. سلام خسته نباشید،بنده دیپلم کامپیوتر فنی و حرفه ای دارم.
  میخواستم برا کاردانی در دانشگاه علمی کاربردی در رشته ی حسابداری ادامه تحصیل بدم، و من خیلی به رشته ی روانشناسی علاقه دارم میخواستم ببینم باگرفتن مدرک فوق دیپلم در رشته ی حسابداری که همون مدرک پیش دانشگاهی محسوب میشه میتونم برا کارشناسی در کنکور ادبیات شرکت کنم؟!
  آیا مدرک دانشگاه علمی کاربردی معتبر هست؟؟ اگر جواب بدید ممنون میشم.

  1. سلام،دوست عزیز بله شما میتوانید در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۵ شرکت کنید و پس از گرفتن مدرک کاردانی در رشته روانشناسی شرکت کنید.

  1. سلام،بله رشته تربیت بدنی با گرایش های مختلف در دانشگاه علمی کاربردی بصورت بدون آزمون ارائه میشه و شما میتوانید ثبت نام کنید.

 50. سلام کدرشته۴۱۲هنر رشته ی گریم سینمایی تو چه دانشگاهایی هست ممنون میشم راهنماییم کنیدچطور کاردانی گریم سینمایی بخونم

 51. سلام
  عارضم به حضورتان کدام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی در تهران رشته تهویه متبوع یا برودت را داراست

 52. سلام …من دیپلم نقشه برداری دارم میخاسم ببینم امکانش هست برم علمی کاربردی رشته کامپیوتر بخونم؟مرسی اگ راهنمایی کنین

  1. سلام،بله شما میتونید در رشته های بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی بر اساس علاقه خود ثبت نام کنید.برای ثبت نام دردانشگاه علمی کاربردی و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی میتوانید از مشاورین مرکز راهنمایی بگیرید.

  1. سلام دوست عزیز سوالتون رو واضح تر بپرسید.کارشناسی و تموم کردید و قصد ادامه تحصیل در کارشناسی ارشد دارید در دانشگاه علمی کاربردی یا در همون مقطع کارشناسی میخوایید تغییر رشته بدید و یا در دانشگاه دیگری کارشناسی گرفتید و میخوایید در علمی کاربردی ادامه تحصیل بدید؟

 53. سلام من دیپلم تجربی دارم.ولی باتوجه به علاقه ی بسیارزیادی که به رشته حقوق دارم قصدادامه تحصیل به صورت غیر حضوری در این رشته یا زیرشاخه های ان را دارم.من در شهر ساوه استان مرکزی زندگی میکنم لطفا من را راهنمایی کنید.ضمنا قابل ذکر است که سال ۹۲در سنندج نصف ترم دستیار قضایی خواندم که به دلایلی امکان ادامه نداشتم.ایا میتوانم با دادن درخواست همان رشته را ادامه دهم.؟یا بایددوباره اقدام کنم.لطفا راهنمایی کنیدممنون

  1. مهبد عزیز شما متاسفانه رشته حقوق در دانشگاه علمی کاربردی به صورت غیر حضوری ارائه نمی شود شما می توانید برای تحصیل غیر حضوری وارد دانشگاه پیام نور شوید

 54. سلام میخواستم بدونم رشته کودک یاری یا هم مربی پیش دبستانی در مقطع کاردانی دردانشگاه علمی کاربردی تو ساری داره????????? لطفأجواب بدین زودتر

 55. باسلام وخسته نباشید
  میخاستم بدون برای رشته صنایع غذایی ونان
  در اصفهان کدوم دانشگاه دانشجو بدون کنکور میپزیرد
  ممنون از شما!

  1. سلام دوست عزیز امسال در اصفهان فقط مرکز علمی کاربردی شرکت گز سکه-عتیق ارائه داده این رشته رو برای نیمسال بهمن که چون زمان ثبت نام تموم شده و الان زمان تکمیل ظرفیت هست باید حضوری تشریف ببرید دانشگاه تا ببینید این رشته ظرفیت حالی داره یا نه.اگر ادرس و شماره تلفن این مرکز رو می خوایید تماس بگیرید با مشاورمون در اختیارتون بذارن.۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس با تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

  1. سلام مریم عزیز سوال که پرسید خیلی کلی می باشد خوب بودن از چه لحاظ؟ از لحاظ بازار کاری ، از لحاظ افزایش بار علمی ، به در خوردن در زندگی روزمره و…
   و علاوه بر این به چه رشته ای علاقه دارید؟

 56. دوست عزیز وقتی سقف تحصیلیم تموم شد شورا وکمیسیون دانشگاه برای ادامه تحصیل موافقت کرد ولی برای سنوات ارفاقی نظام وظیفه موافقت نکرد من شنیدم کسی که اخراج بشه بعد از اخذ کارت پایان خدمت میتونه ادامه تحصیل بده،من تازه معافیت تحصیلیم تمام شد واضاف خدمت ندارم،و میخوام درس بخونم اگه برم خدمت وتموم شه انشالله بعید میدونم شرایط برای ادامه تحصیل باشه واسه همین میخوام قبل خدمت مدرکمو بگیرم،توروخدا کمکم کن مطمئنی میتونم ثبت نام کنم تو دانشگاه علمی کاربردی و نظام وظیفه معافیت تحصیلی میده،خواهش میکنم کمکم کن که خیالم راحت بشه.منتظر جوابتونم

  1. سلام دوست عزیز لطفا راجب وضعیت نظام وظیفه برای تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران مرکز تماس بگیرید.
   ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵
   با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

 57. سلام خسته نباشید.من دانشجوی ورودی بهمن ماه سال ۹۲ دانشگاه ازاد مظهد رشته عمران بودم که یک هفته ای هستش بابت اتمام سقف تحصیلی اخراج شدم،بابت مشکلات خانوادگی ۲ ترم مرخصی تحصیلی گرفتم نمیدونستم جز سنوات تحصیلی هستش.خلاصه میخوام در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنم خواستم بدونم مشکلی در ثبت نام پیش نمیاد؟ واقعا میخوام درس بخونم،کمکم کنید خواهش میکنم

  1. سلام دوست عزیز خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد و شما میتونید ثبت نام کنید.ثبت نام نیمسال مهر و بهمن امسال به طور همزمان انجام شد و نتایجشم اومده.و مشخص نیست که دوباره برای بهمن ماه دانشجو بگیرن یا نه.بهتر صبر کنید و عضو پیج اینستاگرام ما بشید تا از زمان ثبت نام ها مطلع یشید.ادرس پیج صفحه اول سایتمون هست

 58. سلام من کاردانی رشته حقوق را دارم و حالا کارشناسی رشته حسابداری دولتی رو میخوام شروع کنم ادامه بدم میشه بفرمایید چند واحد باید پیش نیاز بگذرونم ؟

  1. با سلام شما میتونید رشته های مختلف شرکت کنید ولی در صورتی که میخواهید حتما رشته ی مرتبط بخونید می تونید از گروه صنعت گرایش های معدن را انتخاب کنید

   1. سلام خسته نباشید من دیپلم انسانی بامعدل ۱۵ دارم ومیخوام دررشته دوخت لباس شرکت کنم شرایطش چیست ایا میتوانم لطفا کمکک کنید

    1. سلام دوست عزیز بله میتونید شرکت کنید برای اشنایی با رشته و شرایط ثبت نام با مشاوران مرکز تماس بگیرید ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ با تلفن ثابت بدون گرفتن کد

 59. سلام من میخوام بدونم رشته طراحی دوخت در کدام دانشگاه علمی کاربردی اصفهان یا نجف آباد ارائه میشود من تلفن ثابت ندارم و دسترسی هم ندارم به تلفن ثابت لطفا جواب بدید ممنونم

 60. با سلام.من کاردانی تربیت بدنی ام.میتونم با مدرکم کارشناسی دارویاری بگیرم؟
  خط تلفنی که درسایت هستش خراب هست برای پاسخگویی به داوطلبان. موفق باشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2