logo

نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶

نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ اعلام شد. تمامی داوطلبانی که در دوره های بدون آزمون دانتشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ۹۶ شرکت نموده بودند میتوانند برای مشاهده نتایج خود اقدام نمایند.

نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می گردد و  داوطلبان میوانند از طریق همین سایت نتایج خود را مشاهده کنند.

برای اطلاع از نتایج ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کاردانی به کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

نتایج-دانشگاه-علمی کاربردی

زمان و نحوه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی ورودی بهمن ۹۶ در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته انجام گردید و همانطور که اطلاع دارید ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی از روز ۲۸ بهمن شروع گردید و همچنین ثبت نام کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی از روز دوم اسفند تا نهم اسفندماه بود.

نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ نیز معمولا دو هفته پس از پایان ثبت نام اعلام می گردد و که در ادامه درمورد نحوه اعلام نتایج و مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی توضیح می دهیم.

نحوه اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ بصورت اینترنتی و از طریق سایت www.sanjesh.org منتشر می شود . پس داوطلبان میتوانند برای اطلاع از نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی وارد قسمت جامع علمی کاربردی شده و مطابق با تصویر زیر به دو روش نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ را مشاهده نمایند.

مشاهده-نتایج-علمی کاربردی

مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ با روش اول

در روش اول داوطلبان عزیز برای مشاهده و اطلاع از نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ میتوانند با وارد کردن شماره پرونده که در هنگام ثبت نام از سیستم دریافت کرده اند و شماره شناسنامه خود و وارد کردن کد امنیتی نتایج خود را دریافت کنند. ولی در صورت نداشتن شماره پرونده ، داوطلبان میتوانند از روش دوم که در ذیل توصیح میدهیم استفاده نمایند.

مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ با روش دوم

روش دوم مشاهده نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ به مراتب آسانتر از روش قبلی میباشد و داوطلبان میتوانند با وارد نمودن نام و نام خانوادگی خود بصورت دقیق ( عینا هرآنچه در موقع ثبت نام وارد کرده اند) و شماره شناسنامه نسبت به مشاهده و دریافت نتایج خود اقدام کنند.

اعتراض به نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶

داوطلبانی که پس از مشاهده و دریافت نتایج دانشگاه علمی کاربردی نسبت به نتایج اعتراضی داشته باشند میتوانند اعتراض خود را از طریق سامانه سیستم پاسخگویی سازمان سنجش بصورت آنلاین ثبت نمایند.

برای ورود به سیستم پاسخگویی سایت سنجش و ثبت اعتراض به نتایج دانشگاه علمی کاربردی داوطلبان باید ابتدا در این سامانه ثبت نام کرده و نام کاربردی و گذرواژه ورود به این سامانه را دریافت کنند.

توجه داشته باشید که هر داوطلبی فقط یکبار میتواند در این سیستم ثبت نام نماید ، پس در وارد کردن اطلاعات خود نهایت دقت را داشته باشد.

در صورت عدم ورود به سامانه ، میتوانید برای ثبت اعتراض به نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶ با مشاورین سامانه از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید و راهنمایی بگیرید.

 

3 thoughts on “نتایج دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۶”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.