logo

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

دانش آموزانی که داوطلب شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی سالتحصیلی ۹۶-۹۷ میباشند،برای شرکت در جلسه آزمون نمونه دولتی باید کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی را دریافت کنند. در واقع داوطلبان برای شرکت در آزمون نمونه دولتی ،باید کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی را دریافت کنند. کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی شامل مشخصات داوطلب، شماره داوطلبی مدارس نمونه دولتی، زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی و آدرس محل برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۹۶-۹۷

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

راهنمای دریافت کارت ورود به جلسه نمونه دولتی

همه داوطلبانی که در ثبت نام مدارس نمونه دولتی شرکت کرده اند، برای حضور در جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی نیاز به دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی می باشند. کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی یک هفته قبل از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی منتشر میشود.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق سایت مدارس نمونه دولتی منتشر میشود و داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی میتوانند از طریق سایت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی اقدام کنند. پس در واقع دریافت کارت آزمون نمونه دولتی بصورت اینترنتی میباشد. همچنین داوطلبان در صورت مواجهه با خطا در دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی میتوانند با مشاورین سامانه تماس بگیرند.

”همراه داشتن کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی

برای شرکت در آزمون نمونه دولتی ضروری می باشد“

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۹۶-۹۷

کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی ۹۶-۹۷ معمولا یک هفته قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی بر روی سایت اینترنتی مدارس نمونه دولتی منتشر و توزیع می شود و داوطلبان باید در بازه زمانی تعیین شده اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی بکنند و در جلسه آزمون نمونه دولتی همراه خود داشته باشند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۹۶-۹۷

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

نحوه توزیع کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۹۶

کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی بر اساس تفکیک استان ها توزیع می شود، بدین صورت که هر استانی بر اساس بازه زمانی تعیین شده، یعنی یک هفته قبل از برگزاری آزمون نمونه دولتی اقدام به توزیع کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی می نماید که داوطلبان باید از طریق سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی نمایند. در صورت مواجهه با خطا در درسافت کارت ورود به جلسه آژمون نمونه دولتی ۹۶ با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

نحوه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۹۶

متقاضیان شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی سال ۹۶ پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی باید دقت نمایند تا اطلاعات هویتی داوطلب با اطلاعات مندرج بر روی کارت آزمون مدارس نمونه دولتی یکسان بوده و هیچ نقص و اشتباهی نداشته باشد. داوطلبان باید توجه داشته باشند که در صورت مغایر اطلاعات کارت ورود به جلسه باید نسبت به اصلاح مشخصات کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۶ اقدام کنند.

ویرایش کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۹۶

تماس از سراسر کشور با تلفن ثابت

۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵

پاسخگویی از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

منبع: کارت ورود به جلسه مدارس نمونه دولتی

9 thoughts on “کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی”

  1. سلام و خسته نباشید
    آیا کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ۹۶ توزیع شده است؟ و اینکه چجوری میشه کارت آزمون مدارس نمونه دولتی رو دریافت کرد.

  2. با سلام و خسته نباشید
    دخترمن تو آزمو مدارس نمونه دولتی شرکت کردم،چجوری میتونیم کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی پاسه هفتم رو دریافت کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

slide2
slide2