logo

زمان آزمون عملی رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری-اطلاعیه

زمان آزمون عملی رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری 95
زمان آزمون عملی رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری ۹۵

زمان آزمون های عملی رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری ۹۵

اطلاعیه سازمان ‌سنجش آموزش ‌کشور درخصوص نحوه توزیع کارت، تعیین زمان و مکان برگزاری آزمون عملی رشته‌های‌ تحصیلی نیمه‌متمرکز علوم ورزشی و مربیگری ورزشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و موسیقی نظامی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵

برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

تماس با تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان آزمون های عملی رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری ۹۵

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۵/۷/۲۸، بدین‌‌وسیله‌ نظر معرفی‌شدگان چندبرابرظرفیت رشته‌‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز علوم ورزشی و مربیگری ورزشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و موسیقی نظامی در آزمون سراسری سال ۱۳۹۵ را به‌ نکات زیر معطوف‌ می‌دارد:

کلیه معرفی‌شدگان باید طبق برنامه‌ زمانی مندرج در این اطلاعیه اقدام نمایند.
به همراه داشتن اصل شناسنامه و یا کارت ملی برای کل داوطلبان در روز آزمون الزامی است.
با توجه به اینکه معرفی‌شدگان رشته‌های نیمه‌متمرکز نیازی به انتخاب رشته مجدد نداشته و براساس اولویت‌بندی رشته‌های خود در فرم انتخاب رشته گزینش خواهند شد، لذا در صورتی که برای‌ انجام‌ مراحل‌ مختلف‌ مصاحبه، معاینه و یا آزمون عملی رشته‌ نیمه‌متمرکز اعلام شده‌، مراجعه ‌نموده و در نهایت به عنوان پذیرفته‌شده ‌نهایی‌ هر یک از رشته‌های تحصیلی‌ نیمه‌‌متمرکز اعلام‌ قبولی شوند، مطابق ضوابط قبولی‌ قبلی آنان‌ در رشته‌ متمرکز لغو می‌گردد و منحصراً می‌بایست در رشته قبولی نیمه‌متمرکز ثبت‌نام و ادامه تحصیل نمایند بدیهی است  امکان بازگشت و ادامه تحصیل این قبیل از پذیرفته‌شدگان در رشته قبولی متمرکز میسر نمی‌باشد.
آزمون‌ عملی رشته‌‌های نیمه‌متمرکز علوم ورزشی، مربیگری ورزشی و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و موسیقی نظامی قابل تمدید، تکرار و یا برگزاری آن بصورت انفرادی برای هیچ داوطلبی در تحت هیچ شرایطی میسر نمی‌باشد.

کارت شرکت در آزمون عملی رشته‌‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز

کارت شرکت در آزمون عملی رشته‌‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز علوم ورزشی و مربیگری ورزشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان و موسیقی نظامی در حوزهای برگزاری آزمون عملی تحویل داوطلبان خواهد شد.
داوطلبان معرفی شده رشته‌‌های نیمه‌متمرکز علوم ورزشی و مربیگری ورزشی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان لازم‌ است‌ با همراه داشتن لباس‌ و کفش‌ ورزشی‌ منحصراً در روزهای تعیین‌ شده‌ در حوزه برگزاری حضور یابند. بدیهی ‌است‌ در صورت ‌‌نداشتن‌ شناسنامه، کارت ملی، از داوطلب‌ مراحل معاینات و آزمون ‌عملی‌ و مصاحبه‌ به ‌عمل ‌نخواهد آمد.
یادآوری مهم (۱): معرفی‌شدگان چند برابر ظرفیت رشته‌‌های تحصیلی نیمه‌متمرکز علوم ورزشی، مربیگری ورزشی و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان باید از سلامت کامل جسمانی برخوردار بوده و بخصوص از سلامت قلبی و ریوی خود یقین داشته و آمادگی‌های لازم برای تستهای آزمون‌ عملی‌ دانشگاهها و موسسات آموزش عالی را داشته‌ باشند. با توجه به اینکه در محل حوزه برگزاری آزمون عملی معاینات پزشکی با نظارت پژوهشگاه تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری انجام خواهد شد نیاز به همراه داشتن گواهی سلامت و ارائه گواهی تندرستی برای داوطلبان نمی‌باشد.

آزمون های عملی رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری

کلیه معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان وابسته به وزارت آموزش و پرورش علاوه بر شرکت در آزمون عملی، می‌بایستی طبق اطلاعیه‌ای که در دهه آخر آذرماه توسط این سازمان برای شرکت در مصاحبه تخصصی و بررسی صلاحیت‌های عمومی که در دو قسمت مجزا توسط آموزش و پرورش برگزار خواهد شد شرکت نمایند.
در غیراینصورت به منزله انصراف فرد از ادامه گزینش تلقی می‌گردد، به عبارتی کلیه داوطلبان باید حائز شرایط مصاحبه و بررسی صلاحیت‌های عمومی بوده تا در گزینش نهائی که براساس ضوابط این سازمان در بهمن ماه انجام می‌گردد، باشند.
معرفی شدگان رشته‌های‌ نیمه‌متمرکز دوره روزانه دانشگاهها و موسسات آموزش عالی و پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان وابسته به وزارت آموزش و پرورش در صورتی که در آزمون عملی شرکت نموده و در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی در دوره فوق قرار بگیرند، حق ثبت‌نام و شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ را نخواهند داشت.
داوطلبانی که در ردیف معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌های فوق‌الذکر بوده و نسبت به پرداخت هزینه آزمون عملی در موعد مقرر اقدام ننموده‌اند، درصورت تمایل برای شرکت در آزمون عملی می‌توانند جهت بررسی وضعیت خود با به همراه داشتن دو قطعه عکس و کارت شناسایی معتبر مطابق جدول ذیل به محل برگزاری آزمون و به نماینده سازمان سنجش مستقر در شهرستان برگزاری، مراجعه نمایند.
آزمون عملی ‌برای کلیه‌ معرفی‌شدگان‌ خانمها در روز پنجشنبه مورخ ۹۵/۹/۴ و آقایان در روز جمعه مورخ ۹۵/۹/۵ برگزار می‌گردد.
 داوطلبان گرامی می توانند سوالات خود را با مشاوران مرکز مطرح نمایند
۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵
تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه برگزاری ازمون های عملی رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری

۱۰- کلیه معرفی‌‌شدگان می‌بایست فقط ‌براساس برنامه زمانی طبق استان محل اقامت مندرج در جدول ذیل در آزمون عملی شرکت نمایند.
۱۱- معرفی‌شدگان چندبرابر ظرفیت هر یک از رشته‌ تحصیلی نیمه‌متمرکز علوم ورزشی، مربیگری ورزشی و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان باید علاوه بر مبلغ واریزی برای هزینه آزمون عملی (موضوع پرداخت ۱۸۰٫۰۰۰ ریال در اطلاعیه مورخ ۹۵/۷/۲۸)، بابت انجام معاینه پزشکی و تست‌های سلامت و تندرستی مبلغ ۲۲۰٫۰۰۰ (دویست‌ و بیست هزار) ریال به شماره حساب ۲۱۷۲۲۶۹۰۰۱۰۰۳ نزد بانک ملی شعبه میرعماد (تهران) کد ۱۸۷ بنام درآمد اختصاصی پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی (قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران) با شناسه واریز ۳۸۱۲۶۲۱  از ساعت ۸:۰۰ صبح به حوزه‌های برگزاری محل آزمون عملی به شرح جدول ذیل مراجعه نمایند.
همچنین لازم است عبارت «بابت معاینه پزشکی و تست‌های سلامت و تندرستی» روی اصل فیش واریزی مبلغ ۲۲۰٫۰۰۰ (دویست‌ و بیست هزار)ریال درج شود و آن را در روز آزمون تحویل حوزه آزمون عملی نمایند.

آزمون های عملی رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری

آدرس محل انجام معاینه پزشکی و آزمون عملی در رشته علوم‌‌ ورزشی، مربیگری ورزشی‌  و آموزش تربیت بدنی پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان
استانهای محل اقامت داوطلبان
‌آدرس حوزه امتحانی و محل‌ مراجعه
تهران، البرز، قم و مرکزی‌
کرج- حصارک- خیابان شهید بهشتی- میدان دانشگاه- دانشگاه خوارزمی- دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی. شماره تماس ۳۴۵۱۲۰۰۱- ۳۴۵۷۹۶۰۰ ( کد۰۲۶) – داخلی ۲۴۳۰
آذربایجان‌ شرقی‌، آذربایجان‌ غربی ‌و اردبیل
‌تبریز- بلوار ۲۹ بهمن- دانشگاه تبریز-دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی.
 شماره تماس: ۳۳۳۹۳۲۵۷-۳۳۳۹۳۲۵۶ (کد۰۴۱)
اصفهان‌، چهار محال‌ و بختیاری‌، یزد و کرمان
اصفهان- میدان آزادی-خیابان دانشگاه (هزار جریب) درب شرقی دانشگاه اصفهان- سالن ورزشی شهید بهرامیان.
شماره تماس: ۳۷۹۳۲۵۷۱-۳۷۹۳۲۱۹۶ (کد ۰۳۱).
فارس، بوشهر،کهگیلویه‌ و بویراحمد و هرمزگان
شیراز- بلواردانشجو -میدان ارم-خوابگاه ارم-دانشکده علوم تربیتی دانشگاه شیراز- گروه‌ تربیت‌ بدنی وعلوم ورزشی.سالن ورزشی ۱۵ خرداد. شماره تماس: ۳۶۱۳۴۶۷۴ – ۳۶۱۳۴۶۹۹ (کد ۰۷۱)
خراسان ‌شمالی، خراسان جنوبی، خراسان رضوی و سیستان ‌و بلوچستان‌
مشهد- میدان آزادی-دانشگاه‌ فردوسی‌ مشهد- دانشکده‌ تربیت‌ بدنی و علوم ورزشی.
شماره تماس: ۳۸۸۰۳۴۵۵-۳۸۸۰۳۴۶۵ (کد۰۵۱)
گیلان، زنجان و قزوین
رشت- کیلومتر ۱۰ جاده تهران- دانشکده‌ تربیت‌ بدنی دانشگاه گیلان.
شماره تماس: ۳۳۶۹۰۸۱۶-۳۳۶۹۰۶۸۵ (کد۰۱۳)
کرمانشاه، همدان و کردستان
کرمانشاه- باغ ابریشم- دانشگاه رازی کرمانشاه- دانشکده تربیت‌ بدنی و علوم ورزشی.
شماره تماس: ۳۴۲۷۹۲۶۵-۳۴۲۸۳۲۶۷ (۰۸۳)
خوزستان، لرستان و ایلام
اهواز- دانشگاه شهید چمران اهواز- دانشکده تربیت‌ بدنی و علوم ورزشی.
شماره تماس: ۳۳۳۳۶۳۱۶-۳۳۳۶۹۵۱۲ (کد ۰۶۱)
مازندران، گلستان، سمنان
بابلسر- خیابان شهید بهشتی-پردیس دانشگاه مازندران- دانشکده تربیت‌ بدنی و علوم ورزشی.
شماره تماس: ۳۵۳۰۲۲۰۱ (کد۰۱۱).
تذکر مهم: به همراه داشتن یک قطعه عکس ۴×۳، لباس‌ و کفش‌ ورزشی‌، اصل شناسنامه و یا کارت ملی و اصل فیش هزینه تست‌های سلامت و تندرستی و انجام معاینه پزشکی به مبلغ ۲۲۰٫۰۰۰ (دویست و بیست ‌هزار) ریال در زمان آزمون عملی ضروری است. در غیر اینصورت از داوطلب‌ آزمون ‌عملی‌ به ‌عمل ‌نخواهد آمد.

آزمون های عملی رشته های نیمه متمرکز کنکور سراسری

۱۲- معرفی‌شدگان ‌رشته‌‌ ‌‌‌‌تحصیلی موسیقی نظامی (کد ۱۲۲۵۴) ‌دانشگاه هنر (محل تحصیل پردیس کرج) – بورسیه ارتش جمهموری اسلامی ایران
کلیه داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان معرفی‌شده چند برابر ظرفیت ‌رشته‌‌ ‌‌‌‌تحصیلی موسیقی نظامی (کد ۱۲۲۵۴) ‌دانشگاه هنر (محل تحصیل پردیس کرج) – بورسیه ارتش جمهموری اسلامی ایران اعلام شده است و هزینه انجام آزمون عملی را در زمان مقرر پرداخت نموده‌اند ضرورت دارد برای شرکت در آزمون عملی با همراه داشتن یک قطعه عکس ۴×۳ و اصل شناسنامه و یا کارت ملی در روز جمعه مورخ ۲۸/۸/۹۵ راس ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح (برای تعیین نوبت) و شرکت در آزمون عملی، به آدرس تهران- میدان هفتم تیر-خیابان کریمخان زند-بین استاد نجات الهی و سپهبدقرنی-پلاک ۲۰۴-سازمان سنجش و آموزش کشور-طبقه اول مراجعه نمایند. کارت شرکت در آزمون در همان محل برگزاری آزمون عملی به داوطلبان تحویل خواهد شد.
نحوه برگزاری آزمون موسیقی نظامی: تسلط لازم به یکی از سازهای بادی، چوبی یا بادی، برنجی، ارکسترهای سمفونیک (به استثنای سازهای ضربی یا کوبه‌ای) و نیز تسلط به سرایش و شنوایی.
 داوطلبان گرامی می توانند سوالات خود را با مشاوران مرکز مطرح نمایند
۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵
تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت بدون گرفتن کد
پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال ۹۵

معرفی دانشگاه جامع علمی کاربردی

تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری۹۵

اطلاعیه زمان تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری ۹۵

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2