logo

دانشگاه علمی کاربردی

معرفی دانشگاه علمی کاربردی
معرفی دانشگاه علمی کاربردی

سازمان مرکزی دانشگاه علمی کاربردی یکی از سازمانهای زیرمجموعه وزارت علوم و تحقیقات و فناوری بوده و مدرک آن مورد تایید وزارت علوم و قابل ترجمه و دارای اعتبار بین المللی میباشد، البته اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی به واحدهای دانشگاهی آن نیز بازگشته و واحدهایی نظیر، دانشگاه بین المللی امام خمینی، دانشگاه صنعت عباس پور، دانشکده پست و مخابرات ایران، دانشکده صدا و سیما، دانشگاه مالک صنعتی اشتر و… از اعتبار بالاتری نسبت به سایر واحدها برخوردارند، با اینحال در رتبه بندی دانشگاههای کشور دانشگاه جامع علمی کاربردی تا کنون در رتبه ۱۸ دانشگاههای ایران و رتبه ۹۲ دانشگاههای دنیا قرار گرفته است .

آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی

نظام آموزشی آن منطبق بر نظام آموزش های مهارتی و علمی و کاربردی دنیا پایه ریزی شده و اساس پایه ریزی آن نظام بخشی به دانشگاه های زیر مجموعه سایر وزارتخانه ها بوده و مصوبات گروه های درسی و سیلابس آن نیز امروز در سطح عالی در سایر دانشگاه های ایران اعم از دولتی و غیر انتفاعی مورد استفاده قرار میگیرد

دانشگاه جامع علمی کاربردی

دانشگاه جامع علمی کاربردی با هدف افزایش سطح توانمندی عملی و علمی دانشجویان کشور در سال ۱۳۷۳ تاسیس گردید تا فارغ التحصیلان ، علاوه بر داشتن بار علمی از لحاظ با عملی نیز قوی باشند و نیروی متخصص در حوزه تحصیلی خود باشند. بنابراین این دانشگاه تقریبا در تمامی شغل ها دارای رشته تخصصی مرتبط به آن شغل را دارا می باشد و به گونه ای برنامه ریزی شده است که افراد شاغل نیز بدون لطمه وارد شدن به کارشان بتوانند در دانشگاه علمی کاربردی تحصیل کرده و اطلاعات علمی مربوط شغل خود را بدست آورند. دانشگاه علمی کاربردی در سه مقطع پذیرش دانشجو انجام می دهد که عبارتند از: کاردانی ، کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد. ثبت نام این دانشگاه نیز در دو مقطع تحصیلی مهر ماه و بهمن ماه انجام می پذیرد که بصورت بدون کنکور و براساس سوابق تحصیلی و چند معیار دیگر می باشد.

معرفی دانشگاه علمی کاربردی

کیفیت بالا و تخصص بالای رشته های تحصیلی در کنار شهریه مناسب  و انعطاف بالای زمانبندی کلاسی باعث گردیده است هر سال تعداد بسیار زیادی از داوطلبان به سمت این دانشگاه بیایند.

این دانشگاه در مقاطع کاردانی وکاردانی به  کارشناسی در رشته های بدون کنکوردر بخش های صنعت،مدیریت و خدمات اجتماعی،فرهنگ و هنر و کشاورزی دانشجو می پذیرد.و در چند سال اخیر به دلیل تمایل زیاد داوطلبان به شرکت در رشته های بدون کنکور نیازبه مشاوره تحصیلی در این زمینه بیش از پیش احساس می شود.اطلاع از اینده شغلی و بازار کار رشته های بدون کنکور علمی کاربردی همچنین ارزش مدرک تحصیلی  این دانشگاه برای داوطلبان متقاضی تحصیل  از اهمیت خاصی برخودار است

تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی با هدف افزایش اطلاع رسانی و کمک به دانشجویان علاقمند برای ورود به این دانشگاه تشکیل شده است و پاسخگوی تمامی سوالات شما پیرامون این دانشگاه می باشد تا داوطلبان و دانشجویان  بدون هیچ مشکلی از ساعت ۸ تا ۱۲ شب بتوانند پاسخ سوالات خود را دریافت نمایند.

برای اطلاع از

شراط تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

طول مدت تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی

نحوه تدریس دروس در دانشگاه علمی کاربردی

با مشاوران مرکز مشاوره علمی کاربردی تماس بگیرید

برای مشاوره تحصیلی در مرکز مشاوره دانشگاه علمی کاربردی با شماره زیر تماس بگیرید

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تماس از سراسر کشوربا تلفن ثابت بدون گرفتن کد

دانشگاه علمی کاربردی

10 دیدگاه برای «دانشگاه علمی کاربردی»

  1. سلام من دیپلم هنرستان گرفتم دانشکده معماری دولتی می خونم می خوام رشته ام رو عوض کنم بیام علمی کاربردی رشته های انسانی رو بخونم چه مدارکی می خواد مدارکم رو از طریق دانشگاه شما خودتون میگیرد؟ چون مدارک دیپلم رو به من نمیدن
    لطفا راهنمایی کنین چون واقعا مشکل دارم و از رشتم خوشم نمی آد.

  2. سلام خسته نباشید.. من کاردانی معماری دارم و همین طور کارشناسی معماری از دانشگاه آزاد .. میخواستم بپرسم ک میتونم با مدرک کاردانیم ک معماری هست برم برای لیسانس کامپیوتر بخونم ادامه ش رو!!!!؟؟؟؟

  3. با سلام و احترام و خسته نباشید من می خواهم در دانشگاه جامع علمی کاربردی کرج واحد استاندارد در رشته کارشناسی حسابداری خدمات و تولیدات صنعتی ثبت نام نمایم مدرک من دیپلم پیش دانشگاهی رشته تجربی با معدل ۱۴ میباشد در ضمن من ۵ ترم در دانشگاه پیام نور در رشته کارشناسی حسابداری تعدادی از واحدهای این رشته را گذرانده ام ولی موفق به اخذ مدرک به دلایلی نشده ام می خواهم در این زمینه من را راهنمایی کنید و شرایط پذیرش و ثبت نام بدون کنکور در این رشته را برای من توضیح دهید لطفا زمان و مکان و سایت ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و همچنین تعداد واحدهای این رشته و شهریه ثابت و شهریه متغیر انتخاب واحد این رشته را به من معرفی کنید”با تشکر و سپاس فراوان”

    1. سلام، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از ۲ مرداد شروع میشود و سما میتوانید ثبت نام خود را انجام دهید و واحدهای عمومی رو تطبیق دهید.
      برای انجام ثبت نام میتوانید با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2